• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    IF_
    IF_ --- ---
    Taky jsem to zkusila jednou a znovu bych nesla.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    v infra jsem byl jenom jednou, v hotelu - takže asi ani ne ten nejlevnější model - a přišlo mi to jako šidítko, po chvilce jsem upaloval do finské :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    pls lidi. ptam se na ty levny (15k-20k) infrasauny, jestli je to pouzitelny, nebo je to sunt. nic jinyho me nezajima. diky :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    rozhodne normal ta infra neprohreje jako klasika a treba ja do sauny chodim i dost s lidma a nikdy nevis zda vas nebude chodit vic kdyz to delat tak alespon pro 3 -4 a klasiku.Dle meho:).Ze sve zkusenosti meli jsme mensi saunu a parkrat jsme museli chodit na stridacku(rodina cca 4 lidi).
    WYMA
    WYMA --- ---
    BURAN: tak muzes udelat malou saunu 1,5x1,5m. kdyz to brat takhle tak mas zbytecnou i tu infra...
    BURAN
    BURAN --- ---
    WYMA: to mi prijde vcelku zbytecny pro jednoho cloveka.
    WYMA
    WYMA --- ---
    BURAN: jestli bydlis v baraku ( plete se mi ze jo), tak bych spis uvazoval o regulérní saune.)
    BURAN
    BURAN --- ---
    ahoj, uvazuju o maly infra saune, ceny za zakladni modely uz jsou pod 20k, mate s temahle levnejma nekdo zkusenost? ma to cenu, nebo je potreba si priplatit?
    dik. :)
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    LITROP: Mensi sauna na konci sprch u bazenu... Takovy nenadchne, neurazi. Ale po plavani mi prijde vzdycky hrozne fajn ;)
    LITROP
    LITROP --- ---
    neznate saunu tady Sportovní Klub Motorlet jeste jsem tam nebyl ale bydlim kousek tak jestli to zkouset
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    TCHYBABA: pošta
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    KETHAMINA: tak se domluvime na treti? ;)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    TCHYBABA: kdy přesně myslíš, kolem 14h potřebuju být v Celetné na UK.
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    KETHAMINA: v utery planuji vyzkouset happy hours) muzes se uvolnit z prace?
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    TCHYBABA: šla bych v úterý nebo středu jestli se ti ještě chce :)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    PETER_PAN: byla jsem párkrát večer v privátní sauně blízko štrosmajeráku, o běžný za nízkej vstup nevím.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    PETER_PAN: tak 23h je úplně v pohodě v Infinitu i s parkováním... ale to je prostě málo.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    KALIBAN: Presne nejakou pozdni saunu bych take bral - idealne aby se tam dalo jeste zaparkovat. Ja normalne chodim do te Sutky, ale proste 21:00 zavirajb (saunu) a to je pro me sibenicni cas - potreboval bych aby zavirali tak v 23hod. :-)

    LISTIKUS: :-)
    LITROP
    LITROP --- ---
    neškdo v ne do sauny vinohrady
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    KALIBAN: jj gay sauna labyrint ma asi do trech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam