• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SARAJ: step?
    ACKO
    ACKO --- ---
    VALENTINA: ruší včetně rodičů. Včera sauna v Piešťanech. Chlapeček byl evidentně hodný a snažil se tatínkovi vyhovět, ale poslouchat edukativni výklad otce, proč je ta sauna prospěšná a úpěnlivě prosby chlapečka, tatínku mně je už moc teplo, můžu už jít...co každou půl minutu. To s fakt nedá.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ARCHIMEDES: cha. axa mi uplne vypadla! dik
    TBC
    TBC --- ---
    SARAJ: Na šutce
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    SARAJ: Pokud stačí menší bazén, před cca deseti lety jsme chodívali do AXA, současný stav neznám.
    bazén axa  oficiální stránky bazénu axa
    http://www.bazenaxa.cz
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ma nejaky bazen v Praze -mimo Jedenáctky - kde je i sauna? a berou tam nejlíp i multisportku?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JINX: rozhodne kdyz tam budes stejnou dobu jako bys byl v bazenku tak se ochladis min nez v bazenku. neboj
    JINX
    JINX --- ---
    V saune kterou navstevuji nemaji ochlazovaci bazenek (doted jsem se tam sprchoval ledovou vodou) avsak personal mi doporucil vyuzit kryokomoru misto ochlazovaciho bazenku. Moje otazka zni - je to bezpecne? mate s tim nekdo nejakou zkusenost?
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: píšeš, že ty potřebuješ po roce saunu, ok ... předpokládám, že si tam chceš vyrelaxovat a ne se starat jestli je roční dítě ok. A vlastně se řídit podle něho a ne podle sebe. Takže mě prostě moc hlava nebere, proč ho tam brát s sebou?
    IF_
    IF_ --- ---
    LITROP: Myslim, ze pokud mas treba saunu na zahrade jako to maji lide ve Finsku bezne, tak se to ty deti skutecne mohou postupne samy ucit, kdyz vidi pravidelne kolem sebe.

    Ale tahat je nekam jednou za cas do spolecne sauny mi pripada zbytecne, ja sama saunu v detstvi nechapala - odmitala jsem to a pak se ze me stal saunofil ze sve vlastni vule.
    LITROP
    LITROP --- ---
    jj to bylo spis k detem obecne s takovym prtavcem nevim, jako proc ne telicko si taky zvyka pozdeji to bude jednodisi, ve finsku v saune i rodej
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    LITROP: A jak tohle sedi u ditete pod 1 rok? Tam zadnou mysl na chozeni do sauny neutvoris.
    LITROP
    LITROP --- ---
    no samzrejmne kduz jsem s detma v saune 4a5 tak tam nejsem kuli sobe,pro deti to je prospesny telo i mysl si na saunu zvyka nejakou dobu samozrejmne nevydrzi dlouho ale kdyz jsme byli asi po seste tak uz vydrzeli chvilku sedet a potit se sice jsem povidal pohadku ale stejne,snazim se v nich vypestovat zvyk a prozitek chozeni do sauny,kdyz chci ja saunu,relax tak jdu bez deti to je jasny
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    ONDRA_99: vidím to stejně, já se jdu do sauny zrelaxovat a děti mě tam prostě ruší. Ať chodí někam, kde jsou vymezené hodiny pro děti. svoje děti jsem tam taky nikdy netahala, jednak je to nebavilo, hned jim bylo vedro a pak prudily, a to jsme zkusili jen páru.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Nevim, ja teda saunu beru jako relax a jak rikaji ostatni, to dite to jeste nechape a neuzije si to. Ja si proste zajistil hlidani, kdyz jsem chtel do sauny. Pristup "ja chci do sauny, tak tam dotahnu i maly dite" mne prijde sobecky.
    EULE
    EULE --- ---
    SITH: Mohe deti chodily v laznich - 2 a 4,5 roku. Tam meli lazensky rezim na 5 minut do 65-70 stupnu. Nebavilo je to taky, tak jsme vzdycky s ostatnima maminkama vymyslely nejakou zabavu, aby tam vydrzely ... ale od cca 5 uz je to bavi :)
    SITH
    SITH --- ---
    Ve dvou letech to dcerka ještě nechápala a nebavilo jí to. Zkusím to znova ve 4 letech
    IF_
    IF_ --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Ja si tedy neumim moc predstavit, ze to to dite vydrzi, kdyz jeste nechape, k cemu to slouzi a je tam tma a horko a rocni dite moc neposedi.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KURT_WALLANDER: driv lepsi, ctvrta bude na hrane... ale uzit si to lze
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    ONDRA_99: důvodů je víc, hlavní je, že potřebuji po víc jak roce saunu a nemám nějak chuť to tu více otevírat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam