• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...

    Lámete si hlavu, co schází nebo přebývá vašemu zvířátku?

    ŘEŠÍTE ZDRAVOTNÍ PROBLEMY VAŠICH MAZLÍČKŮ?

    Pátráte po chovatelských tricích, nebo jen řešíte drobné poranění či zdravotní neduh?
    Ptejte se místních "zkušených" na co jen chcete, od výběru vhodného steliva pro suchozemskou želvu přes plusy a minusy psích oblečků až po rozměry voliery pro kakadua..
    ... pole působnosti sahá tam, kde končí bohaté zkušenosti všech ostatních zúčastněných, tedy, kdo chce dnes poradit, zítra třeba sám přijde s dobrou radou někomu dalšímu..a rozhodně nezůstane jen u obligátních mazlíčků typu kočka či pes..



    koukněte sem...

    rozbalit záhlaví
    XAJA
    XAJA --- ---
    TAPINA: :D
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    TAPINA: teda takhle řečeno to... ehm... vyvolává velmi divné asociace :DDD
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SNELA: Ano, pracovní i osobní :o)
    SNELA
    SNELA --- ---
    Má tu někdo zkušenost s nechtěným nakrytím feny ?
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    INXS: dávkování pro děti
    INXS
    INXS --- ---
    kolik toho sirupu?
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    INXS: nám pomáhá vit.c a jitrocelový sirup
    INXS
    INXS --- ---
    ahoj,

    bony má už tejden kašlík a rýmu, nic hroznýho, ráno si zakašle nebo když tahá na vodítku zakašle si, teče mu nudlička

    můžu mu nějak ulevit? na veterinu se mi nechce, platila jsem ted nějakýho toho rozsápanýho psa a nechci dávat peníze navíc pokud to není nutný
    SUMMER
    SUMMER --- ---
    Děkuju moc za radu
    GIO
    GIO --- ---
    zalezi na stadiu strzeni proste, ale jestli ej to dole z luzka tak vetsinou pryc s nim
    GIO
    GIO --- ---
    no, je to lepsi, protoze pohyb toho visiciho mu cini tu bolest
    SUMMER
    SUMMER --- ---
    GIO: je nutné to nechat strhnout? Ne odpadne sám?
    GIO
    GIO --- ---
    veterina, strhnout, dezinfikovat, nechat dorust.)
    SUMMER
    SUMMER --- ---
    Moc prosím o radu. Můj pes si zatrhnul drapek na pacce a teď kulha a boli ho to i na dotek. Co s tím? Veterina?
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    ahoj nemáte někdo zájem o bommer ball? přenechám ho za 400,- stál mě přes 600,- a byl použitej jen párkrát.. předání v Praze
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    MUI: nestaci, vyvarit nebo vymrznout, takze ted uz to prvni. taky byste se meli preventivne dva dny natirat Jacutinem.
    KAROLKA
    KAROLKA --- ---
    COQUINE: u tohohle je asi v podstatě jedno jestli je to pes nebo kočka, ne? Psi to můžou mít taky. Zeptám se veterinářky, na co všechno ty testy byly.
    TAPINA: Brit care teď dávám štěňatům a Zora má Calibru energy-je to jediný žrádlo po kterym dokáže trošku přibrat a nemá po něm takovou srajdu.Když jsme si jí přinesli z útulku tak jsem jí koupila super extra holistický krmivo a to bylo pro ní úplně nejhorší.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    COQUINE: jezis, ja mluvim o kocce a ty mas psa, mno... pardon
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Náš pes z útulku měl střídavé víc průjmy než normální stolici několik let, nikdy jsem nezjistila příčinu a pak se mu to samo srovnalo. Nejvíc mu vyhovuje krmení Brit Care (a nežrat venku hnusy). Oni ti útulkoví psi s nejistou minulostí někdy mají zažívání docela zdevastované.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    KAROLKA: na netu vsude pisou, ze na to vesmes zabiraji jen ty jedny atb, nevim, co je na tom pravdy, ale dost lidi psalo, ze jine skutecne nezabrali. u nas vodnaty nebyl, krev byla pouze u jednoho a jedenkrat; cica krev nemela. popis odpovida tvemu.

    jako ja te nechci strasit, spis potvrzuju, co pise camella, ze je podstatne, na co je testovali. pokud i na tohle, tak ok a dobre, ze to nemaji.
    KAROLKA
    KAROLKA --- ---
    COQUINE: ještě jsem četla že u tohoto onemocnění je vodnatý průjem a objevuje se tam krev. To Zora nemá, ta má takovou hustou kaši :D
    KAROLKA
    KAROLKA --- ---
    COQUINE: No Zorka dostala antibiotika Xiclav, po těch se jí to zlepšilo hned po prvním prášku, ale jakmile je dobrala tak se to vrátilo. Pěk měla ještě jedny antibiotika, už nevim jak se jmenovaly a ty měly působit jen ve střevech, ale nezabraly.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam