• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    ONDRA_99: Ale Michal ma ceremonialy dobre i tam. Byt tam ma mensi vyber vuni a nizkej strop, tak dokaze i slusne predstaveni.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SARAJ: Ne saunaspot je uplne jinej level (hlavne z pohledu ceremonialu). Ale je to ciste, ve finske je 92+ stupne a je to na 3h free s multisport bez doplatku (a kdyz si reknes daji free i rucnik).
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ONDRA_99: neco jako v Podoli? mne by stacilo po plavani tak na jedno kolo si tam kecnout a vypnout.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SARAJ: QUIP: Tak jako v sipkovy jsou lehatka rozdeleny asi do tri sekci. Ale zas je tam celkem pritmi. Ve stredu jsou tam supr ceremonialy (vede je Michal Preucil, ktereho muzete znat treba ze saunaspotu). Ale neni tam bazenek a prijde mne, ze by to uz zaslouzilo neakou vetsi udrzbu, posledne treba bilinkova sauna nesla asi dva tydny. Ale zle to tam neni, chodim tam kazdou stredu.

    V bazene na Radlicke jsou takove ty mini sauny ve sprchach.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: a jo! moje pamet!!:)ok, dobry vedet, ja jsem zatim verna Dvorcum, sauna point mne fakt bavi a z kanclu jsem tam ted sjela za 12min, coz mne potesilo, ale jela jsem proste driv, tak mne napadlo, jestli neni neco fajn kolem te Radlicke..chci tam testnout ten bazen, je to dve zatacky od kanclu. Uvidim, kazdopadne zitra se placnu v hotelove saune v Blave a predpokladam, ze tam budeme tak max 3, juch.
    QUIP
    QUIP --- ---
    SARAJ: Matne si vzpominam, ze jsme snad v te jedenactce byli jednou spolu, ale to jeste porad nebyl takovy openspace, jako ta Sipkova, tam mi to tenkrat prislo, ze je to vazne vsechno v jedne velke mistnosti, kde je vsude videt a clovek nema zadny koutek, kde by si mohl v klidu odpocinout, nebo naopak zase popovidat bez toho, aby rusil ostatni.
    Z posledni doby jsem tenhle pocit mel jeste ze sauny v galerii Harfa. To byl jeste vetsi mazec - lehatka podel jedne steny, naprotejsi strane saunovaci mistnosti a mezi nima nijak nezakryte sprchy, primo proti tem lehatkum. A priserne spinava a prechlorovana voda v bazenku - ten jsem ani nedal. Nastesti je tahle sauna uz zavrene (tzv. rekonstrukce)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: neco jako jedenactka?
    QUIP
    QUIP --- ---
    JIRKA207: byl jsem tam asi dvakrat a moc me to nebavilo. Pusobilo to na me jako takovy velky openspace, ale uz je to par let, tak to tam mozna ted vypada jinak.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    JIRKA207: cha. vidis..a to k ni chodim na spinn na Kongresaku. Mrknu..a ten bazen primo na Radlicke? nemaji tam neco?
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    SARAJ: neni to uplne Radlicka ale na Zlicine je
    Saunový Svět - Sipkova.cz - Sipkova.cz
    http://www.sipkova.cz/zlicin/saunasvet/saunovy-svet/
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    je kolem Radlicke nejaka sauna- mimo Butovic?
    EMINENCE
    EMINENCE --- ---
    Shanim damu, slecnu na dvouhodinnovy pobyt v saune, virivce na Praze 8, vypadla mi spolecnost a nechci nechat propadnout voucher. Termin 15.2. od 17. Ja 30 let, normalni, mozna i pohledny. Vice info v poste..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SARAJ: jo :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    naivni dotaz, Dvorce v patek podvecer budou asi napraskane, co?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    ACIDQA: V tehlech kafr tusim nebyl. Kafr pouziva taky, ten je taky super.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Včera nám říkala holka, co dělá rituály v Sauna spotu, že je má taky a může přinést, tak asi stačí říct... :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    VENIKA:
    ONDRA_99:
    Je to kafr a mentol. Byli jsme na rituálu s těma krystalkama a dalšíma bylinama tady: https://www.tauernspakaprun.com/cz
    Ve spojení s výhledem na hory, které zkraje podzimu už na vrcholkách byly zasněžené, prostě bomba. Za mě asi nejhezčí saunovej zážitek a saunovej “areál”... :) Můžu jen a jen doporučit.
    XARGH
    XARGH --- ---
    QUIP
    QUIP --- ---
    XARGH: https://www.do-sauny.cz/

    Klobouky a rukavice do sauny - Sauna.cz
    https://www.sauna.cz/klobouky
    XARGH
    XARGH --- ---
    za me sauna na stedry den = nejlepsi darek :D
    ad cepice do sauny - nejlepsi jsou pry plstene. pouzival jsem rucnik a pod nim mokre vlasy, ale ted preferuju suche bez niceho. tu plstenou cepici bych ale chtel, nejake tipy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam