• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SITH
    SITH --- ---
    MART1NKA: nejbližší od Budejic které bych doporučil je až na Lipně
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Ahoj. Máte tip na hezký saunahotel v okolí Budějovíc?
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    XARGH: Jj, Revirni Bratrska Pojistovna, 213
    JINX
    JINX --- ---
    XARGH: RBP 213
    XARGH
    XARGH --- ---
    SICKBOY4000: ktera pojistovna?
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    Nekdo Saunia Ostrava (Futurum nebo Avion) dnes/zitra kolem 19:00? Kamos vypadnul a ja mam 1+1 vstupne, cili 154,50 Kc za osobu/vstup :-)
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    TBC: Nakonec nemusim prechazet jinam, pojistovna se pro letosni rok umoudrila :))

    ALTOR
    ALTOR --- ---
    Tak kdo z Vas se byl saunovat v Plzni?

    Muže v sauně přepadli lupiči, pronásledoval je nahý po Plzni - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-muze-v-saune-prepadli-lupici-pronasledoval-je-nahy-po-plzni-40419738
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    _BAZY_: proto piju po sauně Vincentkz nebo Isostar, protože pocením se z těla vylučují minerály. Hodně lidí si myslí, že stačí jen doplnit vodu.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    _BAZY_: hustý :))
    _BAZY_
    _BAZY_ --- ---
    Nedávno se probíralo sprchování po saunování a před vstupem do bazénku, dokonce tu padlo i něco jako, že pot je jenom voda a sůl.....

    Pot – Wikipedie
    https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Pot


    Dobrým indikátorem moči a močoviny z potu v bazénu je zápach který bývá označován zcela mylňe za chlór nebo chloramin, je to trichloramin. Více je možné se dozvědět ve videu

    https://m.youtube.com/watch?v=S32y9aYEzzo
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Župan a žabky jsou dobrý vybavení. :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Teda musim rict, ze to ze by to mohlo bejt zimou mezi koleckama me naprosto nenapadlo, pantofle a prikrejvani bude asi odted muj jam... vynikajici napady!

    nachcipanej tam nalezu, ale po nejaky fyzicky aktivite naopak velmi casto. super!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KALIBAN: a není ti zima na nohy? myslím chodidla. Ve většina saun je studeno od podlahy a mrznou mi nohy. Do odpočívárny bych doporučila ponožky nebo svůj přehoz přes nohy a chodit v pantoflích.
    Co mi chybí v mnoha saunách je taková ta deka na zabalení při odpočinku.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    KALIBAN: Jo, nějakou dobu se mi tohle stávalo, ale nejen po návštěvě sauny, ale třeba i po náročném čundru, po turnaji, po stresu... Takže jsem to řešil s imunologem (a nakonec dořešil s čínským bylinkářem, ale myslím, že v ideálním světě, kde se ti doktor věnuje, je ten imunolog takový funkčnější :)). Sauna má IMHO velký potenciál "dorazit" nachcípanýho člověka, ale asi by mne dost znechutilo, kdybych měl často pocit, že jsem úplně v pohodě, a pak si jen tak v sauně "ofouknul", nejsem babička... :)
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    KALIBAN: pokud jsi unavený nebo mírně nemocný, tak tělo je zaměstnáno a sauna je jen přítěží. Při odpočinku bys neměl vyloženě cítit třes z chladu a přesně: přikrýt a hlavně nohy. Pozoruj to, svoje tělo znáš nejlíp ty.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    KALIBAN: Jo, taky jsem to jeden cas vypozoroval. Reseni pro mne bylo davat si bacha a vyrazne mene se chadit. Bazenek jen vyjimecne a jen sprchu a na lehatku bejt alespon trochu prikrytej.
    Kdyz jsem pri plny sile, tak nemusim resit, ale uz se nedochazuju zdaleka tolik co driv
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Hele mam takovou teoretickou...

    docela casto sem tak dvou-tridnove nemocnej, nic velkyho, teplota vyleti, je mi nahovno , vylezim, dam cajicek, paralen, za tri dny sem dobrej, tejden mi neni uplne nejlip a pak sem okej... coz pokud chcete udrzet nejakej vykon tak me fakt nebavi :(
    mam trosku pocit, ze se mi to deje docela casto do dvou dnu po navsteve sauny... prijde mi to divny. snazim se saunovat jednou tejdne, s bazenkem, ted posledni dobou sem si chladil jen nohy a jinak daval vlaznou sprchu jestli se to nezmeni (nezmenilo)

    je to blbost nebo by to mohlo mit nejakou spojitost?
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    tak bando, na Žižkově to máte vyhřátý..))
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    GLOBETROTTER: v kayaku je bazének za lodí (při pohledu z náplavky vedle) a tak je na něj vidět a dokonce je tam přímo na náplavce lavička :)
    já vyloženě exhibovat nemusím, ale že bych si bral plavky nebo nějak řešil, že někdo na pár vteřin uvidí můj holej zadek, to se mi fakt nechce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam