• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    QUIP: už?
    QUIP
    QUIP --- ---
    Mate nekdo zkusenosti se saunou v Hotelu Duo? (Praha - Prosek)
    Koukam, ze maji celodenni vstupne za 200,- tak bych to treba i sel vyzkouset. Kdyby se nekdo chtel pridat.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    O saunování
    PhDr. Eva Labusová - rodičovství - psychologie - zdraví
    http://www.evalabusova.cz/rozhovory/a_mikolasek.php
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    TEEPEK: nemusí se tam topit =o)

    Když ji porovnáš se swingers tak krom toho, že tam není ani jedna žena, tak žádny.
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    TEEPEK: v gay saune jsi zpocenej az na prdeli
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    jaky je rozdil mezi saunou a gay saunou?
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    OVECKA_MJ: a negay saunu otevrenou urcite dyl maji i ve swingers klubu v Jungmance ;-)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    LISTIKUS: jo, na tuhle nabídku si pamatuju ;-)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    OVECKA_MJ: jen ja jsem nabidl gay saunu - Labyrint, která jede někdy do 3 či do rána. Ale to se nějak nechytlo... asi předsudky...co ja vím =o)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    OVECKA_MJ: Myslím, že toto téma už tu jelo před časem a zjistilo se, že do později nic není.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    nedaří se mi vyfiltrovat...
    Víte o nějaké sauně se zavírací dobou 23+? Step má do 23,okey, ale něco i později? :-)
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    MIKEHO: pověra
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    Jinak z toho co jsem v Praze prolezl je stale TOP ta sauna na Šutce.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Tak dalsi recenze.
    Dnes jsem byl v saune YMCA (Sportovní Centrum Ymca, Praha 1). Byl jsem tam poprve, celkove pozitivni dojem. Sauna (nedele) ve 14hod. v podstate prazdna. Ja s brachou a pak tam prisel jen jeden clovek.

    Sauna jako takova je tam skvela. Drevena, prostorna, vysoka teplota, okenko ven s vyhledem na rucickove hodiny. Maji sprchy i bazenek. Zelbohu ale bazenek byl cerstve napusteny a voda v nem nebyla prilis studena (rozhodne ne tak jak by mela byt). Sprchy mi prisli take o chlup teplejsi nez jinde, ale v pripade sprch to nebyl markantni rozdil. Odpocivarna moc hezka, kvalitni dreveny rostovy lehatka.
    Nealko pivo jsme si prinesli sami - nevim jestli maji doplnkovy prodej napoju, zjistim priste. BTW - plati tam MULTISPORT karta. Urcite tam nejsem naposled, nejenom vzhledem k lokalite.
    Platil jsem 179 CZK za 100 min. (90+10).
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    VRATENKA: dve mista stale volna, tak nebudte babovky a pojdte ;-)
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Nekdo v pondeli od pul sesty do Atheny v Holesovicich? Mam rezervaci na dve hodky a odpadla mi spolecnost. Beru s sebou max. tri lidi, nechci se mackat ;-)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    HANZO: mají webovky?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    HANZO: Bez lehatek to neni OK. Ja se pri odpocinku potrebuju uplne uvolnit, vypnout vsechny svalove partie, veskera tenze musi pryc. Lehatka jsou zaklad. :-)
    HANZO
    HANZO --- ---
    Doporučuji saunu ve Střešovicích, je tak pro osm deset lidí, má ochlazovací bazének. Jenom odpočinková zóna je na prd, žádný lehátka, jen židličky.
    LAKERSS
    LAKERSS --- ---
    Ahoj, mate nekdo prosim reference o teto saune? Diky www.fitclubkozak.cz/index.php/sluzby/sauna-a-masaze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam