• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Každé má své.
    Tady to prostě většinu času funguje skoro jako privátní sauna, akorát za jinačí cenu.
    I když ono když se fakt ty lidi domluví a zaplatí si nějakou privátní na dvě tři hodiny, tak to mnohde taky nevychází úplně blbě.
    Ale to není moc vhodný na neorganizovanej sraz, kde si to půlka lidí na poslední chvíli rozmyslí. 🙃
    A teda ty privátní bejvaj různě ve sklepě, kdežto tady je terasa.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Proto mám ráda ta větší a velká saunová centra, tam se člověk i celá skupinka ztratí a situaci nemění 5 lidí navíc.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Jo teď je tu jedna tříčlenná rodina s holčičkou, ti dávají asi poslední kolo a s těmi se střídám.
    Plus mínus nastejno se mnou je tu teda nějaký pár, co přišel z bowlingu, tak ti samozřejmě živě a hlasitě diskutují svoji hru. 🙃
    LITROP
    LITROP --- ---
    Tak vetsinou a idealne se to toci po skupinkach jedni venku druhy uvnitr
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    QUIP: SPIKE411: jo ale běžně tam jsou dva tři nyxáci a jeden, dva cizí lidi.. Takhle to bylo Kaliban 5 plus další 3 nyxáci plus další 2/3 lidi, protože né vždy se všichni co tam jdou hlásí předem.. na mě moc lidí na tak malý místo.

    KALIBAN: každopádně jsi to mohl napsat hned, že jdeš s partou.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    QUIP: Prázdná ne, ale tak 5 + pár dalších IDček + úplně cizí lidi už není takový luxus.
    Lidi z Kalibanova tréninku neznám, ale tipoval bych, že nejsou z Nyxu, takže v podstatě cizí lidi, jiný témata a tak. (Což zas třeba někomu může vyhovovat, že se dozví něco mimo bublinu. Pro mě jako asociála/introverta je to už dost nepřehledná situace, ale tak to už je můj úděl.)
    Můžeme se tam nějak poskládat a prostřídat jako s jinejma cizíma lidma, se kterýma běžně sladíme cykly tak, abychom se nerušili.

    Ale spíš to vypadá, že to nikdo nebude chtít riskovat, tak tam nakonec budu z Nyxu sám a pak nějaký cizí lidi. :D
    QUIP
    QUIP --- ---
    Tak nejdriv je tu debata, ze by se v saune melo mluvit jak v hospode a pak by ta hospoda ale mela byt nejlepe prazdna, protoze 5 lid uz je moc :D
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Jako taky bych radši s děvčaty něco klidnějšího. 🙃
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KALIBAN: aha tak asi nic, to by vás tam na mě bylo strašně moc.. a to bych nedala.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    SPIKE411: jj ted jsem tam koukala, jsem tam chtěla jít tak od tří.. ale já to nejsem. a nevím jestli už tak pozdě se mi bude chtít.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KALIBAN: Číslo je počet volných míst.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SPIKE411: hm tak to protože nás má být pět po tréningu je trošku patalie :-(
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Udělal jsem si rezervaci od čtyř.
    Doporučuju, abyste si ji taky udělali (+420 702 157 153), jak vám to vyhovuje.
    Každopádně to vypadá, že budeme mít společnost.

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KALIBAN: Ano.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    pro jistotu je to tady? https://www.skzizkov.cz/
    QUIP
    QUIP --- ---
    VALENTINA: Tak se neboj, ze bys tam nezapadla ;)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    QUIP: netusim:) jen se ptam:)
    QUIP
    QUIP --- ---
    VALENTINA: A jaky si myslis, ze je tam vekovy prumer? :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    Mozna stihnu taky
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    jestli budu stíhat, tak zajdu s vámi, jestli teda nevadí, že jsem poněkud staršího data a není to jen pro mladý:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam