• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: Ja se ted chystam do nove Saunie Chodov.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    mně se zase strašně líbí ta houpací dřevěná lehátka, co udělali ve stepu v tiché odpočívárně
    SITH
    SITH --- ---
    KALIBAN: to je ta tichá odpočívárna?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SITH: este k tomu je potreba rict ze tam je podle me nejhezci odpocivarna s takovou stenou co vypada jako dzungle, me osobne se cernak libi ze vseho nejvic.
    to pobihani po venku je nicmene vopruz, ale po bazenku mi to fakt nevadi :)
    SITH
    SITH --- ---
    Já zkusil tu novou saunii na Černém mostě. Šatny jsou společné (ale jsou k dispozici malé převlíkárny). Uvnitř tři sauny v interiéru, sprchy i kýbl s ledovou vodou a led, venku pak bazének a další tři sauny. Celkově klasika finská velká, finská malá, tropická, solná, herbal a pak rituální. Odpočívárna klasika, k dispozici i lehátka v tiché zoně. Jen ta podlaha je z těch plastových napodobenin dřeva což v zimě dost studí a není to moc príjemné po tom chodit. Obsluha ok, náhradní ručník zdarma, v Butovicích za to chtějí peníze. Jen ty šatny jsou fakt malý, když má člověk v zimě kabát+velký boty+batoh, tak se tam skoro nevejde. Bez ramínek
    LITROP
    LITROP --- ---
    ok mam to kousek prubnu taky
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    já zkusila kolem poledního ten nový saunový svět v hotelu Olšanka. je to tam moc pěkné, úplně nové, voňavé. AKorát sauny nebyly úplně rozehřáté, nevím, jestli to bylo tím, že ve 12 otevírají, ale ve finské jen kolem 85. Ale na terase ochlazovací bazének a vedle vířivka a celkově asi 5 lidí, super.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    step kolem poledne genialne prazdnej. chuchu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    dekuju a zitra se jeden da:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SARAJ: step?
    ACKO
    ACKO --- ---
    VALENTINA: ruší včetně rodičů. Včera sauna v Piešťanech. Chlapeček byl evidentně hodný a snažil se tatínkovi vyhovět, ale poslouchat edukativni výklad otce, proč je ta sauna prospěšná a úpěnlivě prosby chlapečka, tatínku mně je už moc teplo, můžu už jít...co každou půl minutu. To s fakt nedá.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ARCHIMEDES: cha. axa mi uplne vypadla! dik
    TBC
    TBC --- ---
    SARAJ: Na šutce
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    SARAJ: Pokud stačí menší bazén, před cca deseti lety jsme chodívali do AXA, současný stav neznám.
    bazén axa  oficiální stránky bazénu axa
    http://www.bazenaxa.cz
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ma nejaky bazen v Praze -mimo Jedenáctky - kde je i sauna? a berou tam nejlíp i multisportku?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JINX: rozhodne kdyz tam budes stejnou dobu jako bys byl v bazenku tak se ochladis min nez v bazenku. neboj
    JINX
    JINX --- ---
    V saune kterou navstevuji nemaji ochlazovaci bazenek (doted jsem se tam sprchoval ledovou vodou) avsak personal mi doporucil vyuzit kryokomoru misto ochlazovaciho bazenku. Moje otazka zni - je to bezpecne? mate s tim nekdo nejakou zkusenost?
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: píšeš, že ty potřebuješ po roce saunu, ok ... předpokládám, že si tam chceš vyrelaxovat a ne se starat jestli je roční dítě ok. A vlastně se řídit podle něho a ne podle sebe. Takže mě prostě moc hlava nebere, proč ho tam brát s sebou?
    IF_
    IF_ --- ---
    LITROP: Myslim, ze pokud mas treba saunu na zahrade jako to maji lide ve Finsku bezne, tak se to ty deti skutecne mohou postupne samy ucit, kdyz vidi pravidelne kolem sebe.

    Ale tahat je nekam jednou za cas do spolecne sauny mi pripada zbytecne, ja sama saunu v detstvi nechapala - odmitala jsem to a pak se ze me stal saunofil ze sve vlastni vule.
    LITROP
    LITROP --- ---
    jj to bylo spis k detem obecne s takovym prtavcem nevim, jako proc ne telicko si taky zvyka pozdeji to bude jednodisi, ve finsku v saune i rodej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam