• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SH_PANDA: Voda se odpari a ostatni latky ti zustanou na tele a nasledne je sprchou smejes?
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    jenom na zamysleni: co si myslite, ze se deje s potem lidi, kteri jsou s vami v saune, po tom co se odpari z jejich kuze?
    BRAINWASHER
    BRAINWASHER --- ---
    VALENTINA: Je to brutus, právě proto do bazénků nelezu.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    VALENTINA: můj bazének je Vltava, tak je mi to celkem jedno :)
    ale jak často musíte spolusaunéry napomínat, aby se v sauně neřehtali a celkově nebyli hluční?
    JINX
    JINX --- ---
    VALENTINA: To obvykle dělají lidé kteří do sauny chodí příležitostně. Setkávám se s tím poměrně často a dost jsem z toho znechuceny…
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    jak často se vám stává, že musíte spolusaunéry napomínat, že se před skokem do bazénku musí osprchovat? mně se to stává poměrně často, naposled dnes a stále to nechápu...je to tam napsané a stejně to lidi nerespektují???
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    VALENTINA: pěkné a vstup mají velmi levný.
    Jáchymovská Agricola chce 190 Kč za hodinu plavání bez sauny! :O
    2 hodiny bazén + sauna je za 410 Kč a dvě hodiny je skoro málo.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    MAR_TINA: ale to vypadá taky pěkně
    EliteGymFitness
    http://elitecentre.cz/sauna.php
    LITROP
    LITROP --- ---
    KOPRETKA: no jo v tudle dobu vetsina lidi pracuje ja jdu dneska ale pozdej
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CMLKA: ale jenom to říkal někdo v sauně, víc nevím.
    Místní mají ve zvyku se v sauně začít bavit nejlépe se všemi a nejlépe o něčem, z čeho mi slezaji nehty (třeba Dušek a jeho názory na léčbu) :/
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MAR_TINA: Jo, v Thermalu funguje, Chodově rikas, jo? Pak je jeste hezky wellness v Oberwiesenthalu, ale zatim jsme to neozkouseli
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SITH: jestli mi v pohodě opraví auto, nějkaý den se tam asi zajedu podívat
    SITH
    SITH --- ---
    MAR_TINA: má, funguje i ten venkovní bazén, ale recenze nemají moc dobrý, je tam prý problém s přechodem mezi bazénem a saunou a celkově lidi v plavkách vs jdoucí do sauny atd.
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    KOPRETKA: Ve Zlíně ani todle neznám, ale doporučím třeba https://amenity-wellness-spa.cz/ Každopádně, když už pobyt za nějakým welness, tak ty hory jsou prostě top.
    Za Zlínem Karlovice, nebo prostě cokoli níže lidé postují (hory!)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    hej a bando jak teda sauna Žižkov? to zase půjdeme jen dva???
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    A já tedy přidám doporučení na Zlín. Hezké ubytko, čisté. Stejně tak i sauna a fitko.
    Apartments & SPA | Vita Sana Club
    https://vitasana.cz/apartmany-spa/
    Hledala jsem něco jen na přespání v létě v sobotu. Pokoj v mém případě pouze na kod poslaný SMS. Za mě super, nikoho nepotkat.. Co se týče sauny večer jsem tam byla já a jeden člověk(bohužel zavírají strašně brzy), v neděli ráno více.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOPRETKA: jsem teď v Jáchymově, saunový důl v budově Agricola je parádní, ale nepatří to k žádnému hotelu. Lidi tu mluvili o nějakém skvělém saunovém areálu ve městě Chodov.

    A hotel Thermal ve Varech by měl mít saunii v provozu
    N_I
    N_I --- ---
    KOCHANSKA_CH: valec mi teda prijde jak z roku 1992 vcetne toho spa....to mi taky vubec nevoni..:( prijde mi to takove usmudlane ale zase je tam dost prazdno:)...gastro uplne priserny....
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    SITH: dík. Spojení Karlovy Vary a dobrý hotel s wellness už delší dobu poptávám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam