• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    LITROP
    LITROP --- ---
    dneska sauna Vinohrady Sokol prida se nekdo
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    XARGH:
    Tak já to třeba dávám tak, když už sem v saunovém rytmu, že třeba 3x sauna po +-10min (čas moc neřeším), mezi tím tak +-5 min pauza, pak 10-15min pára, pak hned bez pauzy zase 1x sauna, pak si třeba na půl hodky lehnu a pak dle nálady dám znova saunu nebo páru a nakonec finální 20-30min min leháro než jdu dom..:)
    Takže dohromady stihnu během cca 120-180minut, které tam tak trávím, 6-8 rund mixu sauna/pára a vyhovuje mi to dokonale..:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    XARGH: Ze má fakt rad horko:)
    MIKEHO
    MIKEHO --- ---
    XARGH: No dávám to podobně...

    Ale asi méně koleček.

    A v pohodě ještě mne nekleplo. :)
    XARGH
    XARGH --- ---
    SITH: MIKEHO:
    on - finska sauna, 90`C,daval 10-15minut,bazenek,po 2 minutach zas do sauny a tak furt dokola. zvladal to celych 100minut co jsem tam byl, on tam byl snad o hodinu dyl nez ja.

    ja daval 15 minut nebo kolik vydrzim (po druhe, treti a ctvrte uz jen tak 11-12), bazenek, odpocivarma 10-15minut a zas do sauny.
    MIKEHO
    MIKEHO --- ---
    XARGH: Záleží co tím myslíš, já osobně chodím sauna, bazének, posedět si ven a pak zase do sauny.

    Odpočinek v místnosti k tomu určené volím až po těch dříve popsaných kolech. Někdy jdu do sauny 4x a to pak jdu po třetím bazénu zpět do tepla hned.

    Pokud by ale nešlo jít se ochladit ven tak bych asi zůstal déle ve vodě a šel rovnou do sauny. Pro mne je v odpočívárně moc teplo.

    Jinak takto rozdělovat saunu na mokrou a suchou část jsem se naučil v Brně u Amundsema nebo jak se ta sauna jmenovala
    SITH
    SITH --- ---
    XARGH: ze to vydrzel tak trikrat a pak doma tri dny trpi?
    XARGH
    XARGH --- ---
    vcera jsem se saunoval s nejakym typkem, ktery naprosto vynechaval odpocinkovou fazi. co si myslite o tomto zpusobu saunovani?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MORGAIN: Tak vlastně mohu jen ve čtvrtek... zbytek platí...
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    LISTIKUS: Když se podíváš do toho, co mají na webu jako devatero, tak jedno kolo nazývají cyklus a píší, že to chce dvě až tři, tak bych předpokládala, že saunovací proces myslí ty dvě až tři kola...
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    MORGAIN: na netu to vypadá hezky, jen by mě zajímalo co to znamená saunovací proces. Jeslti je to jen 1x sauna, 1x ochlazení a 1x relax a nebo je to rovno std. 3fázovému procesu.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    A ještě dotaz - byl jste někdy někdo tady: http://biotopradotin.cz/
    Přijde mi to zajímavé a taky bych to prozkoumala :-).
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Ve stredu nebo ctvrtek (preferovan) bych sla do bazenu zaplavat a pak do sauny, nechce se nekdo pridat?
    Dobrou zkusenost mam se stepem, ale klidne hazte i jine navrhy...
    ALTHIA23
    ALTHIA23 --- ---
    Zdravím. Mám k dispozici voucher do resortu Infinit Maximus v Brně. Jedná se o vstup do welness pro 2 osoby na 90min + privátní whirpool na 50 min. Bohužel nemohu využít ze zdravotních důvodů. Voucher je platný do 20.3. Kompenzace dohodou. Pošta.
    Wellness Brno, Spa Brno - Maximus Resort Hotel Brno
    http://www.maximus-resort.cz/-wellness-spa-brno
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    QUIP: jj, taky jsem hodně rychle přešel na dvouhodinové rezervačky...
    při 3*15 minut je půlka pryč a to už by se muselo šidit cákání v bazénku nebo odpočinek
    QUIP
    QUIP --- ---
    VRATENKA & MOODYCAT & MORGAIN & HELLENKA & SITH: Tak vsem zucastnenym dekuji za recenzi a zjisteni, ze me nemusi mrzet, ze jsem nemocnej a nemohl se pridat. Takovyhle podnik si asi vazne muzu nechat ujit.
    Snad az budu zdravej, bude dalsi prilezitost, jit vyzkouset nejaky pro me neznamy podnik.
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    zdálo by se že
    SITH
    SITH --- ---
    nejlepsi na vcerejsku byla vyborna spolecnost ;-)
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    mne prisly nejvic tragicky ty sprchy... jedina studena je kapacitne opravdu nedostacujici
    a z ty druhy tekla vylozene horka voda bez moznosti tu teplotu jakkoli regulovat ehh
    tam teda nikdy vice ;)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    QUIP: Mě to taky vadí... a když mě do toho ještě započetli dobrých 10 minut, kdy jsme stáli na pokladně a čekali, až si předatlí čísla voucherů do počítače a dají nám ručník a prostěradlo, tak to už vůbec byla trochu na pěst.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam