• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    už se staví další sauna na lodi
    podle webu otevřou 4.11.
    Lázně na Lodi – Sauna na lodi v centru Prahy
    https://laznenalodi.cz/

    LITROP
    LITROP --- ---
    tak dnes opetovne Praza kdyby nekdo
    LITROP
    LITROP --- ---
    Tak včera opět Praža a prijemnych asi cca 5 lidi nejak kolem osmé
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    KOZICH2: My chodime sem, naprosta spokojenost, je to aspon trochu smer Zbraslav ...
    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/3apnh9zdjQNff3zv5
    LITROP
    LITROP --- ---
    KOZICH2: si pujc stan...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    THAIGRR: Záleží jak moc jsi náročný.. jako za mne když tam jdu s rodinou tak ok, asi i dobrý když potřebuješ něco pro více lidí(vstup je až pro čtyři lidi), vlastně je to jako na fotkách, ale ted posledně a už mi to tu říkalo i jiné ID že má tu zkušenost, nešli pořádně dovřít a zamknout venkovní dveře. Ale pokud hledáš nějak extra romantiku tak na to to tam je dost velký a takový sterilní.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    KOPRETKA: je to tam dobrý? mám to za rohem a maj nějaký vouchery na slevomatu...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA: a když mi pošleš ty DPPO tak to platím já.)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOZICH2: chodíme s rodinou do hotelu Otakar na synkáči. Ale to máš kapánek z ruky.. leda že bychom udělali nějaký společný mecheche z hokama.
    KOZICH2
    KOZICH2 --- ---
    PETRAELECTRA: Diky, tu znam. Spis je problem, ze pubertacky nechteji jine lidi stydi se. Nez nizka teplota. Nejaka, kde by byla moznost si pronajmout celou saunu, klidne malinkou hotelovou..
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    KOZICH2: já chodím do Kiju kiju do Radotína, so a ne je to vyhrazené pro rodiny i menší teplota vhodná pro děti.
    SAUNA Kijukiju | Biotop Radotín
    https://biotopradotin.cz/sauna/
    KOZICH2
    KOZICH2 --- ---
    Nemate tip na nejakou mensi privatni saunu praha (zbraslav), berounka a okoli? Mely jsme tu jednu fajn saunu ale tu zrusili a holcicky se do spolecne stydi.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    THAIGRR: No měli otevírat už v úterý (zrušili mi rezervaci/vrátili peníze) a že otevřou dneska, ale včera už v rezervačním systému taky nejednou zmizely všechny sloty… tak snad jim to zítra vyjde teda. :)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    od zítra otevírá sauna v Kayak Beach Baru na Vltavě
    akorát zase zdražili, 200 Kč/hod :(
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    LITROP: hele když se nehecnu ted dopoledne a nepůjdu do stepu, tak se ozvu.
    LITROP
    LITROP --- ---
    KOPRETKA: tak zajdem dnes zitra?
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    LITROP: škoda čtu až ted. a nad saunou přemýšlím od minulého týdne
    LITROP
    LITROP --- ---
    Kdyby nekdo dneska Prazacka
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Nějaká společnost do sauny? řekněme od půlky října, ideálně 4comfort v Brně, případně Saunia v Letmu?
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    SICKBOY4000: Boží, skvělý metličkování od Jarmilky (prý je možno ji zastihnout i v Aqua palace, ale za nesmyslnou cenu), bála jsem se, že tam bude hodně lidí, dost aut parkovalo přímo u Nuuku, přijeli Slováci ze Saunalab, kluci byli skvělí, naučili nás lít vodu na kameny a úplně na konci jsme zažili chlazení kamenů, kdybyste jeli do Bratislavi, tak mají saunu na Zlatých pískách, sami i sauny vyrábí. Kromě stálých Nuuk saun tam bylo ještě asi 5 dalších pojízdných, tuším, že dvě stanové. Chlazení v Labi byl balzám na duši. Lidí ve výsledku nebylo tolik, určitě to bylo do dvouset, do sauny se člověk vždycky nacpal. Masáže si kamarádi také pochvalovali. Kulturní program byl menší bizár než loni=) až teda na to karavanový divadlo, to mě mrzí, že jsem nešla, z venku to byl takovej úlet, že to určitě stálo za to. Jo a teplá vana tam byla, ale ta je podle mě schůdná jen prvních pár hodin, ale lidi se cachtali celý víkend. Končilo to v neděli po poledni, sobotní počasí bylo přesně saunovací, nedělní mlhavý ráno vystřídali sluníčko. Já jsem z toho Nuuku celkově dost nadšená, takže ani Hiki joki nemůžu hodnotit jinak. A dost jídla a pití bylo, točilo se pivo, vařilo kafe i čaje a jídla bylo taky dost klasika i vegan. Jo a v sobotu ráno přijel pan Karel a zadarmo rozdávala domácí makový buchty=)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam