• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    XARGH: mně na orl saunování se zánětem dutin důrazně nedoporučili. Naopak jsem se měla tepla vyvarovat (včetně babských receptů ala napařování). Ona sauna obecně záněty zhoršuje.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SITH: je to daleko a step mám za rohem, ale asi budu chodit dopoledne, nebo už fakt nevím
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: chod s nama do saunie a mas klid :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Tak včera odpoledne ve Stepu kromě množství lidí nastal další stupeň pekla-děti v sauně...boha, proč tam lidi berou dvouletý děcko, které v tiché sauně dělá vše možné, jen není tiché???
    IF_
    IF_ --- ---
    Jsou v Praze nekde ceremonialy krome Saunii a Cestlic?
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    Má prosím někdo zkušenost s Fitness Svět pod Palmovkou? :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    2NDREALITY: hlavně škoda, že se tam nedá chytit čeština
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    XARGH: podle mě sauna rýmě a zánětu uleví, ale jen v po čas saunování, nevyléčí je, jen se dočasně subjektivně zlepší průchodnost dýchacích cest, takže já to do sauny mašíruju každý den, nemoc nenemoc (už jsem rok nebyl nemocný, patrně právě díky saunování), jen pokud se vážně cítím pod psa nebo mám horečky tak pak nejdu
    XARGH
    XARGH --- ---
    VALENTINA: byl jsem opatrny - tam, kam chodim, byva lidi malo, samozrejme na nikoho neprskam a pri 85 stupnich vetsina bakterii neprezije ne?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    XARGH: tak nevím, ale s rýmou bych do sauny nešla už kvůli ohledu k ostatním, ne?
    šla jsem max. ve stavu, kdy jsem cítila, mě štípe v nose a mohla z toho rýma být, že buď to zarazím, nebo to propukne. a většinou tomu ta sauna nepomohla:)
    XARGH
    XARGH --- ---
    ahoj, jake mate skusenosti se saunovanim behem zanetu dutin/silne rymy?
    ted jsem se kvuli chronicke ryme bal 14 dni saunovat. jednou jsem to totiz dost odskakal, po saune se zanet dutin jeste vice zhorsil, prakticky 2. den jsem musel jit na ORL a doslo na punkce. dnes jsem to opatrne skusil, a mam dobry pocit, pruchodnost nosu se uplne spravila. ale dokazal jsem vydrzet pouze polovicni casy oproti normalnimu stavu...


    VENIKA: nezkousel jsem, ale podle fotek to nevypada zas tak spatne! dej jim 1 sanci a dej pak vedet, jak jsi pochodila. jinak otevreno maji, viz INFO NA WWW:

    Novinky
    Vánoční otevírací doba

    22.12-28.12. ZAVŘENO
    Úterý 29.12. 17-22hod
    Středa 30.12. 17-22 hod anebo i déle...příprava na Silvestra
    Čtvrtek 31.12. ZAVŘENO
    Neděle 3.1. ZAVŘENO

    Od úterý 5.1. opět normální provozní doba
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    tak v sobotu odpoledne ve stepu naprostá pohodička, dokonce jsem byla v medové sama! navíc jak bylo teplo, dalo se ležet na terásce, prostě nádhera. Ať žijou vánoční návštěvy příbuzných:)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    Zkousel nekdo v nedavne dobe http://www.saunabarfinska.cz? Hledam saunu co nejbliz bydlisti, protoze jsem omezena casem, a sem skoro muzu dojit v rucniku a zabkach :). Ale posledni recenze tady je z konce 2014, ze to tam smrdelo a divny chovani.
    QUIP
    QUIP --- ---
    AAHHWISEGUY: Oboje zavreno
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    a neco dalsiho - sheraton, absolutum?
    QUIP
    QUIP --- ---
    AAHHWISEGUY: Pokud se nepletu, tak Step ma dneska do 15:00
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    da se nekde saunit 24/12 jeste jsem letos nebyl a konecne je volno trochu...
    QUIP
    QUIP --- ---
    Utery v poledne Step - sotva 20 lidi na cele saunove uzemi. Klidek, pohoda.
    IF_
    IF_ --- ---
    Dnesni Saunia Hostivar opet super... a pri ritualech ani neotravovali s koledama.Zacinam to tam mit fakt rada.
    IF_
    IF_ --- ---
    SLUCKER: Saunia Hostivar se zacina zalidnovat, ale hlavne vikendy. Dnes dopo to byla nadhera, poloprazdno:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam