• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]



    Správné saunování je věda


    Tento klub by měl sloužit k získání různých informací, rad a tipů. Na nástěnce můžete najít pár odkazů věnovaných této proceduře. Cennější však mnohdy budou názory a rady jednotlivců tady v diskuzi. Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

    Byl bych rád, kdyby alespoň něco z toho posloužilo byť jen jedinému člověku, a na základě tohodle auditka by se rozhodl saunu zkusit. Zjistil jsem totiž, že je v mém okolí mnoho lidí, kteří nemají ani ponětí o tom, jak blahodárné účinky sauna má.

    Napadlo mě, že by nebylo od věci, kdybyste sem linkovali sauny, které navštěvujete, nebo ve kterých jste alespoň jednou byli a napsali, zda jste byli spokojeni, či ne (rozlišit, jestli se jedná o spokojenost s obsluhou, s prostředím nebo cenama, samozřejmě i negativní zkušenosti) časem bych to nějak vimplantoval na nástěnku aby v tom byl pro případné zájemce v daných lokalitách přehled. Časem by mohla vziknout nějaká tabulka, kde by byl výběr saun v určitém městě doplněný referencema spokojených/nespokojených uživatelů.

    Nevím však, jestli bych měl na to, to nějak přehledně a jednoduše udělat. Kdyby byl proto nějaký zájem o spolusprávcovství a případnou pomoc s tímhletím, ozvěte se mi pls do pošty.




    rozbalit záhlaví
    LUSY
    LUSY --- ---
    SLUCKER: KALIBAN: Nová majitelka to právě dává celé dokupy (v rámci možností, malé to tam asi bude vždy :) ), tak kdybyste tomu chtěli dát druhou šanci... ;)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    LUSY:
    Byl jsem před lety a poměrně špatnej zážitek - stísněné, sešlé, spíš takové podivně "klubové"...
    Už mne to nelákalo znova se vrátit.
    Ale držím palce nové majitelce! Finská ve Finské je dobrá adresa sauny...;-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LUSY: tam jsem byl jednou uz je to dlouho a co si pamatuju tak byl neuveritelne humusnej bazenek... tak humusnej ze uz jsem to nikdy nechtel zkusit znova.
    LUSY
    LUSY --- ---
    Ahoj. Známá si nedávno otevřela saunový klub ve Vršovicích (fungoval už před tím, jen jinak a pod někým jiným) - http://saunavefinske.cz/ Znáte, byli jste? Jak se Vám líbilo? Nějaké pochvaly či konstruktivní kritika? :) Děkuji
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    asi jsem fakt slecinka, ale mne to uplne nenadchlo, pokud nemaji lepsi zazemi teda....
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    MTO: Náplavka - zastávka tramvaje Výtoň, www.laznenalodi.cz
    MTO
    MTO --- ---
    SITH: wow. kde to je nekde na naplavce, uz par let neziju v praze. tipuju podle hradu v pozadi :-)
    LITROP
    LITROP --- ---
    Jj i-sauna.cz
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    LITROP: Tu neznám, mají vlastní web? :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    KURT_WALLANDER: přijměte i-saunu na vinohradech podobne mužů odporucit
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    SITH: Jasně, je to perfektní. Za mě sauna s nejlepší - nejpunkovnější atmosférou v ČR:) Jen mě mrzí, že nedělají Aufguss, ale asi by se to tam tolik nehodilo.
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    SITH: jeste jsem nebyl, ale chci zkusit pristi tyden
    SITH
    SITH --- ---
    na loď někdo chodí?


    LITROP
    LITROP --- ---
    SARAJ: dneska:) vinohrady
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    chystate se nekdo zitra? aklimatizace po dovolene mi nejde:(
    SITH
    SITH --- ---
    ONDRA_99: zkusím to příště, mam to vcelku blízko a lze to spáchat po kině např :)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    ONDRA_99: * family
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KALIBAN: Jojo, fanily fitness sipkove. Nema bazenek (stejne nepouzivam), ale krasny prostredi, clenita odpocivarna a celkem velka finska sauna.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ONDRA_99: zlicin?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SITH: Jo, jeste, ze 30 min metrem je Zlicin, kam nam plati Multisport, tak uz si tu zpravujeme naladu.
    SITH
    SITH --- ---
    ONDRA_99: síla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam