• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    AXTHEB: půjdem zas někdy na zvířátka? :)
    taky jsem ho zažila. moc jsem nečetla popis, tak jsem chvíli koukala na ten kus medu, co mi kydnul do dlaně :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Já mám rád v Saunii na Chodově medový rituál se zvířátky na písmenka. Jinak se tomu vyhýbám.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LITROP: mě dokonce štvou v menších saunách, kde to zabere jednu saunu ze dvou a v druhé se tísní všichni, co nechtějí rituál.
    LITROP
    LITROP --- ---
    _ALEXA_: ja vubec ritualy nemusim
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    Rozmohl se nám takovej nešvar, nebo pro mě je to aspoň novinka.. Lidi při a po rituálech výskaj a tleskaj. Chápu, že tím chtějí ocenit a povzbudit už regulerně taneční vystoupení saunařů, ale ten stříkající pot na všechny strany! Do SPOTU už nejdu.
    LITROP
    LITROP --- ---
    Co teď v tydnu saunu...tu Prazu??
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Říční sauna a kavárna Třpyt | Sauna Třpyt
    https://www.saunatrpyt.cz/

    Brno-Jundrov
    Vypadá to pěkně.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    SPIKE411: tam se mi to vubec nelibi.. je to takove cele otevrene, moc svetla.. ani nvm co presne, proste cele je to divne
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    to jsem ráda, že to není jen moje zkušenost s pánem, už jsem si připadala, že jsem proti němu zaujatá:)

    a překvapilo mě, kolik lidí chodí "k nám" na pražačku:)
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    narvano tam byva dost, jednak na Zizkove tech saun moc neni, jednak tahle je levna a s multisportkou zadarmo (imho jedina v Praze kdyz nepocitam saunu ve fitku v paladiu, kde je tak 75°C max)
    To vybaveni je takovy stary a osuntely, ale sauna samotna v pohode, kdyz clovek vychyta dobu a neni narvano
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    LITROP: taky jsem tam byl v utery, tak jsme se mozna potkali :) ja cca mezi 19-20...

    a na vstupu byl nejaky mladsi, slusne komunikujici chlapek, ten slizkej dedek me taky stval kecama ze uz je moc pozde atd. a byt holka tak i tim, jak nepokryte lez do satny kdyz se tam nejaka sla prevlikat :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Jinak dneska bych někam zašel, tak 16:00 – 18:00.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SUBVERSION: Přesně, na ten vibe se těším!

    Jinak do SK Žižkov chodí pořád celkem minimum lidí. Ale dvakrát se mi stalo, že jsme tam šli ve dvou… a přidal se tam k nám otravně chrochtající a funící chlap (protože jemu samotnému by to nezapli, tak si počkal, až tam budou v rezervačním systému další lidi). A úplně se nedařilo se s ním střídat v těch cyklech.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    A co ty erotické obrazy s nahymi babami na zdech? :D má to místo prostě svůj šarm, že
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    VALENTINA: přesně moje zkušenost..)

    jinak pár krát jsem tam i dobře pokecala. Škoda že se nedá vymyslet dní/časy kdy tam bývá min lidí. Jinak to že je to kompletně na multisportku je pěkné.. jo a pan správce má v ledničce lahvače za asi 30kc :) a fén když ho poprosíš)) jednou jsem byla líná to tím starým fénem sušit šla jsem domů v zimě s ručníkem na hlavě
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    ok, tak můžem někdy udělat výpravu na Pražačku, dám tomu třeba ještě šanci:))
    LITROP
    LITROP --- ---
    No ja byl predevcirem...saunar uz neni normalne jdes pres vztup na bazen...a ano drive prej samej duchodce nicmene ted skupinka asi 6 lidi vekovr kolem 30 2 holciny 3 kluci....povidali ze chodej pravidelne...
    P.s.Valentino pokud tam sama nechceš udělám ti garde:)


    Jinak právě mam to 5 min od baraku a cena super
    KAAA1903
    KAAA1903 --- ---
    Tak na Pražačku sem chodil se synkem (4 roky tenkrát) a přišlo mi to tam super - mám to hlavně kousek. Chodil sem tam na Multisportku. Možná i díky synkovi sme tam zapadli docela dobře a potkal sem tam i pár známých. Jako spíše tam chodili pánové i staršího data výroby, ale potkali sme tam i mladé a i ženy tam chodily.
    Za mě můžu říci, že na Pražačce super. A to s tím saunařem, že je divnej, je pravda. Ale kdo není divnej :) ?
    QUIP
    QUIP --- ---
    VALENTINA: Nejsem zena, tak tenhle zazitek nemam. Byl jsem tam jen parkrat s kamaradkou, co tam chodi pravidelne (ma permici), a jednou tam ani nebyl pan saunar, ale nejaka mlada pani. Na tvrdy odpocivaci lehatka jsem zvykly i z jine sauny a nemam s tim problem. Aspon se daji snadno cistit.
    Ano, nehraje tam k tomu relaxacni hudba, nevoni olejicky a nechodi tam kazdou pul hodinu nekdo prelestit kliku. Ale stoji to polovinu oproti konkurenci. Tak to beru jak to je.
    Pozitivne beru hlavne cisty ochlazovaci bazenek.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    QUIP: no nevím, mně přišlo, že tam chodí už ustálená skupinka lidí, kteří se často mezi sebou znají, pan saunař se k nim choval dost familiérně a mě tam skoro nechtěl pustit:)), dvakrát se mě ptal, jestli tam fakt chci jít:), měl tam ty svoje kluky a nějaká samotná ženská se mu tam prostě nehodila:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam