• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    TBC
    TBC --- ---
    FRIENDSHIPPOWER: tam je nekde sauna? vzdycky tam byly 3 parni komory...
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    LUSINDA: Za nás je to top, ideálně tam být celý den a domu až ráno. Rituály, pečení chleba v sauně, pivní nebo medová sauna, bar přímo v bazénu. Pokud nechcete na tobogány, plavky ani nevozte. :)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    byl jste nekdo z Vas v saunovem svete v Erdingu? stoji to za to? nikde jsem relevantni recenze nenasla
    ELIZZ
    ELIZZ --- ---
    Hezky novy rok plny saunovani vsem! :)
    z Wellnes Relax Kolbenova!

    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    ja byl v saune bazen Barrandov, nahore - solna sauna. prakticky nikdo tam neni nahore vetsinou
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Já byl v Sauna spotu i v Sauny vltava několikrát.

    V Sauny vltava jsem byl asi třetí den, co tam otevřeli a oni celý aktivní, prej jak se mi tam líbilo, tak jsem jim řekl, že dobrý, jen že nejsou vidět ty přesýpací hodiny, protože nad nima neni žádný světlo a že je jich tam málo. Od tý doby se to nezměnilo a furt nejsou vidět. V tý velký sauně bejvaj fakt dobrý ceremonie, kde se chodí i dejchat ven. Líbí se mi teepee s buřtama (jakkoliv to je buranský) i plavání ve Vltavě.

    Ale Sauna spot mám stejně asi radši, maj studenější bazén, akorát mi připadá, že tam nějak hrozně smrděj sprchy pořád.
    SITH
    SITH --- ---
    SPIKE411: mno když jsem přišel do té spodní malé sauny pod schodama a chtěl jít na horní polici, tak jsem stoupl na spodní a ta se utrhla a praskla. Tak jsem upozornil obsluhu a chudák tam v tričku a kalhotech musel makat s aku vrtačkou a opravit to :))
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SITH: Jak tam bylo?

    Sauny Vltava fajn, doporučuju zkusit. Ale srovnání se Sauna Spotem vedle (aspoň s tou veřejnou částí) nemám.
    SITH
    SITH --- ---
    No já si zajdu zítra navečer na dvorce do Sauna Spotu, lepší venkovní posezení v Praze neznám. Vedle v sauna Vltava jsem ještě nebyl ale do řeky se mi skákat nechce :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SITH: sedis v saune, kecas, po ocku se podivas na moje vypracovany trapezy... me to prijde porad v pohode, takova hospoda, ale na lezeni a nicnerikani uplne nedava smysl se dohadovat s vic lidma tam jit ne? :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    VALENTINA: no vcera 3 z nyxu a par mimo ale bylo to dopohody zadna tlacenice
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    já si prostě v sauně ráda lehnu, včerejší počet byl na mě moc, navíc neznám vůbec nikoho, takže příště raději v nějakém komornějším složení:)
    LITROP
    LITROP --- ---
    KALIBAN: tak to naopak pro zajemce treba
    SITH
    SITH --- ---
    A bavíme se tady stále i možném saunování jako saunování nebo to už podstatou uteklo někam jinam?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KALIBAN: Tos měl napsat rovnou. 🙃
    (Já si říkal, jestli neděláš něco smíšeného.)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SPIKE411: no kdyz trening byl parova akrobacie, coz znamena pul napul s 50ti kilovejma holkama :) to nevim jestli uplne je pro ty zajemkyne atraktivni :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KALIBAN: Na druhou stranu… když tady někdy avizuješ, že jdeš po tréninku s dalšíma sportovcema do sauny… nějaké zájemkyně se tady najdou.
    Aneb dostal jsem vyhubováno. 😥 🤣
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    KOPRETKA: no minule jsme se tam pěkně roztahovaly.. se nedivim, že ten týpek utekl. Z tý sauna se začíná stávat klubovna :x)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    tou patalii jsem myslel, ze to rozhodne nebudeme delat protoze presne jak rikat, pet lidi plus nejaky idecka plus este nekdo uz je uplne naprd :( udelam to tak abych prisel sam, poznat novy lidi, omlouvam se moc
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    PETRAELECTRA: tak víš jak, nejde o chlapy, ale o množství lidí, který tam budou a neznám je..) at tam je chlapů klidně 8, ale v takhle malý sauně chci aspon 3/4 znát.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam