• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: dva týdny zpět jsme také byl ve STEPu a ten saunař mi také přišel dost ukecaný, až mám pocit že se snažil udělat dojem svou vtipností než jeho rituálem.
    Ale je fajn že STEP mi přijde jako taková ta kecací sauna, kam si lidi chodí odpočinout a pokecat a ne tvrdě saunovat, aniž by byl kdokoliv napomenut poté co vysloví jedno slůvko
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Včera odpol.ve Stepu, na druhém rituálu v 4p.m. nás v tom srubu bylo 35, teď je tam nějaky nový saunér, který je děsně ukecaný a celý rituál prožvaní:)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    HANZO: toxicita se tu teší s tím chlórem, nebo ne? :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    VODOMERKA: nemám na mysli chlor. Do sauny přece nechodíš jenom z bazénu.
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    HANZO: chlor? co první světová válka?
    HANZO
    HANZO --- ---
    EDEN: jak toxické? Všude čtu, že to je toxické, ale nikde není, jak konkrétně
    EDEN
    EDEN --- ---
    KURT_WALLANDER: hlavne je to toxicke
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    EDEN: Ve větších saunách jsem to nikdy extra necítil, ale to je asi individuální. Pokud je to hodně cítit, upozornil bych je na to. Alemyslím, že to bude podobné jako když budeš kuřákovi říkat, ať Ti nekouří u jídla, že Ti to smrdí.
    EDEN
    EDEN --- ---
    KURT_WALLANDER: ked pride z plaveckeho bazena alebo virivky a veselo si sadne v plavkach z ktorych chlor dycha cela miestnost nie je to len o nom ale aj o mne
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    EDEN: Snažím se to vysvětlit sám :) Pokud sedí na ručníku, tak je mi to ve finále jedno. Oni e zpotí méně a budou z toho mít menší požitek.
    EDEN
    EDEN --- ---
    ako riesite plavky v saune? vobec - nechavate to na personal, alebo skusite dohovorit ci upozornit personal? v poslednej dobe mam na podobne typy nejak stastie
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Report z Pardubic a okolí:
    1. v centru v areálu aqua je wellness, finská, infra sauna, turecká, solná, bylinná, sněhová komora... taková masovka, ale je to za dobrou cenu a za barákem, takže navštěvuji pravidelně. Po decentním protažení na 50m bazénu je to super. Je tam čisto.

    2. Dříteč - v areálu golf resortu je velká finská, pára, luxusní prostředí, čisto a absolutní top je tu venkovní ochlazovací jezírko, kde to je v zimně opravdu nářez. Skvělé ceremoniály ve finské.

    3. Holice, Saunový ráj, provařený podnik, sauny, páry, solná (se solí :) ), šukací místnost, taky super ceremoniály, veget venku.

    Vím, že je ještě něco ve městě, časem určitě taky zkusím, protože ve čtvrtek po středečních trénincích potřebuju relax jako sůl a v aqua je zrovna dámský den. Pak podám hlášení.

    Kdybyste měl někdo něco na doplnění, tak napište. Celkově si myslím, že my, co máme rádi wellness se tady v Pardubicích máme kurva dobře! Jestli budete mít cestu, určitě dejte Dříteč, nebo Holice, nebudete litovat!
    IF_
    IF_ --- ---
    Znamej byl v te Harfe a pry total hc. Smrad, spina a bordel, normalne se pry valely odpadky i v saune:))
    IF_
    IF_ --- ---
    Vcera vecer Saunia Hostivar total preplnena, uz se to tam skoro neda:(
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    VALENTINA: jj, tajy objednano ;)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    víte o tomhle?
    Kalendář akcí | SAUNA. ARCHITEKTURA POŽITKU | Galerie Jaroslava Fragnera
    http://www.gjf.cz/kalendar-akci/sauna-architektura-pozitku/
    je tam i možnost objednat si saunování v galerii, tak jsem se už objednala:) psali mi, že sauna je punková, tak jsem na to sama zvědavá:)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KOCHANSKA_CH: Včera večer jsem tam vlezla, paráda! :-)
    A naháči se vzájemně povzbuzují k dodání odvahy, dobrá atmosféra tam byla.
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    Chodítě někdo do sauny, jak je koupaliště Stírka ? Jaký to tam je pls ?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Nedělní pravidelná sauna - saunař sekyrkou rozsekal led, vlezla jsem tam teda jen jednou, dobře se chládlo aj jen tak venku. Prostěradlo dole zmrzlý, žabky přimrzaly k dlažbě. Konečně poctivá sauna aj na jihu Moravy. :-)
    MTO
    MTO --- ---
    neznam nic lepsiho, nez po saune andelicky ve snehu :-)

    konecne zima. jo!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam