• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    FRIX211: jedna prodejna je ve Štěrboholech ve Fashion Areně http://www.fashion-arena.cz/vsechny-znacky/ :) to je asi trošku z ruky ale občas v DM drogerii nebo na netu v online obchodech :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    FRIX211: obcas jsem nejake tyhle veci videl i v drogeriich, jako je Rossemann, nebo DM.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Pomozte, poraďte prosím - potřeboval bych pořidit kartáč do sauny, nejlépe jen normální do ruky, bez rukojeti, žádné extrabuřty. Svůj starý, který se definitivně rozpadl, jsem kupoval v Body Basics a najednou zjišťuju, že ty prodejny z ČR jaksi zmizely. Poradíte mi, kde to pořídit nejlíp na Praze 1/2/7?
    PELDA
    PELDA --- ---
    Tip pro šetřílky

    Chodím do Pure v palladiu. Sehnal jsem členství tady na nyxu za 600 měsíčně. Chodím tam 2x týdně, jednom saunování vyjde na 75 Kč...
    Vlastní sauna je docela v pohodě, menší, ale většinou jsem tam stejně sám. Hned vedle sprchy, bazének není. Nejslabší je "odpočívárna" v podobě dvou laviček vedle sprch...
    Ale účel to splní.. Pravidelně chodím tam + občas (když se přidá žena nebo známí) Step nebo Čestlice. Spokojenost.
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    IF_: Proto je dobry, ze je tam maj ;) mas moznost je dat, ale pokud nechces, snadno se jim vyhnes, jsou jednou za hodinu v jedny ze vsech saun. Za me ideal...
    IF_
    IF_ --- ---
    PSYKUK: To já taky, ale když s sebou beru nějakýho víkenďáka, tak to většinou neocení.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    PSYKUK: ja to moc nemám rad, raději když můžu relaxovat klidu a v tichu
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    IF_: Ja to mam rad ten extrem ;)
    IF_
    IF_ --- ---
    MARIHAI: Je to mnohem větší "záhul" než klasické saunování, spíš pro lidi, co chodí pravidelně.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    QUIP: aha .. hmm ;) tak to nevim teda co bych na to rikal :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    MARIHAI: vzdyt uz se to tu popisovalo :) Mavaj pred tebou rucnikem, abys dostaval parni / tepelny razy, davaj k tomu treba i nejaky vonny esence, nekdy neco na potirani a.k.a. peeling. Obcas k tomu neco povidaj / zpivaj... jako kdo / jak kde. V tomhle se prave nedavno (tak mesic / dva zpatky) delalo v CR mistrovstvi.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    co to sou ty ritualy? nejak me nenapadlo ze se to da brat vazne ))
    SITH
    SITH --- ---
    to mam blizko, takze tam taky zajedu
    IF_
    IF_ --- ---
    Tak jsem dnes konečně dala Sauniu, docela fajn, slušní cena (200 za neomezený vstup) a neshledala jsem nic závadného, navíc tam v sobotu dopoledne bylo minimum lidí. Jen bacha, rituály jsou až od 2:(
    INGI
    INGI --- ---
    IF_: v saunii bohužel vířivka není.
    Mají tam ledový bazének, vědro a nadrcený led.
    IF_
    IF_ --- ---
    INGI: Diky za info.Jeste vlozka..je v te saunii i virivka nebo jen sauny?
    INGI
    INGI --- ---
    IF_: v té sauně s parním nárazem jsou i normální ritualy bez zpívaní, omlouvám se že jsem to napsala špatně, je tam i jen to mávání s ručníkem a ledové koule :)

    Jinak co se týče ciziny, tak jsem byla jednou zde http://www.therme-laa.at/cs/_saunawelt a byla jsem fakt nadšená. Ritualy: http://www.therme-laa.at/cz/therme-und-sauna/spezialaufguesse_plan_finnische-aussensauna_cz.pdf
    IF_
    IF_ --- ---
    INGI: Jasny takze podobny jako v Cestlicich.Ja bych u toho ty blbosti kolem mit nemusela:))

    Ted sem byla na ritualu v Bad Gasteinu v Rakousku a velke zklamani,bylo to jen trikrat za den ve strasne nizke teplote:/
    INGI
    INGI --- ---
    IF_: v sauně s parním nárazem: (něco podobného mají v Čestlicích) příjde pán a vykládá příběh o ďáblu a peklu, zapáli kameny, nasadí si masku a máva s ručníkama o 106, dostaneme ledové koule, nakonec nám ještě zazpíval.
    V parní sauně: solný peeling, minule tam měli (pro mě novinku) tělový peeling se solí káva.
    Pak tam mají ještě medový peeling.
    IF_
    IF_ --- ---
    INGI: Jak tam probihaji ritualy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam