• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    LITROP
    LITROP --- ---
    No ja byl predevcirem...saunar uz neni normalne jdes pres vztup na bazen...a ano drive prej samej duchodce nicmene ted skupinka asi 6 lidi vekovr kolem 30 2 holciny 3 kluci....povidali ze chodej pravidelne...
    P.s.Valentino pokud tam sama nechceš udělám ti garde:)


    Jinak právě mam to 5 min od baraku a cena super
    KAAA1903
    KAAA1903 --- ---
    Tak na Pražačku sem chodil se synkem (4 roky tenkrát) a přišlo mi to tam super - mám to hlavně kousek. Chodil sem tam na Multisportku. Možná i díky synkovi sme tam zapadli docela dobře a potkal sem tam i pár známých. Jako spíše tam chodili pánové i staršího data výroby, ale potkali sme tam i mladé a i ženy tam chodily.
    Za mě můžu říci, že na Pražačce super. A to s tím saunařem, že je divnej, je pravda. Ale kdo není divnej :) ?
    QUIP
    QUIP --- ---
    VALENTINA: Nejsem zena, tak tenhle zazitek nemam. Byl jsem tam jen parkrat s kamaradkou, co tam chodi pravidelne (ma permici), a jednou tam ani nebyl pan saunar, ale nejaka mlada pani. Na tvrdy odpocivaci lehatka jsem zvykly i z jine sauny a nemam s tim problem. Aspon se daji snadno cistit.
    Ano, nehraje tam k tomu relaxacni hudba, nevoni olejicky a nechodi tam kazdou pul hodinu nekdo prelestit kliku. Ale stoji to polovinu oproti konkurenci. Tak to beru jak to je.
    Pozitivne beru hlavne cisty ochlazovaci bazenek.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    QUIP: no nevím, mně přišlo, že tam chodí už ustálená skupinka lidí, kteří se často mezi sebou znají, pan saunař se k nim choval dost familiérně a mě tam skoro nechtěl pustit:)), dvakrát se mě ptal, jestli tam fakt chci jít:), měl tam ty svoje kluky a nějaká samotná ženská se mu tam prostě nehodila:)
    QUIP
    QUIP --- ---
    VALENTINA: Trochu oldschool, ale jinak mi to prislo docela normalni. Kdyz tam je clovek v rozumny cas a neni tam narvano.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SPIKE411: no to si zajdi, schválně, co na to řekneš:)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    VALENTINA: Taky jsem slyšel legendy a chtěl jsem to vidět na vlastní oči. 🙃
    SITH
    SITH --- ---
    tak pojdťe namísto toho udělat sraz v sauna vltava a uvidíme kdo skočí do vltavy :) chodit tam sám je super když je třeba si vyčistit hlavu ale zase se nic nového nedozvím :D
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Pražačku jsem zkusila párkrát, ale nějak na to nemám odvahu znova:)
    samí chlapi, divnej chlápek co to obsluhuje, tvrdý odpočívací lehátka, je to malý a lidi se ti potí za krk:)

    jsem už asi trochu rozmazlená, jediný pozitivum je, že to mám blízko a ta cena
    LITROP
    LITROP --- ---
    MIKEKT: jj mam zaklad i s podlozkou na ze...to je hlavne na zimu na snih,jinak vozim ji vbobytne dodavce takze na odpocivani bud v dodavce nebo predstan zidlicky lehatka.Vejde se tak cca 3 az 4 lidi...a mam takovou malou drevenou lavicku na sezeni
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    LITROP: ja porad tak trochu uvazuji o koupi morzh. Mas ttu zakladni? kolik se tam vejde lidi? Jak mas resene sezeni? Poridil si i tu izolacni podlozku na zem? jak resis dpocinek kdyz je venku uz moc velka zima? díky. Uvazuju o tom, ze si to od nich pujcim na vikendn, ale jde to jen vyzvednout /vratit v praze a to mam trochu z ruky.
    LITROP
    LITROP --- ---
    MIKEKT: jj tu mam ...jen trochu problem s mistem u vody....jina sauna Prszacka....cenove 150cca
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    LITROP: co jsi pořídil? Neměl jsi nějakou stanovou?
    LITROP
    LITROP --- ---
    mam novou saunu na vyzkousení prida se nekdo
    TBC
    TBC --- ---
    Tak Saunia zase zdrazila asi o 50 ci 60 nebo se mi to zda? na to ze se tam pulka lidi chová jak dobytek uz to asi pomalu nestoji za to.. ☹️
    HOLOBYT
    HOLOBYT --- ---
    Dnes 18.30 sauna v hotelu Pyramida.
    Pridej se.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Náhodou.. někdo kole druhý, třetí kdo by šel se mnou do sauny? nejspíš žižkov.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    PETRAELECTRA: Nejvíc doporučuju
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    𓆰𓆰𓆰𓆰𓆰𓆰𓆰𓆰
    𝑺𝑨𝑽𝑬 𝑻𝑯𝑬 𝑫𝑨𝑻𝑬
    22.-24. září 2023
    𓆰𓆰𓆰𓆰𓆰𓆰𓆰𓆰𓆰

    Třetí ručník 𓁙𓁙𓁙 Hiki Joki, oslavy saunařských radostí, kulturních vln i lazebnickýho mámení u sauny a osvěžovny NUUK. Bude to skvělý jako vždycky, ale taky lepší než obvykle. 𓃹

    𓇚 Rituály, oheň, performance, sauny a lazebnictví v novým lučním kabátu s řádnou zálivkou zářijových paprsků. ❈

    Program se dopejká, ale zatím to vypadá na well done hudební tóny ze zemích severských, zpěvy z časů vzdálených, fresh holičské trendy, léčivé doteky a zábaly, pohledy do budoucnosti i výlety po vodní hladině za zvuků prvních ranních kachen. 𓅭𓅮𓅯

    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    SPIKE411: Diky za tip, to nemam daleko, nekdy vyzkousim a podam referat :-) clanek je trochu zavadejici s nahotou, protoze prave z PL saun a z Polaku v saunach mam zkusenosti, ze jsou totiz nejak zvykli na plavky a chodi v nich do saun bezne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam