• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SITH
    SITH --- ---
    KALIBAN: a mají tam i rituály jako v Butovicích?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SITH: hostivarska je takova utulnejsi, chybi v ni ta biosauna nebo co to je, je krapet mensi, chodi tam min lidi ale jsou tam podobne rozprostreny, je tam super ta velka sauna s parnim narazem... osobne davam vzdycky prednost hostivari
    ADITU
    ADITU --- ---
    SITH: Saraj :)
    SITH
    SITH --- ---
    může někdo porovnat saunii v Hostivaři se saunií v Butovicích?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    VALENTINA: jdu to zkontrolovat
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Tak včera v Sheratonu jsem zjistila, že jim chcípla žlutá rybička:), modří vědí:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    v Athéně už jim dole jede LTE :)
    IF_
    IF_ --- ---
    Byl jste někdo na Saunafestu? Zvažuji, zda letos zajít, ale bojim se, aby to pro běžného návštěvníka mělo smysl.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IF_: jj, to bych rekla, ze je. Me se jen rano nechtelo do garaze pro auto a na tu jedenactku mi skoro od baraku jede prima socka.
    IF_
    IF_ --- ---
    SARAJ: Dik. Tak to mi dle popisu prijde lepsi Saunia Hostivar, je to fakt kousek.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ADITU: ty jsou snad vsude...njn.

    IF_: maji jednu finskou a jednu aroma, oboje akorat velke, bazenek, co jak spravne poznamenala Aditu, je fakt studenej. Minus maji za odpocivarny, jak je to cele vykachlikovane, tak se dost nese zvuk. Pro me je to dobrej kompromis, kdyz se mi nechce jet na Butovice, Hostivar nebo do Infinity, mam to cca 17min od baraku sockou. Za 2 hod das cca 200. Na pul den saunovani dam radeji Infinity, ale na dve hodky relaxu to staci.
    LITROP
    LITROP --- ---
    zdravim prestehoval jsem se na zizkov a koukam ze tu je sauna pod parukarkou nejake sportovni centrum zizkov neznate to tam nekdo nechodite? dik
    ADITU
    ADITU --- ---
    SARAJ: nebylo tam i čuňátko "kašlu na sprchu, jdu rovnou do bazénku"?

    Mimochodem bazének fakt studenej.
    IF_
    IF_ --- ---
    SARAJ: Mohla bys dat blizsi recenzi? Jeste jsem tam nebyla...
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    KALIBAN: az pojedes do krkonos lyzovat a v hotelu nehodou nebude sauna, tak muzes sem.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Dneska mile překvapila Jedenáctka. Dopo v sauně málo lidí a až na jednoho hlučnějšího týpka to bylo fajn.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KALIBAN: je to blízko HK až pojedeš navštívit Quixde :o
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SH_PANDA: propasl jsem smysl zpravy.... mame na to nejak reagovat?
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    Dnes v TechTexu v Hostinnem privatni sauna na 2h. Fajn prostredi, bezproblemove parkovani.
    Sauna - Techtexsport
    http://www.techtexsport.cz/sporty-a-sluzby/sauna
    za 315 CZK :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    VALENTINA: pekne, dobre vedet, takze spolusaunovaci - az uvidite golfa s promacklejma dverma - jdete si hned preparkovat, ja uz nemam vic co odrit:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam