• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ONDRA_99: zlicin?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SITH: Jo, jeste, ze 30 min metrem je Zlicin, kam nam plati Multisport, tak uz si tu zpravujeme naladu.
    SITH
    SITH --- ---
    ONDRA_99: síla
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    Tak zena koupila na slevomatu voucher do sauny v Harfe, ze zkusime jak to vypada. Tak jsme byli vevnitr 10 minut a jedine pozitivum je, ze nam slevomat vrati penize. Jako nejsem niak zhyckanej ani stydlivej ale tohle je des.

    Satna: vetsina skrinek miniaturni (vsechny "velke" obsazene). Nema vesacek, nevejde se tam bezne velka brasna na notebook. Sprchy jak kasarna.

    Hlavni mistnost: cca 20 rozmistenych lehatek pri plnem svetle, nasli sme jednu mistnost nazvanou odpocivarna, coz byla mistnost s 5 lehatky tmou a hroznou zimou.

    Sauny nic extra, sprchy plne otevrene s vyhledem z lehatek (plne svetlo). Jako nejsem neak stydlivej, ale zase aby na me pri sprchovani videlo 40 lidi, tak to nic moc.
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    nechce dnes někdo skočit večer do Saunie na Butovicích?
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    dnes dám Step okolo 16:00, tak uvidíme
    SITH
    SITH --- ---
    KALIBAN: aj :( s tímhle počtem nám to tam přes zimu nepřežije
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: Tak málo :O Jakto?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    IF_: včera v saunaspotu v půl deváté skoro osm lidí... Masakr
    IF_
    IF_ --- ---
    Vcera v Saunii Hostivar pekne narvano. Nechci videt tu zimu:/
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    MOODYCAT: tam je teda vážně krásně
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Tak hlasim, ze Dvorce dobry :). Moc hezky prostredi, teploty ruzne - maji i 95 i 65. Bazenek nahore i dole, ten horni byl dnes vypusteny.

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KALIBAN: blizsi info si sim. Koukala jsem na ten masersky koutek minule.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Dnes jdu zkusit Dvorce, tak se tesim :).
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Ja zacal chodit na masaze do Saunaspotu, dela je kamaradka, ktera zacala masirovat nejak v dobe , kdy byl maser kazdej. coz ve me prirozene naprosto nevzbuzovalo zajem. Ted to ma tak ze v cene masaze mate saunu, coz je zajimavy.
    prekvapive ta masaz byla hodne dobra (sportovni, z neustalyho volejbalu to potrebuju) ona je silna, ale nenici vas a vi co dela, potom si date jeste kolecko nebo dve a jdete domu spat, je to naprosto skvely
    muzu doporucit
    (v saunaspotu masiruje jen jedna holka, tak ta)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SITH: taky mi tam onehdy sebrali ručník; říkal jsem si, že z něj budu skládat pejska, aby se nepletl
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    min tyden Dvorce a bylo tam ani ne 20lidi:)
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    to já prostě rád chodím mezi lidi :-) převčírem ve Stepu a pecka. obsazenost v sedm večer 45%
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam