• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SATHIK: Když to natáhneš z povrchu, tak se tam hlína nedostane.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SATHIK: normálně talíř nebo tácek, čistý a stříkačka. Hlína samozřejmě vadí, může měnit ph a celkově zkreslit výsledky.
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    TAPINA: takže to u testů nevadí? Když tam bude nějaká ta hlína v tom :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SATHIK: Stříkačku a rychlý pohyb :o) Ono se to nevsákne okamžitě, něco se dá většinou natáhnout.
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    Máte nějaké osvědčené fígle na odebrání vzorku moči u feny? Nevyvenčí se mi jinde než na trávě.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Tapina - díkes....
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Mathea - no velka osetrovatelka...ta se furt líže a mě taky...
    hele a tusíte, za jak dlouho ten drap muze vyrust? mega drap to byl..../dobrman krizenec/
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KAMPA: Bude to trvat dlouho, ale už za pár dní se to lůžko pokryje vrstvou rohoviny, která ho bude trošku chránit.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    KAMPA: na ven do soli/blata/bordelu urcite zajistit, aby se ji tam nic nedostalo (nejlip asi ponozka, igelit, ponozka?), doma nechat klidne vetrat, ale zalezi i na tom, jak velka je to osetrovatelka, jestli o bude blemcat furt a furt si to macet, tak je to taky na prd. Vet dle myho netreba, pokud tam ma fakt jen luzko a nic tam neplanda.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    diky.
    no cely si ho urvala - ma tam to masicko - nebo jak to popsat. cely odhaleny, mam ji to nak zafacovat, aby si to nelizala - nebo naopak je to v pohode?
    takze vet netreba? jo a jeste za jak zhruba doroste?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KAMPA: Dezinfikovat, dráp doroste. Jestli je dráp celý pryč a nezůstal tam kus viset, tak se s tím nic jiného dělat nedá.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    KAMPA: zalezi co si vyrvala, kazdopadne s drapem bych sla k doktorovi at to zreviduje ponevadz tohle se rado komplikuje a hlavne to byva dosti bolestive
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    achjo, kampina si vcera vyrvala drapek u zadni tlapy a ma tam to maso - co s tim? ja to jen dezinfikuju...drap doroste?
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ZMYJKA: tak to jiste
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    MATHEA: hlavně teď už je na zvykání pozdě, žejo. Tohle musí člověk začít v úplně klidným období, kdy mu nácvik nepotento náhodná rána.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    No jo, ale blby je, ze ohnostroj neni jen zvuk, ale i svetelny efekty, otresy zeme.. a to se simuluje blbe:(
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    LOVETHIEF: to bral doňas a je to upřímně řečeno úplně naprd...spíš bych hledala místo kde je ok a vyvenčit třeba v 7-8 večer a pak až ráno...tak to budeme dělat my a jsem na to zvědavá, protože letos to bude asi o něčem jinym když před pár týdny bouchnul ohňostroj asi 5metrů od něj a on se mohl posrat (chápu) a běžel rychle domů (naštěstí na vesnici-cca 100,) a tam se klepal před dveřma než jsem ho našla (myslela jsem že zdrhnul jinam)
    doporučuju spíš pouštět zvuk ohňostroje potichu a postupně den za dnem zvyšovat hlasitost...
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    no u nas na sidlaku to dycky zacne bouchat uz od rana - kampina se nikdy petard nebala, byla skvela, az do chvile, kdy na me a na ní hodili naky smejdi z okna delobuch - spadl na nas...to bylo hrozny , od ty doby se boji.
    mrknu na to...:)
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    KAMPA: ja koupila toto http://www.spokojenypes.cz/nervozita-deprese/serene-um-pro-psy-a-kocky-30tbl?id=47240 a jsem zvedava, jestli to bude fungovat. Zejmena Bibi je hroznej nervak a plasan. Coz o to, doma ji uchlacholim, ale bojim se spis toho, az budeme vencit...
    Trubka se vubec nevycura ani nevykadi, kdyz je na voditku, takze to bude neco. V NL prej lidi na Silvestra odpalujou petardy o 106 :-(
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Ono je to poměrně jednoduché. Žádné veterinární oblbováky v tabletách, kromě neškodných přírodních přípravků, už dva roky neexistujou :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam