• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    TARGI
    TARGI --- ---
    LISTIKUS: veřejná, nicméně, pokud tam někdo bude krom mě, možná vyvesi prapor :-D:-D
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    TARGI: pokud pujdeš do veřejné, tak se příprav, že tě ostatní vynesou v zubech - v lepším případě.
    TARGI
    TARGI --- ---
    sauna s obr rymou?! Ano/ne
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IF_: jedna pořádná skandální reportáž, velký bonusy a je to doma? :)
    IF_
    IF_ --- ---
    PODFUCK: No spis vetsina saun konci na muj vkus moc brzy, tak v devet v deset,myslim ze pokud nesezenes nekoho ze znamosti tak nic takoveho v Praze neni... joo mit tak svoji saunu.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    IF_: :) Saunovat?
    IF_
    IF_ --- ---
    PODFUCK: Ne..copak tam chces delat v noci:))?
    IF_
    IF_ --- ---
    KETHAMINA: Klidne bych sla:)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    ECLIPSE: jak moc umíš rusky a jak moc jsi muž - toť otázka :D

    jasný ,přídat se dá. Případně písněte od pošty, kdo by se chtěl teď ve středu přidružit. Můžu udělat nějaký foto pro představu.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KETHAMINA: díky
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    ECLIPSE SARAJ: prostě kolem 17,50 máme sraz před ambasadou. Vždycky se domluví tak 6-8 lidí.
    EM303
    EM303 --- ---
    PODFUCK: To by se mi taky hodne hodilo. Jeste lip nekde ne uplne na kraji phy
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Vite o saune v Praze kde maji dyl nez do 23:00 hod.?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KETHAMINA: taky si prosim info:)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    no, to je panske misto, kam se obcas vetru jdeme ve stredu od sesti.
    EM303
    EM303 --- ---
    KETHAMINA: Kde?? Tam kousek bydlim a nevim o tom..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KETHAMINA: coze co? To zni hodne zajimave!
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    no, já nebyla nakonec nikde, ale v týdnu asi něco zorganizuju v Dejvicích u ruské ambasády, tam mají tu klasickou saunu s uhlím a ledovou kádí.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Někdo dneska do sauny podvečer v Praze? ... jsem po celým týdnu tak unavená a moje tělo to úplně potřebuje !!!
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    Tak včera jsem byl v galerii butovice. Zdalo se to tam čisté, sauny jsou porovnatelné se Stepem, malo lidí, vsup časově neomezený.
    Když se člověk zaměří na bazenek a světlo co je v něm, tak voda se může zdát zaneřáděna - ale řekl bych že je to spíše nešťastně řešní osvětlení. Každý bazenek kdyby se takto nasvitil by vypadal uplně stejně.
    Voda v bazenku je spíše teplejší, ale když tam vydržíte dostatečně dlouho tak vás ochladí.

    V sauně hraje internetové radio SKY FM, který je příjemný, jen občas zazní znělka. V sauně se provádějí procedury - chlapek vleze do sauny a máchá tam ručníkem, nebo leje esence na kamna. Mě to poprvé vyděsilo, protože ten člověk vypadá jako běžný host a ze začátku jsem si myslel, že je to nějaký kretén co si to tam chtěl trochu uzpůsobit pro sebe. Ale po tom co mi to došlo jsem to bral jako příjemné zpestření

    Prostory pro odpočívání je dost. Mě osobně tam chybí venkovní odpočívání. Nedokážu se dostatečně ochladit mezi saunama uvnitř budovi. Prostory jsou čisté, ale na první pohled se zdají být studené - tedy ne útulné jako je to třeba ve Stepu, kde často pro interier použili dřevo. Je to tam docela prostorné, což možná také působí trochu studeným dojmem.
    Podlahy jsou někdy mokré a hrozí uklouznutí, ve Stepu tento problém nemám, i když je tam mokro tak podlaha je pro to uzpůsobená.

    Personál je mladej a příjemný. Někdy se na něj hezky kouká =o)))
    V souhrnu bych řekl, že bych dal Butovicím 7 z 10. K porovnání - Step bych dal 8 z 10
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam