• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    CORNELA: ja taky nejsem vet, mozna to tu nekdo osvetli, ale bylo to prvni co se resilo. :)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    CORNELA: na takove to klasicke drazdeni krku, ktere se provadi typicky pro psincovu kasel :Dnevim bliz
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    CORNELA: no to jsem pochopila, ale nevim ze to tu stoji nekde? Kde?
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    ZMYJKA: nad priznicem jsem premyslela, neudela mu to paseku v chlupech a na kuzi? Jenom kasle, je veselej, zere, vse ok. S psincakem nevim, vicemene tomu vse odpovida ale na drazdeni nereaguje, teplota i poslech byla ok... se z nich zblaznim. Dost na tom, ze jsem dnes volala vetku na kone, ted jeste pes.. :(
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: pet medic teda, uz mi hrabe.
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: hele jestli jenom vehementně kašle, ale jinak je v klidu (žere, reaguje), tak to nehroť - udělej mu priznic na krk, dej jitrocelák a zejtra ho vem pro atb. Ono jestli je to psincák, tak to se psem dovede pěkně mlátit.

    Ta pěna není zvracení - je to právě ten kašel.
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    CORNELA: jaky ped medic? :) jsem si zas neceho nevsimla?
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    CORNELA: premyslim nad tim, ale uprimne nejsem si jista, jestli to je az na to. Nevim :I ted kaslal dvakrat docela dost, jednou zvracel penu. Ted je v pohode a kouse kost. Ach jo.. mas tip na nejakou pohotovost pobliz Stresovic kam se dostanu mhd?
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    Tak chrochtani preslo v docela drsny kasel. Zitra jdeme na pohotovost, ale nemate nejaky tip jak mu ulevit ted? Jitrocelovy sirup moc nepomaha, a jedinou dalsi vec tu mam ACC v sumivych tabletach.
    INXS
    INXS --- ---
    no starost mi dělá i ta packa, sme to léčili od jara :(
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Inxs - ja bych se toho nebala....kampina se casto brikne tak,ze si myslim, ze ma snad lebku na půl, boule jak blazen a za tyden o nicem nevime :)
    INXS
    INXS --- ---
    snad jo, stačí že si u toho zase rozdráždil ty vazy v pacce jak brzdil, takže opět kulhá
    GIO
    GIO --- ---
    no lepsi by bylo kdyby byla tvrda, mylsim,a le ja mylsim, e to bude ok.)
    INXS
    INXS --- ---
    jo žral, nemotal se ani nezvracel (dávala jsem pozor aby nebyl otřez)

    já to nemačkala, spíš bych tipla měkčí, ale pořádná
    GIO
    GIO --- ---
    boule je jakeho charakteru, tvrdeho nebo mekkeho? a neblinkal? nemota se? neni spavejsi nez obvykle? zral?
    INXS
    INXS --- ---
    Bony se včera děsně řampnul do hlavy o lavičku, má tam obrovskou bouli, sedřenou kůži a trošku mu prosakovala krev, mazala jsem to betadine mastičkou.
    Můžu mu ještě nějak pomoct?
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ZMYJKA: che, tak na mase se mi to nestalo nikdy teda a to klidne muzou mit fakt jen jednu krmnou davku denne, za to na granulich mi cuba blila jak alik apson jednou do tejdne.
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    MATHEA: Tyjo, to je zvláštní, mně to naopak občas psi dělaj na mase, že blejou ráno z hladu, když mi úplně nevyjde načasování krmení, na granclích se mi to nestalo snad nikdy.
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    MATHEA: jo, tuhle zkušenost jsem udělala taky.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MASOO: ok, to by odpovidalo, tak uvidis.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam