• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VALENTINA: v athene jsme byli se Zoe kdyz byla snad dvouleta a naprosto v pohode... Soukroma sauna a. Jsi v klidu
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    VALENTINA: My chodili jako děcka s rodičema do normální. A později v oddíle na táboře do indiánské.
    Nestál jsme ten masakr co si tam dávali dospělí, ale dokud jsme tam byli my malí kluci, tak vpoho.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VALENTINA: co privátní sauna? budete tam sami, všechno jim vysvětlíš, dáte si nižší teplotu, nebudou rušit ostatní ječením a utíkáním ven co dvě minuty,...
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    saunujete se někdo s dětma? přemýšlela jsem o tom právě kvůli zvýšení imunity, ale do normální sauny je moc nechci brát, nevíte jestli někde existuje saunování s dětmi?
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Ještě nějaký návrhy na cenu? Díky.
    EM303
    EM303 --- ---
    IKARIE: 2 - 3x týdně je OK.
    Podle mě když si najedeš na frekvenci 2x týdně a udržíš to nějakej ten rok tak uplně zapomeneš co to znamená být nechlazená/nemocná:)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    LOOKASH_II: v dejvicích je ta super brutální u ruské ambasády, chodíme ve středu podvečer.
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    KETHAMINA: prakticky je to v prpade ze jdou treba dva pary a jedni se radsi saunujou a druhy radsi polezej ve virivce se sampanem, takova konstelace ale nebyva prilis casta.

    Me chybi nejaka dobra sauna v okoli P6, na Julisce me to moc nenadchlo, i kdyz pro jednotlivce to celkem jde. V Roztokach je hotel Akademik, tam jsme chodili casto, nez se rozhodli to "vylepsit" tim ze zmensili saunu a zdrazili to na 600/hod.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    LOOKASH_II: v tom relax v holešovicích je to stejný. Po sauně je ta vířivka jako kafe, a stejně člověku chybí klidný místo na vydejchání a odpočinek.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LOOKASH_II: s tim naprosto souhlasim. v relax klubu v braniku kam chodim je taky oboji a oboji jsem to vyuzil opravdu velmi malokdy... a to tam chodim minimalne pet let.. spis dyl.
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    Me osobne prijde takovyhle reseni Sauna + necky pomerne nestastny, bud du do sauny a nebo do necek. Pokud sem rozehratej ze sauny tak je dost nepravdepodobny ze se mi bude chtit jeste valet v teplejch neckach a jako ochlazovaci bazenek taky dost neprakticky, nacaka se kolem apod.
    Pokud jdeme ve dvou tak se mi vic nez 500/hod davat za saunu vetsinou nechce.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PODFUCK: aby se to dalo pouzit jako chladici bazenek
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    KALIBAN: Co to znamena studena voda? To je vyhoda?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PODFUCK: litr cca. s moznosti predem obednat ze v ty virivce bude studena voda o kilo vic :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Premyslim, ze bych koupil tohle "MINI wellness" na Praze 2. Jaka je podle vas advekatni cena za 1,5 hodiny za tuhle soukromou saunu a virivku?

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    IKARIE: 2x tydne je naprosto v poradku a kdybych to stihal, urcite bych to delal... trikrat nebude zadny velky rozdil, rozhodne ti to neuskodi.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    Jak casto je optimalni saunovani? Drive jsem nechodila vubec, myslela jsem, ze mi to nedela dobre, ale ted jsem tomu dala sanci a uplne jsem se do toho zamilovala. Mam klasickou finskou saunu ve fitku, chodim 3 cykly 10min sauna, sprcha, 10min relax. Je to ok treb i 2-3x tydne, nebo uz je to moc?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    IF_: já chodím i s měsíčníma a úplně ok, ale je teda fakt, že já s nima chodím i do bazénu a v podstatě kamkoli a nemám problém. Co by se s nima v sauně mohlo stát? mi ani nenapadlo tohle řešit.
    ADITU
    ADITU --- ---
    IF_: ja treba, ale jenom s jednorazovejma/jednodennima. Nejvetsi zahul dostanou, kdyz mi natece voda do oci ve sprse, jinak v saune celkem ok. Kdyz mi prijde, ze nejak vysychaji, na chvili zavru oci a jsou zas dobry.
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: ;-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam