• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    LITROP
    LITROP --- ---

    S_V_E_T_Y_L_K_O: sel bych hned ale trochu z ruky
    LITROP
    LITROP --- ---

    S_V_E_T_Y_L_K_O: sel bych hned ale trochu z ruky
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: přidá se někdo? :D
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Největší saunu na světě najdete v norské Arktidě
    http://www.cestovatelskenoviny.cz/nejvetsi-saunu-na-svete-najdete-v-arktide/
    IF_
    IF_ --- ---
    TCHAJ: Je to otevreny 14 dni a ja tam byla jednou ve vsedni den vecer a lidi moc nebylo.
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    Hele jak to v tom Hostiku vypada? Hodne lidi, malo lidi, pokud hodne, da se tam vejit? Kdy tam bejva natriskano a kdy naopak ne... dik :)
    IF_
    IF_ --- ---
    V Hostivari v tom obchodaku Park Hostivar otevreli pred 10 dny Saunii. Do konce zari maji akci 1 plus 1 zdarma (teda na kuponu co jsme tam dostali to bylo uvedeno). Cili za 210 jsme mely s kamoskou neomezeny vstup:)

    Jinak super velky bazenek, trist, vedro, asi pet saun a para, dve odpocivarny... byl i ritual, takze fajn.
    EM303
    EM303 --- ---
    XARGH: ja jsem byl v saune total spalenej a naopak mi to bylo prijemny:)
    QUIP
    QUIP --- ---
    XARGH: Jestli te to ted nijak vyrazne nepali (treba pri sprchovani teplou vodou), tak by to nemel byt problem. Uvidis sam, jak ti to bude (ne)prijemny. Ale asi si nesednes zrovna nahoru, abys mel ty ramena v nejvyssi teplote. Nebo si pres ramena hodis rucnik a je to.
    XARGH
    XARGH --- ---
    ahoj, mam dotaz do plena:
    o vikendu jsem byl na vode, v sobotu jsem si trosku spalil ramena (ale nic extra, mazu pantenolem)
    sli byste s tim dnes do sauny?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KALIBAN: tak to nevim, my jsme odchazeli kolem pul 9, lidi tam jeste byli.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SARAJ: do kdy tam maji otevreno?
    QUIP
    QUIP --- ---
    SARAJ: Tak to je to tam asi porad stejny :) K pravemu Japonsku chybi uz jen vyhled na vic svetelnych billboardu a v pozadi nejaka jaderna elektrarna. :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: ja si rikala, jestli treba drevo neni nejake vymazlenejsi.. ale jo no, okolo jsou tam "relaxacni" fontanky a bambus ci co. Oaza s vyhledem na Mrkvosoft:)
    QUIP
    QUIP --- ---
    SARAJ: Nevim jak ted, ale tenkrat kolem toho bylo nejaky bambusovy krovi, nebo tak neco :) Ne primo v saune, ale na te terase okolo sauny :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: tak to jsem slepa, jedina vyzdoba byla sterka na podlahu:)
    QUIP
    QUIP --- ---
    SARAJ: Co si tak vzpominam, tak japonska byla asi jen tou okolni vyzdobou. Nic vic specialniho jsem si nevsimnul.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Hlasim, ze dnesni Brumlovka idealni - v saune jsme skoro porad byli sami, terasa prazdna, v bazenu dva lidi:) Tusite nekdo v cem je specialni ta japonska co je na te terase? Je to ciste o teplote?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DRAGON: tak jiste:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DJFRACTAL: takze Saraj mela pravdu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam