• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    LITROP
    LITROP --- ---
    ted je venku
    TARGI
    TARGI --- ---
    PRASKLOSKLO: mívali vnitřní
    IF_
    IF_ --- ---
    PRASKLOSKLO: Vim, že je na Slavii, ale nejsem si jistá bazénkem...
    PRASKLOSKLO
    PRASKLOSKLO --- ---
    nějakej tip na saunu na P10 s bazénkem??
    LITROP
    LITROP --- ---
    tak zase klasika pondelni sauna vinohrady nekdo se prida?
    EM303
    EM303 --- ---
    QUIP: by jsem až po rekonstrukci právě..
    IF_
    IF_ --- ---
    NAVARA: Hledej v sekci privatni spa:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SITH, IF_: dokonce i překvapivě nízké ceny (+ tam budu mít ještě slevu :) oproti tomu, co jsem jinak vygooglil... dík :)

    IF_: v čestlicích jsem nenašel možnost pronájmu celé sauny?
    IF_
    IF_ --- ---
    NAVARA: Athena je super.Pokud jde o vyjimecnou prilezitost doporucuju privatky v Cestlicich.
    SITH
    SITH --- ---
    NAVARA: athena v holesovicich
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: ja mam nastesti blizko prace Infinity ve Stepu, nebo si zajedu az do Slanyho
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    máte vyzkoušené / doporučitelné privátní sauny, tedy celou saunu s sprchou/bazénkem jen pro sebe / svoji společnost?
    QUIP
    QUIP --- ---
    IF_: neco podobneho uz jsem taky zazil. Bohuzel se s takovym clovekem vubec nema smysl dohadovat. Pokud to nekomu nedochazi samo od sebe, tak kdyz mu zacnes neco vycitat, stejne to nepochopi a situace se tim jeste vic vyhroti. Nezbyva, nez se takovemu individuu vyhnout. Proste opustit potirnu, pockat az vyleze do odpocivarny a pak se tam vratit a takhle se tam stridat.
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: Kdyz v tyhle lokalite o nicem dobrym za rozumnou cenu nevim:/
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: to je zlý :( já to tam zkusím když bude nouzovka
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: Nikdo tam nebyl:/
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: ostatní se tě nezastali ?
    IF_
    IF_ --- ---
    Dnes strašný zážitek na Brrandově Chlap, co vážil cirka 130 kilo do sauny naběhl v pantoflích a s drbátkem. Neuvěřitelně hekal a funěl po celé saunování a pak se začal drbat tak, že to stříkalo až na mě.. vznikl z toho konflikt, ze kterého bylo evidentně trapně jen mně. Nepochopím uvažování takových individuí.
    YAMA
    YAMA --- ---
    Nevím jestli jste někdo loni vyzkoušel saunu na pražské Náplavce, každopádně letos to chystají znovu, tentokrát i s hygienickým zázemím, takže nebude nutné se ochlazovat ve Vltavě :) Kdybyste chtěli přispět na realizaci, tak zde: https://www.hithit.com/cs/project/283/lazne-na-lodi Fungovat budou lázně v každém případě, jde jen o to s jakým komfortem :)

    Hithit.cz - Lázně na Lodi - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=pgGoyaxjcU4
    QUIP
    QUIP --- ---
    EM303: A ta tvoje zkusenost byla jeste pred rekonstrukci, nebo uz letos po rekonstrukci? Je klidne mozne, ze jsem mel jen stesti, ze tam byl klid... ale vazne jsem s tim byl velmi spokojen.

    Ted jsem byl ve Spindlu v hotelu Praha a v tom jejich wellness - kdyz tam byly deti, tak se o klidu nedalo mluvit.
    Ochlazovaci bazenek tam neni zadny, ale vyjimecne mi to moc nevadilo. Ze sprchy tekla tak ledova voda, ze ani ve sprse jsem moc dlouho nevydrzel :) Krome klasicke finske sauny je tam jeste bylinkova (60 °C). Pro me nic moc zazitek, ale nekomu se tohle zamlouva vic, nez finska. No a pak tam maji virivku a bazen s ruznymi masaznimi proudy. Tam se da docela vyblbnout. Celkove me to nijak neuchvatilo, ale kdyz to beru, ze jsem to mel v ramci ubytovani zdarma, tak to rozhodne neurazilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam