• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    SPIKE411: To je jenom nějakej prevlecenej Sauna Spot, ne?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Sauny Vltava | Centrum duševního klidu – Sauny Vltava je relaxační areál na břehu Vltavy po krásnými vzrostlými stromy přímo centru matičky Prahy.
    https://www.saunyvltava.cz/

    Znáte? Byl někdo?
    LITROP
    LITROP --- ---
    KOPRETKA: jsem tu jen s Ketinou ale chapu...jeste najit fleka u more a bude to nej
    LITROP
    LITROP --- ---
    MIKEKT: no mel jsem 80 cca 20 minut a stacilo
    QUIP
    QUIP --- ---
    KACHNIZON: Dej si tam to co mas, nebo s cim se ti bude dobre pracovat. U zeme v saune neni prilis vysoka teplota, takze co se teplotni stalosti tyce, muze to byt temer cokoliv. Ja bych volil neco, co se bude dobre cistit a na to klidne rost, ale neni nutnost.
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    Zdravím všechny saunery, rozhodl jsem se že jsi finskou saunu postavím v kůlně. Prosím o radu. Kůlna má dřevěnou podlahu nezateplenou ve vzduchu. Budu tedy muset udělat zateplenou podlahu sauny, plánuji 10-16cm vaty. Jde mi teď i finální povrch podlahy v sauně. Jestli dřevo tak jaké jestli stejné jako na obklad stěn (plánuji severský smrk), nebo tam dát obyčejné smrkové palubky a na ně rošt a nebo tam dát cetris desky (našel jsem jeden návod na netu) na ně by šla nalepit i dlažba případně a pak dřevěný rošt. Díky za rady. Určitě tam nechci dávat nějaký materiál z kterého by se mohlo případně něco uvolňovat teplem.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    LITROP: Jsem si říkala, kdy to sem dáš.. O to víc začínám litovat, že jsem s vámi nejela..
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    LITROP: pěkné. Nedávno tady byl odkaz. Jakou máš verzi a jak si s tím spokojený? Na kolik stupňů se to dá vytopi a za jak dlouho?
    LITROP
    LITROP --- ---
    Jedna sauna cestouvni...k domecku na kolech nemuze chybet....nyni Bosenske hory

    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SITH: Ano.
    SITH
    SITH --- ---
    Funguje sauna na dvorcích?
    TBC
    TBC --- ---
    mozna jsem objevil ameriku, ale v Saunii uz lze zase pouzit Sodexo poukazku/y jako vklad na kartu, nikoliv jen na jednorazove vstupy.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    LITROP: Loni ji pouzili v sauneri v hostiku na akci. Minuly patek ji pouzili jako zpestreni ve Dvorcich v ramci herbal vecera. Meli jsme tam metlickovy ceremonial. Teplota vevnitr slusna, celkove to neni zly. Druhy rocnik na Hostiku se pry chysta nejak na 4.9. a tipuju ze tam ten stan bude zase, takze tam pujde ozkouset.
    LITROP
    LITROP --- ---
    Zdravím máte nekdo zkušenost s stanovou saunou?https://obchod.saunovymag.cz/saunove-stany/...přemejšlím do obytky
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JINX: primitivní fitness náramek, chvíli po ulehnutí v teple jsem zapla režim "free training", který měří čidlem na zápěstí (takže velmi orientačně) tepovou frekvenci, čas a ukládá to / přepošle do aplikace v telefonu. Vtipná hračka, ale nebrat moc vážně.
    Vrchol bude rybníček, v něm sem klidně seděla - ten pokles za vrcholem a pak šla ven po chodech (další stoupnutí) a vypla to po oblečení prostěradla.
    JINX
    JINX --- ---
    MAR_TINA: to jsi merila v saune? co presne je to za zarizeni?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Infinit v senohrabech byl super, zejména rybníček venku a pěkná zahradní úprava. Navíc pršelo, že sauny do deště je zajímavý přechod.
    Nespojila jsem si, že to je v nejkýčovitějším hotelu ve střední Evropě :)
    Manžel se pořád vyptává, co se s tělem děje, ale jít nechce. Tak jsem mu udělala tepový záznam. Čísla budou nepřesná, ale trend odpovídá.

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    MAR_TINA: Do Brna můžeš jen na občanku. A vyplnění online formuláře.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: nemám pas a nejsem plně očkovaná :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Tak vem zakázku aj v Brně. Infinit Maximus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam