• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SITH: Jak tam bylo?

    Sauny Vltava fajn, doporučuju zkusit. Ale srovnání se Sauna Spotem vedle (aspoň s tou veřejnou částí) nemám.
    SITH
    SITH --- ---
    No já si zajdu zítra navečer na dvorce do Sauna Spotu, lepší venkovní posezení v Praze neznám. Vedle v sauna Vltava jsem ještě nebyl ale do řeky se mi skákat nechce :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SITH: sedis v saune, kecas, po ocku se podivas na moje vypracovany trapezy... me to prijde porad v pohode, takova hospoda, ale na lezeni a nicnerikani uplne nedava smysl se dohadovat s vic lidma tam jit ne? :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    VALENTINA: no vcera 3 z nyxu a par mimo ale bylo to dopohody zadna tlacenice
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    já si prostě v sauně ráda lehnu, včerejší počet byl na mě moc, navíc neznám vůbec nikoho, takže příště raději v nějakém komornějším složení:)
    LITROP
    LITROP --- ---
    KALIBAN: tak to naopak pro zajemce treba
    SITH
    SITH --- ---
    A bavíme se tady stále i možném saunování jako saunování nebo to už podstatou uteklo někam jinam?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KALIBAN: Tos měl napsat rovnou. 🙃
    (Já si říkal, jestli neděláš něco smíšeného.)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SPIKE411: no kdyz trening byl parova akrobacie, coz znamena pul napul s 50ti kilovejma holkama :) to nevim jestli uplne je pro ty zajemkyne atraktivni :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KALIBAN: Na druhou stranu… když tady někdy avizuješ, že jdeš po tréninku s dalšíma sportovcema do sauny… nějaké zájemkyně se tady najdou.
    Aneb dostal jsem vyhubováno. 😥 🤣
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    KOPRETKA: no minule jsme se tam pěkně roztahovaly.. se nedivim, že ten týpek utekl. Z tý sauna se začíná stávat klubovna :x)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    tou patalii jsem myslel, ze to rozhodne nebudeme delat protoze presne jak rikat, pet lidi plus nejaky idecka plus este nekdo uz je uplne naprd :( udelam to tak abych prisel sam, poznat novy lidi, omlouvam se moc
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    PETRAELECTRA: tak víš jak, nejde o chlapy, ale o množství lidí, který tam budou a neznám je..) at tam je chlapů klidně 8, ale v takhle malý sauně chci aspon 3/4 znát.)
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    KOPRETKA: to já zas mužský kolektiv klidně, taky tam chodím, dnes jsem v práci, ale příště jdu na saunovou party
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Každé má své.
    Tady to prostě většinu času funguje skoro jako privátní sauna, akorát za jinačí cenu.
    I když ono když se fakt ty lidi domluví a zaplatí si nějakou privátní na dvě tři hodiny, tak to mnohde taky nevychází úplně blbě.
    Ale to není moc vhodný na neorganizovanej sraz, kde si to půlka lidí na poslední chvíli rozmyslí. 🙃
    A teda ty privátní bejvaj různě ve sklepě, kdežto tady je terasa.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Proto mám ráda ta větší a velká saunová centra, tam se člověk i celá skupinka ztratí a situaci nemění 5 lidí navíc.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Jo teď je tu jedna tříčlenná rodina s holčičkou, ti dávají asi poslední kolo a s těmi se střídám.
    Plus mínus nastejno se mnou je tu teda nějaký pár, co přišel z bowlingu, tak ti samozřejmě živě a hlasitě diskutují svoji hru. 🙃
    LITROP
    LITROP --- ---
    Tak vetsinou a idealne se to toci po skupinkach jedni venku druhy uvnitr
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    QUIP: SPIKE411: jo ale běžně tam jsou dva tři nyxáci a jeden, dva cizí lidi.. Takhle to bylo Kaliban 5 plus další 3 nyxáci plus další 2/3 lidi, protože né vždy se všichni co tam jdou hlásí předem.. na mě moc lidí na tak malý místo.

    KALIBAN: každopádně jsi to mohl napsat hned, že jdeš s partou.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    QUIP: Prázdná ne, ale tak 5 + pár dalších IDček + úplně cizí lidi už není takový luxus.
    Lidi z Kalibanova tréninku neznám, ale tipoval bych, že nejsou z Nyxu, takže v podstatě cizí lidi, jiný témata a tak. (Což zas třeba někomu může vyhovovat, že se dozví něco mimo bublinu. Pro mě jako asociála/introverta je to už dost nepřehledná situace, ale tak to už je můj úděl.)
    Můžeme se tam nějak poskládat a prostřídat jako s jinejma cizíma lidma, se kterýma běžně sladíme cykly tak, abychom se nerušili.

    Ale spíš to vypadá, že to nikdo nebude chtít riskovat, tak tam nakonec budu z Nyxu sám a pak nějaký cizí lidi. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam