• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    dotaz: v pondělí sme arnošta pořádně vyfurminátorovali a od tý doby se nehorázně drbe, ale jakože i v noci.. nejcitlivější je na zádech, to tam stačí ho pohladit a hned se drbe. koukala sem letmo do srsti a na blechy to nevypadá (má i obojek)..
    nemůže to bejt z toho vyčesání? nebo nevíte z čeho s emůže takhle začít najednou nehorázně drbat?
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Já taky ne :D Akorát doufám, že je to jeho úchylka a nebudou mi ho psi ochcávat, když ho tím nastříkám, stačí, že se doborvolně cpe pod chčijící čuby :D
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    ZMYJKA: tak tenhle efekt bych nečekala.)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Tak na klíšťata nevím, jestli to zabírá, protože se mi psi hned vyráchali v rybníce, ale zato to zabírá na mýho psa - stříkala sem ho tím v kuchyni, trochu sem stříkla omylem na skříňku a tak tak sem stihla zařvat - už se chystal ji ochcat. Asi mu ten pach nějak připadal jako že sem to označkovala či co. Takže příště stříkám v koupelně :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: ...nebo obojek nebo cokoliv. Já třeba ted mám scalibor na psovi a mám kočky.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NICKIE: frontline combo pipeta se může aplikovat od 8 týdnů věku, frontline spray dokonce od 3 dnů. Nicméně pokud psisko kočky nějak neolizují, můžeš klidně použít i jinou pipetu.
    GIO
    GIO --- ---
    ja mam prave zkusenost jen s odblesovanim pidi kotat no, se stenatama tak zbehla nejsem.))
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    GIO: už na tom pracuju:-)
    GIO
    GIO --- ---
    jezisi:) no tak zkus to sehnat ty nekde jinde a babicce dovezt.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    GIO: no právě že babičky veterinářka moc odborně neporadí... je to ten tip, co říká že fena musí mít alespoň jednou štěňata a na klíšťata existuje jenom frontline od půl roku.. a babička s ní do Prahy jet nechce...
    GIO
    GIO --- ---
    nojo to stejne musis koupit u veta, a ten poradi fundovane
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    GIO: no, ale tušim že to je třeba až od půl roku.. tohle je právě štěndo.. (ale ještě jsem negooglila, abych se přiznala..)
    GIO
    GIO --- ---
    advocate je myslim i na psy.. jinak na blechy pokud vim frontline porad funguje spolelive. a stoji par korun
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    dneska jsem byla u babičky ta má hrozně zablešené štěně křížence shi-tzu.. stříhat ho nechce, na blechy podle mě pořádně nevidí, občas ho vykoupe nějakym šamponem na blechy od sousedů. štěněti je 3 a půl měsíce. nevíte o nějakém protibleším obojku, nebo pipetě, co jde i ke kočkám? Neví se odkud blechy jsou, takže odblešit celý dům a zahradu bude asi nemožné.. Kočky prý zablešené nejsou, ale neviděla jsem je...
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    DASA: aha, to je skoda, ze tak daleko
    IF_
    IF_ --- ---
    MATHEA: Věřim no, jsme asi postižená tim zážitkem, já bych do toho prostě z osobních důvodů nešla no, ale souhlasim, že v některých případech si zas určitě tací psi (zdraví a nemocní) mohou i vzájemě pomoct.
    DASA
    DASA --- ---
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    DASA: jeee, kdepak bydli kamaradka se sheltiakama?? ;-)
    GIO
    GIO --- ---
    mam povahove hodne specifickeho a divneho psa a ten naopak, kdyz cube mela mrtvicku a ted kdyz mela problemy se vstavanim, dost podobne priznaky, tak naopak byl z toho dost namekko a neustale ji utesoval. a nedejboze kdyz ji po takovem stavu vezeme na veterinu, to pak vyhlizi ji a ne nas
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    IF_: pravidlem to vubec neni, pri podle me nevyrovnany a neporovnany smecce, ve ktery se to stalo, tam riziko samozrejme je. Ale je fakt malo zvirat, co to udelaj, kor pokud spolu vyrustaj a maj normalni vychovu a pristup a samo nejsou prilis labilni. Tim nechci rozebirat tamten pripad, jen ze rikat, ze porizovat ke psovi epileptikovi stene je nesmysl, je nesmysl:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam