• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    KALIBAN: az pojedes do krkonos lyzovat a v hotelu nehodou nebude sauna, tak muzes sem.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Dneska mile překvapila Jedenáctka. Dopo v sauně málo lidí a až na jednoho hlučnějšího týpka to bylo fajn.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KALIBAN: je to blízko HK až pojedeš navštívit Quixde :o
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SH_PANDA: propasl jsem smysl zpravy.... mame na to nejak reagovat?
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    Dnes v TechTexu v Hostinnem privatni sauna na 2h. Fajn prostredi, bezproblemove parkovani.
    Sauna - Techtexsport
    http://www.techtexsport.cz/sporty-a-sluzby/sauna
    za 315 CZK :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    VALENTINA: pekne, dobre vedet, takze spolusaunovaci - az uvidite golfa s promacklejma dverma - jdete si hned preparkovat, ja uz nemam vic co odrit:)
    DOMINIKAWESOME
    DOMINIKAWESOME --- ---
    Ahoj, mám dva vouchery do centra Balance club na Brumlovce, v hodnotě zlaté karty, platí do zítra.. Má někdo zájem? :)
    COYOT
    COYOT --- ---
    VALENTINA: výborně !!! díky za info.. zejtra tedy po svecjh :)
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    KALIBAN: Vyzkousim:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    AUSSIE: musi za tim bejt nejakej hacek.. protoze ja platil 120...
    ale asi v tom byl rucnik (jinak je to na cely den)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    pro info ze Stepu:
    Omezení parkovacích míst
    Jistě jste zaznamenali, že je uzavřeno celé zadní parkoviště. Důvodem je probíhající stavba nového komplexu, který nabídne nejen nové hotelové pokoje a kancelářské prostory, ale především 3 podlažní kryté parkoviště a s tím souvisí i výrazné navýšení parkovací kapacity.
    Předpokládaná doba omezení a následné otevření nového parkoviště je říjen letošního roku 2016
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Koukal jsem se na stranky isauny, ta cena v sobotu 100.-Kc na cely den, to je fakt nebo je za tim nejaky hacek?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    jdu ted tak za pul hodky do sauny, bud hostivarska saunie, step, nebo isauna, nechcete jit nekdo taky? potrebuju regeneraci a ja na ty solo sauny moc nejsem
    COYOT
    COYOT --- ---
    VALENTINA: to bohužel netuším... vypadalo to, že je tam překládka nějakých kabelu a hned tu dlažbu zas pokládali, tak je to snad jen na pár dní....
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    COYOT: večer hrůza, parkovala jsem vzadu u hotelu. Nevíš na jak dlouho to je?
    COYOT
    COYOT --- ---
    info pro návštěvníky STEPu.. opravujou tam parkoviště, takže dneska dopoledne parking jen tak tak... odpoledne a večer asi bez šance...
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Kdo z místních chodí pravidelněji do Saunie na Butovicích..?:)
    IF_
    IF_ --- ---
    NASTY: Jo mam. Chodim do sauny s cockama, tak to pocituji dvojnasob. Staci pak poradne prokapat.
    NASTY
    NASTY --- ---
    Máte po saunování suché oči? Já ano. Stačí použít oční kapky po sauně a pak znovu ráno (chodím vždy večer). Na suché oči trpím vyjímečně (v létě z klimatizací). Nevadí mi to, jen jsem zvědavý na vaše zkušenosti. Díky.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SMARTCHIN: dik.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam