• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: ve Stepu a málo lidí?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Tak včera jsem konečně viděla ty rituály(Step). Jako dobrý, ale měla jsem co dělat, abych vydržela do konce:) Bylo nás tam málo, takže si nás vychutnal.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    dneska nekdo podvecer - podni odpoledne, testla bych konecne to podoli..?
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    pít v sauně pivo či drinky je úplně normální věc, nanuk taky kolikrát bodne, už sem viděl lidi jíst v sauně čipsy nebo pizzu z donášky, párkrát jsme v sauně dělali klobásy v alobalu, ale toto je slušný bizár, představit si, že se na mě smějou upadnuvší hranolky, okolo smrad ze smahnutého hamburgru a každý je zamazaný od tatarky a kečupu, fuj
    Fastfood servíruje hamburgery a hranolky rovnou do sauny – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/koktejl/403882-fastfood-serviruje-hamburgery-a-hranolky-rovnou-do-sauny.html
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    nema nekdo chut na saunovani nejak v brzkem odpoledni? druha plus minus?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    AUSSIE: me to ani neprijde, ja stejne nikdy nevydrzim vic jak dve a pul hodky - max, dostavam se potom do stavu, ze bych tam usnula a nebyla schopna odjet domu:)
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    IF_: Asi mas pravdu, ja si tam pamatuju tu starou saunu s venkovnim bazenkem, kde v zime clovek musel davat pozor, aby neuklouznul na ledu. Zato ta terasa v zime za snezeni, kde clovek mohl par minut pobyt nahy, byla skvela.
    IF_
    IF_ --- ---
    AUSSIE: Nejdřív to chce vyzkoušet, pak hodnotit. Imho tam rituály udělají taky. Co se týče popisu, možná to bude i za ty peníze stát, uvidíme. Já mám permici v Sauii, ale ráda si to občas oživim pobytem jinde...
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    IF_: Nabidka vypada dobre, ale ty ceny jsou dost silene. To radeji pujdu do Saunie, kde je za mene penez neomezena doba pobytu, saunove ritualy a parni lazen.
    SITH
    SITH --- ---
    hlavně ten výhled vypadá božsky
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    hlavně to nikde moc nedoporučujte, nebo to bude hned plné:)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    IF_: ty jo, to vypadá dobře.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IF_: zkusim v nedeli:)
    IF_
    IF_ --- ---
    SARAJ: Tak pak hoď recenzi:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IF_: super!5min od baraku!!
    IF_
    IF_ --- ---
    Sauna Spot
    http://www.saunaspot.cz/

    Nová sauna v Podolí.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Takže to že chodím do privátky za 500,- přestává být rozmlsanost, ale začíná to dokonce být "economy" koukám :)
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: I tak tam bylo narváno. Kdežto dneska bylo pěkně prázdno, na ceremoniálu v malý fiinský nás bylo v 5 odpoledne asi šest.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    IF_: tak treba kdyz tam byl ten saunafest, tak stal dalsi ctyri stovky abys tam mohla jit... to uz mi prislo fakt uchylny... to jsi v tom za 1100 ... ulet proste
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: Je škoda, že se tam nedá chodit na běžný saunování, ale jen výjimečně (s mojí frekvencí jednou týdně a někdy i víc...). Ale mě přijde fakt divný, když už to stojí tolik, nedatprostěradlo a ručník. To dávaj snad všude zadarmo - teda alespoň všude, kam chodim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam