• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    Chodítě někdo do sauny, jak je koupaliště Stírka ? Jaký to tam je pls ?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Nedělní pravidelná sauna - saunař sekyrkou rozsekal led, vlezla jsem tam teda jen jednou, dobře se chládlo aj jen tak venku. Prostěradlo dole zmrzlý, žabky přimrzaly k dlažbě. Konečně poctivá sauna aj na jihu Moravy. :-)
    MTO
    MTO --- ---
    neznam nic lepsiho, nez po saune andelicky ve snehu :-)

    konecne zima. jo!
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    KOCHANSKA_CH: Tož, já jako pražák se tam dostanu jen tak 1-2x za rok, ale stojí to za to, udělat si čas a zajít tam..:)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SLUCKER: Jojo, taky tam chodíme s drahým, dobrej je "wellness den pro dva".
    Jinak chodím každou neděli s přáteli do malé sauny v naší čtvrti. Venkovní bazének má taky ledovej. :-)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    KOCHANSKA_CH: Byl jsem tam 30.12. a naprostý luxus, led ve venkovním bazénku, hodně prostoru všude, tak i narvaný areál nevypadá přecpaně, neznám v Praze tak dobré saunové centrum jako je Maximus - všem doporučuji navštívit - večery ve venkovním areálu jsou exkluzivní!:)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Brněnský Infinit Maximus dnes láká na díru v ledu. :-)


    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    JIRAS111: No podle recenzi nize Mira sice umel srandu, ale neumel cistotu, ale tak kazdej asi vyzaduje neco jineho no.
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    LUSY: Míra co tam dělal roky se na to už vykašlal ? Ou to je škoda.. ten člověk tam byl na svém místě, vždycky uměl dělat skvělou srandu a tak celovou atmosféru... prostě když do sauny, tak k Mírovi..
    LUSY
    LUSY --- ---
    VENIKA: Nevím přesně, ale v únoru tam ještě určitě nebyla :) Myslím že od září.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    LUSY: A od kdy je to nova majitelka? Byla jsem tam jednou cca v unoru a bylo to takove, ze jsem se uz nevratila, ackoli to mam minutu pesky z domu.
    LUSY
    LUSY --- ---
    SLUCKER: KALIBAN: Nová majitelka to právě dává celé dokupy (v rámci možností, malé to tam asi bude vždy :) ), tak kdybyste tomu chtěli dát druhou šanci... ;)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    LUSY:
    Byl jsem před lety a poměrně špatnej zážitek - stísněné, sešlé, spíš takové podivně "klubové"...
    Už mne to nelákalo znova se vrátit.
    Ale držím palce nové majitelce! Finská ve Finské je dobrá adresa sauny...;-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LUSY: tam jsem byl jednou uz je to dlouho a co si pamatuju tak byl neuveritelne humusnej bazenek... tak humusnej ze uz jsem to nikdy nechtel zkusit znova.
    LUSY
    LUSY --- ---
    Ahoj. Známá si nedávno otevřela saunový klub ve Vršovicích (fungoval už před tím, jen jinak a pod někým jiným) - http://saunavefinske.cz/ Znáte, byli jste? Jak se Vám líbilo? Nějaké pochvaly či konstruktivní kritika? :) Děkuji
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    asi jsem fakt slecinka, ale mne to uplne nenadchlo, pokud nemaji lepsi zazemi teda....
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    MTO: Náplavka - zastávka tramvaje Výtoň, www.laznenalodi.cz
    MTO
    MTO --- ---
    SITH: wow. kde to je nekde na naplavce, uz par let neziju v praze. tipuju podle hradu v pozadi :-)
    LITROP
    LITROP --- ---
    Jj i-sauna.cz
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    LITROP: Tu neznám, mají vlastní web? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam