• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MA747: Škoda, tam jsem to měla blízko.
    MA747
    MA747 --- ---
    FRENNET: Mimochodem Infinit na Lesné za necelý měsíc končí. Údajně jim nebyl prodloužený nájem.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FRENNET: ja ti celkem rozumim. Taky jsem nic moc necekala. My jsme tam teda vydrzeli do konce. Neco bylo prijemne, ale taky jsem zjistila, ze mi to nevyhovuje. Prijde mi, ze sauna samotna je vymyslena dobre a to vireni rucnikem akorat me za chvilku otravovalo. Plus moc lidi, nemuzes si to vychutnat po svym, nemuzes kecat. Co se mi libilo, byla vune tech cerstvych bylinek. Ovssm stacilo mi to jednou. Obecne radsi navstevuju saunu, kdyz je tam malo lidu vubec....
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    VALENTINA: nijak a prave proto jsem tam sla. Zaver:neni to muj salek kavy, proste.
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: to je u žbytečné rušení :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SITH: to co zmiňuješ je samozřejmost, ale aspoň se na ni dobře dívá:)
    SITH
    SITH --- ---
    * velké teplo
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: tančí? šatečky? uff, no nic proti tomu představení, ale já od rituálu očekávám teplo + vhodnou hudbu a vhodné vůně :)))
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    FRENNET: Nechoď na zbytečné rituály a navštiv venkovní saunu Vulcan, je v areálu nejteplejší. Medová taky jde.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    FRENNET: a jak sis to představovala? jak by měl ten rituál proběhnout?
    já občas na ně chodím do Stepu v Praze, nejlepší je imho taková sympatická dlouhovláska, která v podstatě tančí a má u toho pěkné šatečky:)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    IF_: ale to jiste, vsak jsem psala, ze jsem po 5min odesla. Chtela jsem to zkusit a uz do toho nepujdu.
    IF_
    IF_ --- ---
    FRENNET: Vzdyt ten ritual je jen v jedne saune a muzes jit do jine, kde se nekona. Vetsine lidi to vyhovuje, pro me je to nedilna cast kvalitniho saunovani.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Jdu se podelit se sklamanim a frustraci.
    Byla jsem s kamoskou v Infinitu na prehrade v Brne. Vsechno krasne, prostredi venkovni i vnitrni. Proste parada. Ale 3hodky saunovani na navstevu vsech saun bylo malo.
    Ty venkovni sauny byly na mne malo teple, azvta medova sauna byla pro mne ta prava. Takze priste pujdu jenom tam.
    Nejvetsim sklamanim pro mne byl ten saunovy ritual. Tesila jsem se jaka to bude parada, ale chyba lavky. Po 1minute jsem byla zarazena, po 2min jsem zacala byt nervozni a ve 3minute nasrana a to cim dal vic. V 5min jsem zdrhla nasrana jak delo.
    Kdo a proc s tim přišel, vite? Podle meho je to nesmysl. V saune ma byt clovek v klidu a v ramci moznosti rozjimat a cistit telo i mysl.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    step, infinit v holesovicih a ten spodni bazenek v saunaspotu ma taky docela koule od letoska...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Které sauny v Praze (nejlépe na žlutém metru :) mají k dispozici studentý bazének s vodou pod 10°C?
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    já se saunuju pravidelně už roky a shodou náhod v různých typech saun s různým osazenstvem; příjde mi, že co se hovorů v sauně týče, nejsou žádná pravidla, do sauny jdeš v nějakém rozpoložení, někdy máš chuť sdílet s ostatníma zážitky, názory, někdy jsi v blbé náladě a prostě radši se jen tak potíš ve vlastních myšlenkách

    věc se má tak, že ostatní to mají hozené stejně... někdy jen tak lebedí, čumí do blba, někdy někdo potřebuje radu, mám problém, nebo jen tak klábosí o hokeji a o rozbitém autě, často se ale stane, že i ve skupině třeba 7mi osob, je zkrátka ticho, každý je pohroužen do sebe

    sauna rituály jsou mi velkou neznámou a ta myšlenka mě nějak vůbec nebere, jako čumět na polonahou děvčinu co provádí nějaký taneček a ovívá všecky okolo ručníkem může být zábava, ale spíše by mě to rušilo než vzrušilo

    sauna je místo veřejné ze své podstaty, ale zase jsou tací co mají saunu doma, nebo si platí za vlastní privátní čas, protože mají radši být tam sami, s rodinou, nebo jen s pár přáteli

    Kdyby mi do sauny naběhl nějaký týpek GIF_242: a chěl tam cokoli kutit, měnit, větrat a dělat cokoli jiného, než se aktuálně saunovat, byl bych teda dost rozladěn a protože v sauně často relaxačně kloktám pivko víc než je zdrávo, asi bych ho i poslal do prdele nebo mu usmažil nos na saunakamnech
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    GIF_242: tak ve Stepu mají rituál pouze v té jedné sauně. Teda jestli se to za ten rok a půl co jsem do sauny nemohla nezměnilo.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    NAVARA: tak to určitě ne, protože já se takhle nesaunuju:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VALENTINA: neměl problém spíše s tím, žes byla od hlavy k patě v prostěradle? :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    já včera teda měla zážitek na dlouho...chodím do malé lokální sauničky, teprve včera jsem pochopila, že je to něco jako soukromý klub:), chodí tam převážně jen muži a střídají se tam sauneři, starší chlápci-důchodci, kteří to tam jako vedou. tak chlapíkovi už se nelíbilo, že jsem přišla sama žena, pak tam hlasitě rozprávěl na celou saunu, lezl i dovnitř, se všemi se zřejmě znal, oslovoval je křestními jmény/mě oslovoval ta pani:)/, nakonec se tam svlékl do naha, vysprchoval, pokonverzoval a řekl nám, ať se tam chováme slušně a odešel dřív:) tak jsem si teda říkala, zlatá anonymní sauna ve Stepu:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam