• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    QUIP
    QUIP --- ---
    SARAJ: Dopoledne i lehce po poledni to tam byva fajn. I na plavani to jde. Pokud se tam zrovna nesejde ve vode debatni krouzek penzistu, co ignoruji cedulku, ze draha je plavecka.
    Odpoledne je to ve vsedni dny masakr. Vikendy ted uz budou asi prazdny.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KALIBAN: 30 je super! dika ozvi se teda za dva tydny, ja bych sla.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SARAJ: hele sobota/nedele kolem 4-5 tak kolem triceti lidi v celym arealu co muzu rict za sebe...
    dopoledne mozna za dva tydny :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    jak ted vypada s obsazenosti Step a muzete nekdo i behem dne?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: ja tam byla kdysi davno a zadna hitparada, ale treba to nejak poresili.
    QUIP
    QUIP --- ---
    TEEPEK: Zatim se nikdo nenasel, kdo by to chtel jit prubnout, takze jeste nemuzu podat report :)
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    QUIP: už?
    QUIP
    QUIP --- ---
    Mate nekdo zkusenosti se saunou v Hotelu Duo? (Praha - Prosek)
    Koukam, ze maji celodenni vstupne za 200,- tak bych to treba i sel vyzkouset. Kdyby se nekdo chtel pridat.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    O saunování
    PhDr. Eva Labusová - rodičovství - psychologie - zdraví
    http://www.evalabusova.cz/rozhovory/a_mikolasek.php
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    TEEPEK: nemusí se tam topit =o)

    Když ji porovnáš se swingers tak krom toho, že tam není ani jedna žena, tak žádny.
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    TEEPEK: v gay saune jsi zpocenej az na prdeli
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    jaky je rozdil mezi saunou a gay saunou?
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    OVECKA_MJ: a negay saunu otevrenou urcite dyl maji i ve swingers klubu v Jungmance ;-)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    LISTIKUS: jo, na tuhle nabídku si pamatuju ;-)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    OVECKA_MJ: jen ja jsem nabidl gay saunu - Labyrint, která jede někdy do 3 či do rána. Ale to se nějak nechytlo... asi předsudky...co ja vím =o)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    OVECKA_MJ: Myslím, že toto téma už tu jelo před časem a zjistilo se, že do později nic není.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    nedaří se mi vyfiltrovat...
    Víte o nějaké sauně se zavírací dobou 23+? Step má do 23,okey, ale něco i později? :-)
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    MIKEHO: pověra
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    Jinak z toho co jsem v Praze prolezl je stale TOP ta sauna na Šutce.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Tak dalsi recenze.
    Dnes jsem byl v saune YMCA (Sportovní Centrum Ymca, Praha 1). Byl jsem tam poprve, celkove pozitivni dojem. Sauna (nedele) ve 14hod. v podstate prazdna. Ja s brachou a pak tam prisel jen jeden clovek.

    Sauna jako takova je tam skvela. Drevena, prostorna, vysoka teplota, okenko ven s vyhledem na rucickove hodiny. Maji sprchy i bazenek. Zelbohu ale bazenek byl cerstve napusteny a voda v nem nebyla prilis studena (rozhodne ne tak jak by mela byt). Sprchy mi prisli take o chlup teplejsi nez jinde, ale v pripade sprch to nebyl markantni rozdil. Odpocivarna moc hezka, kvalitni dreveny rostovy lehatka.
    Nealko pivo jsme si prinesli sami - nevim jestli maji doplnkovy prodej napoju, zjistim priste. BTW - plati tam MULTISPORT karta. Urcite tam nejsem naposled, nejenom vzhledem k lokalite.
    Platil jsem 179 CZK za 100 min. (90+10).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam