• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SITH: co jsi cekal, Ally Mc Beal style?:)
    SITH
    SITH --- ---
    SARAJ: jo takhle, to je fajn
    QUIP
    QUIP --- ---
    SARAJ: Zrovna malym detem je tohle uplne fuk.

    SARAJ: To je pravda, odpocivarna neni moc oddelena od prostoru sprch atd., takze kdyz nekdo pisti v bazenku, nebo ve studene sprse, rozleha se to i do odpocivarny.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SITH: maji ty prevlikaci kabinky - neco jako Cestlice, me to ani nevadi, ale nejsem si uplne jista vodit tam male deti...ovsem to je debata jinam.
    SITH
    SITH --- ---
    SARAJ: spolecna satna? omg
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: bych doplnila, ze odpocivana je diky otevrenemu prostoru trosku hlucna a satny jsou spolecne.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SARAJ: nebyl jsi tam uz? chystam se ted o vikendu, tak jestli se mam pripravit na neco specifickeho:)
    QUIP
    QUIP --- ---
    IF_: Jo, byli jsme tam. Ja bych rekl, ze sauna fajn, dokud tam "po praci" neprijde hromada chlapu, co tam asi zabloudili cestou do hospody. Cenove to teda neni nejlepsi nabidka, ale jinak tam jsou sauny prostorny, odpocivarna taky. K ochlazeni tam maji sprchu, vedro, maly bazenek cca 1.5 x 1.5 metru, vyrobnik ledu.
    Co me trosku vadilo v te finske saune - nevhodne drevo, ktere prilis akumuluje teplotu, takze je na dotek neprijemne horke (ve vysich pozicich) a lehnout si na nej neni uplne fajn. (mozna to zni nekomu divne, ale skutecne se vyberem druhu dreva da tohle dost ovlivnit)
    Kazdopadne za vyzkouseni to tam stoji.
    IF_
    IF_ --- ---
    Uniklo mi to nebo uz nekdo vyzkousel tu "Jedenactku"? Chystam se tam pristi tyden.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Vzhledem k tomu, ze nebyly namitky, tak bych sla ve ctvrtek vecer plavat a do sauny a budu rada za spolecnost.
    Plavat bych sla cca od sedmi (mozno i pozdeji) na asi hodinu, pak do sauny. Je mozne se pripojit i jen na saunu.
    Za vhodne misto povazuju step, ale jsem otevrena i jinym navrhum (podminkou pro me je, aby tam byl alespon 25 m bazen :-)).
    Pripadna dalsi domluva v poste :-).
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    LUCISZKA: Já jsem tam byla přad asi 14 dny a je to v pohodě, řekla bych. Nic extra luxus, nebo tak, ale vše, co bych tam potřebovala, tam bylo :-)
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    Ahoj, doporučíte mi nějakou dobrou saunu v okolí Vyšehrad, Podolí, Nusle? Do Podolí chodím plavat, ale v sauně jsem tam ještě nebyla... máte s ní někdo zkušenosti?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MORGAIN: je to idealni ve skutecnosti.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Kdyz budu do tehle diskuse hazet info, kdy se chystam do sauny a jestli se nekdo nechce pridat (cca jednou tydne), bude to vnimane jako OT, protoze to vlastne neni nijak konstruktivni diskuse, nebo to nebude vadit?
    MIKEHO
    MIKEHO --- ---
    SMARTCHIN:po rekonstrukci je sauna vetsi prostredi je takove prijemnejsi
    EM303:
    bazenek tam je..ale po bazenku rad chodim jeste do chlalne mistnosti... driv se tam dalo sedet vedle sauny pri otevrenem okne, ale jak to predelali.. tak zvetsili saunu a tohle misto zmizelo... a odpocivarna, co se ma podle mne chodit az na konci tretiho cyklu je pro mne prilis tepla... takze pro mne.. po schodech nahoru a nejlepe na mraz... a pak po schladnuti rovnou zpet do sauny. venku je i lavicka takze se to da v klidu zvladnout
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    MIKEHO: dekuju. ja to tam znam, ale po rekonstrukci jsem tam jeste nebyla
    EM303
    EM303 --- ---
    MIKEHO: oni zrušili bazenek?
    MIKEHO
    MIKEHO --- ---
    SMARTCHIN: Ja tam chodim streda od 8-9 vecer.. a nekdy je to v pohode jindy ne... je to hodne narazove i vzhledem k hotelovym hostum...ale zatim jsem tam za celou dobu co tam chodim pravidelne nemel problem se tam vejit.

    jen ochlazovna tam neni.. a tak asi jako jedini chodime s kamaradem uplne vem pred hotel...
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    tusite nekdo, jak to ted vypada s obsazenosti Infinitu v Holesovicich?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SARAJ: Dik za info, ale zitra asi spis nestiham...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam