• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...

    Lámete si hlavu, co schází nebo přebývá vašemu zvířátku?

    ŘEŠÍTE ZDRAVOTNÍ PROBLEMY VAŠICH MAZLÍČKŮ?

    Pátráte po chovatelských tricích, nebo jen řešíte drobné poranění či zdravotní neduh?
    Ptejte se místních "zkušených" na co jen chcete, od výběru vhodného steliva pro suchozemskou želvu přes plusy a minusy psích oblečků až po rozměry voliery pro kakadua..
    ... pole působnosti sahá tam, kde končí bohaté zkušenosti všech ostatních zúčastněných, tedy, kdo chce dnes poradit, zítra třeba sám přijde s dobrou radou někomu dalšímu..a rozhodně nezůstane jen u obligátních mazlíčků typu kočka či pes..



    koukněte sem...

    rozbalit záhlaví
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: ...nebo obojek nebo cokoliv. Já třeba ted mám scalibor na psovi a mám kočky.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NICKIE: frontline combo pipeta se může aplikovat od 8 týdnů věku, frontline spray dokonce od 3 dnů. Nicméně pokud psisko kočky nějak neolizují, můžeš klidně použít i jinou pipetu.
    GIO
    GIO --- ---
    ja mam prave zkusenost jen s odblesovanim pidi kotat no, se stenatama tak zbehla nejsem.))
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    GIO: už na tom pracuju:-)
    GIO
    GIO --- ---
    jezisi:) no tak zkus to sehnat ty nekde jinde a babicce dovezt.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    GIO: no právě že babičky veterinářka moc odborně neporadí... je to ten tip, co říká že fena musí mít alespoň jednou štěňata a na klíšťata existuje jenom frontline od půl roku.. a babička s ní do Prahy jet nechce...
    GIO
    GIO --- ---
    nojo to stejne musis koupit u veta, a ten poradi fundovane
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    GIO: no, ale tušim že to je třeba až od půl roku.. tohle je právě štěndo.. (ale ještě jsem negooglila, abych se přiznala..)
    GIO
    GIO --- ---
    advocate je myslim i na psy.. jinak na blechy pokud vim frontline porad funguje spolelive. a stoji par korun
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    dneska jsem byla u babičky ta má hrozně zablešené štěně křížence shi-tzu.. stříhat ho nechce, na blechy podle mě pořádně nevidí, občas ho vykoupe nějakym šamponem na blechy od sousedů. štěněti je 3 a půl měsíce. nevíte o nějakém protibleším obojku, nebo pipetě, co jde i ke kočkám? Neví se odkud blechy jsou, takže odblešit celý dům a zahradu bude asi nemožné.. Kočky prý zablešené nejsou, ale neviděla jsem je...
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    DASA: aha, to je skoda, ze tak daleko
    IF_
    IF_ --- ---
    MATHEA: Věřim no, jsme asi postižená tim zážitkem, já bych do toho prostě z osobních důvodů nešla no, ale souhlasim, že v některých případech si zas určitě tací psi (zdraví a nemocní) mohou i vzájemě pomoct.
    DASA
    DASA --- ---
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    DASA: jeee, kdepak bydli kamaradka se sheltiakama?? ;-)
    GIO
    GIO --- ---
    mam povahove hodne specifickeho a divneho psa a ten naopak, kdyz cube mela mrtvicku a ted kdyz mela problemy se vstavanim, dost podobne priznaky, tak naopak byl z toho dost namekko a neustale ji utesoval. a nedejboze kdyz ji po takovem stavu vezeme na veterinu, to pak vyhlizi ji a ne nas
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    IF_: pravidlem to vubec neni, pri podle me nevyrovnany a neporovnany smecce, ve ktery se to stalo, tam riziko samozrejme je. Ale je fakt malo zvirat, co to udelaj, kor pokud spolu vyrustaj a maj normalni vychovu a pristup a samo nejsou prilis labilni. Tim nechci rozebirat tamten pripad, jen ze rikat, ze porizovat ke psovi epileptikovi stene je nesmysl, je nesmysl:)
    IF_
    IF_ --- ---
    DASA: Pravidlo to být samozřejmě nemusí..
    DASA
    DASA --- ---
    IF_: to ale nebude pravidlo...kámoška má 5-ti letého šeltiáka, co má od mala pravidelně záchvaty. K němu mají asi 11-ti letého středního knírače a teď 9-ti měsíčního šeltiáka, v bytě, běžně spolu. Všechno jsou to psi a problém nemá ani jeden.
    IF_
    IF_ --- ---
    SKALPELKA: Ne neni. Ani neporizovat dalsiho psa, zdravi jedinci maji tendenci na ty v zachvatu utocit.
    SKALPELKA
    SKALPELKA --- ---
    GIO: Děkuju, je to škoda, ale nic s tím neudělám
    GIO
    GIO --- ---
    neni. uz proto, ze je to dedicne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam