• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    LITROP: já myslela že pojedeš až po sauně..)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    QUIP: ne a říkej tomu klidně diktatura alá Kopretka.
    LITROP
    LITROP --- ---
    22 nedam to se uz budu blížit ve Spanu na party
    SITH
    SITH --- ---
    odpověd bude záležet na lokaci. Až někam do centra na žižkov k modrým zónám se mi nechce :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOPRETKA: Nebyla by na to lepsi anketa? Teda jestli na to nekdo ma opravneni ji sem nahodit :) (ja ankety delat nemuzu)
    Jinak za me 22. OK.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Ok tedy. Termín 22.2. spíše pozdní odpoledne, než úplně večer, a kdo by šel, at se hlásí do pošty.
    Já bych raději na Žižkov(teda jestli David dovolí?? a proflákne), ale to jenom z důvodů, že jsem tam už byla a strašně nerada chodím někam kde to neznám..))
    EZKATER
    EZKATER --- ---
    Nevíte prosím o veřejné infrasauně v Praze, kde se dají nahřívat záda, podobně jako na obrázku?

    QUIP
    QUIP --- ---
    Jak uz tu padlo, parkrat v minulosti tu nejake nyxi saunovani probehlo, takze "proc by ne", ale kdo to zorganizuje a kdo se zucastni? :)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Já jsem pro. Sic do sauny chodím mlčet a sama, ale jednou jsem šla s bandou a bylo to fajn.
    Jinak ten step, pokud tam jdeš po-pá od rána do 15hodin, tak k těm 90 minutám dostaneš ještě hodinu. S kartou to mám 2,5 hodiny za 310.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    QUIP: Nejsme v rozporu, já bych tam šest lidí taky nechtěl - moje potřeby jsou výrazně více misantropické :)
    Jen si dokáži představit, že se tam dva budou relaxovat/vykecávat vzadu, další po bazénku na lavičce a zbytek se zrovna opalovat.
    QUIP
    QUIP --- ---
    NAVARA: Ano, kdyz se v bazenku moc nevymenuje voda, je "teply" ... eee... Jako jo, dovedu si predstavit, ze tu saunu vyuzije skupinka 6 lidi, ale je to velmi vzdalene tomu, jak bych si ja predstavoval prijemne a pohodlne saunovani 6 lidi.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    QUIP: Dovnitř ne - to je pohodlně tak na tři - ale venku byly min. dvě křesla a lavička + další mohou odpočívat v bazénku, nebyl kdoví jak ledový, taková odtočená kohoutkovka :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SPIKE411: Kek… slušnej příplatek za Ronnie značku :D

    Bude to relativně nové převzetí, když jsem šel pár měsíců dozadu kolem, tak tam ještě měli starý cedule a vypadalo celý nějak opuštěně…
    SITH
    SITH --- ---
    QUIP: v té ex Athéně se tam vešlo 6 lidí, někdo seděl, někdo ležel, někdo stál popř se střídala kolečka, někdo sauna a někdo venku
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Teda dobrý - ve čtyřech si tam nikdo nelehne, kdyby snad chtěl.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    QUIP: To je jak Kasárna Karlín no. Ve čtyřech lidech ještě dobrý, v šesti hrozná tlačenka.
    QUIP
    QUIP --- ---
    SITH: Akorat co si tak pamatuju, tak ten prostor je tam dost maly. Samotna sauna ani tak ne, ale 6 lidi by si tam nemelo ani kde sednout na odpocivani.

    SPIKE411: Je to o lidech, nas se kdysi schazelo pravidelne do sauny 6 - 12. Prisly svatby, deti a podobne nemoci :)
    SITH
    SITH --- ---
    SPIKE411: tak pár let zpátky se taky nyx sauna srazy organizovaly a lidí bylo dost
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SITH: Akorát zkus zorganizovat něco se šesti lidma, že jo. :)

    A teda Navara chtěl něco pro 2-3 osoby proč asi.

    Jestli dáme dohromady 6 lidí, tak pojďme na ten Smíchov.
    SITH
    SITH --- ---
    QUIP: tj 6 lidí = 1400 CZK celkem tj. 233 CZK per osoba
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam