• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    SARAJ: díky za tip. Do Dudinců jezdíme.o))
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Chodí tu někdo z místních i v létě do Saunie..? Docela bych ke konci týdne zašel, nepřidá se někdo?:)
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    V Podolí se ted rekonstruují pánské sprchy a pára na zimních šatnách, takže se celý provoz odehrává na letních šatnách. V té páře na ploše asi 10m2 někdy bývá pořádné horko:-D
    IF_
    IF_ --- ---
    Bacha, Saunia Hostivar minimalne do patku zavrena z duvodu rekonstrukce...nechala jsem se nachytat.
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Nezvažuje dnes někdo zajít do sauny?:)
    ADITU
    ADITU --- ---
    SARAJ: mávání na kohokoli dole si odpustím :) Nechám to třeba na SITHovi :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SITH: Oki:)
    SITH
    SITH --- ---
    SARAJ: příště mi řekněte a zajdu taky
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ADITU: cajk, deal a priste mavas na securitaka ty:)
    ADITU
    ADITU --- ---
    SARAJ: OK :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ADITU: hele, tak to udelame jinak - vy budete psat technicke casti recenze a ja budu pouze ochat - nebo frfnat:D oboje mi jde dobre:D
    ADITU
    ADITU --- ---
    Tady je odkaz na tu FB událost. Píše se i o ceremoniálech... https://www.facebook.com/events/122097261548983/
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ADITU: tak securitak mi maval pekne, to je pravda:D ale co uz, ze jo:) hele, koukam, ze na ty weby moc nekoukam:D jesteze chodim s vama - technikama:)
    ADITU
    ADITU --- ---
    SARAJ: jeden detail, který může odradit nebo nalákat: ty skla (velký v sauně s výhledem, i to obrovský v odpočívárně nahoře) jsou podle mávání sekuriťáka zjevně obousměrně průhledný :))
    SARAJ: je :) musíš jenom trochu scrollovat - podle webu (a odkazu z něj, co webe na FB) to bude teď přes léto do 2.9.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOMPAS: .) oki, ja to zase tolik nezkoumala.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SARAJ: opravím tě: bylo to prvních 50 celoročních vstupů za 10K místo 20K :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Jo, jinak kdyby se nekdo z vas potuloval po termalnich mesteckach v SK, tak Dudince, hotel Mineral - maji tam peknej wellnes, jednu saunu, jednu paru a whirpoolku pro cca 5 lidi, bazenek - vstup v ramci hotelu je 5EUR. Plus maji tunu procedur okolo za slusny ceny - doporucuju masaze. Ja mela stesti a byla tam komplet sama:D parada.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IF_: prave. Tady jde jit ven v obou patrech, my jsme teda lezeli v horni - vnitrni, Je fakt prostorna a prosklena s vyhledem na lazne, Vltavu, pekny, proste pekny, jen lehatka maji drevena, ale maji tam svoje deky, takze i pro kostnate jedince to jde:) Jo a ted snad delaji v patek? grilovaci nocni saunovani s posunutou zaviraci dobou. Na webu to neni napsane.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IF_: dala jsem to, beru je od utery na nejakou breberu v krku co jsem si uhnala kombinaci alergie a klimoskou v aute. Nemela jsem vubec teploty, chodila sem normal do prace, jen jsem vic spala a jedla, takze dobry. Necitila jsem se nejak polikvidovana.
    IF_
    IF_ --- ---
    SARAJ: Diky za recenzi, urcite zkusim. Ja byla vcera v Saunii Hostivar a kupodivu na vecernich ritualech bylo skoro plno. Ale proste pres leto tam chybi venkovni odpocivarna :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam