• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...

    Lámete si hlavu, co schází nebo přebývá vašemu zvířátku?

    ŘEŠÍTE ZDRAVOTNÍ PROBLEMY VAŠICH MAZLÍČKŮ?

    Pátráte po chovatelských tricích, nebo jen řešíte drobné poranění či zdravotní neduh?
    Ptejte se místních "zkušených" na co jen chcete, od výběru vhodného steliva pro suchozemskou želvu přes plusy a minusy psích oblečků až po rozměry voliery pro kakadua..
    ... pole působnosti sahá tam, kde končí bohaté zkušenosti všech ostatních zúčastněných, tedy, kdo chce dnes poradit, zítra třeba sám přijde s dobrou radou někomu dalšímu..a rozhodně nezůstane jen u obligátních mazlíčků typu kočka či pes..



    koukněte sem...

    rozbalit záhlaví
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    CAMELLA: Na jak dlouho ho tak kočka má? :o) Já ho hlavně dávám velkým psům, protože jim docela vydrží a vychází levně.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MUI: u nás máme dobré zkušenosti s aptus aptoflex sirupem. Kočkám obvykle chutná a obsahuje vše
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MUI: To vypadá složením dobře. Nebo Colafit pro kočky, ten je s příchutí šanty a mají ho rády, ale je to jen čistý kolagen, takže ne na pokročilou artrózu, spíš jen prevence.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Srubka - jo to je mozny, ja mam kratkosrstaka...:)
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    TAPINA: No jasný, ale třeba kiltix nám funguje spolehlivě.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SRUBKA: Ono obecně u dlouhosrstých jsou někdy obojky problém, protože nejsou pořádně v kontaktu s kůží.
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    KAMPA: Mně na dlouhosrstýho psa tenhle obojek absolutně nezabral. Takže vhodný asi jen na krátkosrstý...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KAMPA: Aha, od těch většina věcí funguje slušně, s obojkama teda zkušenost nemám.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    TAPINA: to sem si bohužel myslelela a přesně to sem nechtěla slyšet .) ale zas věci od barona mi přijdou, že už to má nějakou pověst a tak, tak snad to bude dobrý
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Když ona je pravda, že z přírodních věcí psům kolikrát něco škodí mnohem víc, než otestovaná a registrovaná chemie.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    kočku nemáme, ani nikdo v rodině, tak to zkusim. sama používám hodně přírodních věcí, snažím se vyvarovat chemie, kde to jde, tak se mi nechce lolinu "zasírat" pipetama a podobnýma věcma. sem v tomhle trochu hipík .)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    TAPINA: je fakt, že kdoví kde jsem to četla (asi na wikipedii :-D) ale je fakt, že třeba alkohol (nebo jinou desinfekci) bych do ucha taky nelila
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    TEEAK: To snad ne, je i v některých čistících kapkách do uší. Jenom se nesmí dávat kočkám.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    PETRA_CHATEAU: kdesi jsem četla, že teatree olej může při aplikaci do ucha způsobit ztrátu sluchu - asi to mají ošetřený, ale stejně mě to překvapilo
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: s tím tea tree opatrně, je to jedovatý pro kočky a i někteří psi na to nereagujou dobře. Ale zas spoustě to v takhle malých dávkách nevadí.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    ja se podivam doma, nepamatuju si ho...zitra napisu.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KAMPA: Jakej to je?
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    no prvnich par dni jo...ale pak uz ne a zabira...A musim rict, ze ho kupuju pravidelne a kampice ma srst i kuzi v poradku.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    KAMPA: obojek kupovat už nechci, lola od něj měla hrozně polámanou srst. ty jo obojek za kilo musí děsně páchnout
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    já teda ne...sjizdime klasickej obojek za stovaka....a v pohode. do vody ho sundavam kvůli zivocichum ve vode...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam