• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jo, na víčku jsme jí to nechali odstranit při kastraci. Tak ok, smířím se s tím, že se budu lekat kolik má klíšťat :)) A snad žádné nepřehlídnu.
    Která pipeta je nejúčinější proti klíšťatům? Obojek se mi osvědčil Scalibor, ale chtěla bych zkusit pipetu.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MAIKOR: Nechává se to, jen ty, které jsou na místech, kde by něčemu vadily (třeba oční víčka) se řeší chirurgicky. Když k tomu někdo má sklony, tak se stejně dělají pořád další.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    CAMELLA: to je pravda :)
    TAPINA: takže to nestojí ani za zkoušku? Některý má na místech kam si nedosáhne... A co s nimi jinak dělat? Nechat se mi jí to nechce, protože rostou.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MAIKOR: Ty stařecké bradavice jsou navíc něco jiného, než infekční bradavice, na které zabírá vlaštovičník.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MAIKOR: jenže lidi si to neolížou :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ale na bradavice se u lidí používá.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MAIKOR: vlastovičník je jedovatý i pro lidi...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Psici se začaly objevovat takové stařecké výrůstky jakoby bradavice. Můžu jí na to dát vlaštovičník? Není pro psy jedovatý?
    LUCIIE
    LUCIIE --- ---
    LANTHAL: Diky!
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    LUCIIE: v UK se možná budou prodávat jiný značky, tak těžko radit.. ale koukám, že třeba Drontal seženeš asi i tam: http://www.vetuk.co.uk/dog-worming-cat-worming-drontal-for-cats-c-17_24/drontal-cat-worming-tablet-packs-p-5690
    U nás je to k dostání i v lékárně, a je to naprosto dostatečné odčervení pro dospělou kočku.
    LUCIIE
    LUCIIE --- ---
    Cau, neporadite mi nekdo jak odcervit kocku? Znacky produktu atd.?! Nemyslim si, ze ji neco je..ale chodi ven.. Tak jako prevenci... Jsou ji 3. A nechce se mi s ni na veterinu, protoze je z toho uplne mimo a hlavne to tady v UK dost stoji.:/
    XAJA
    XAJA --- ---
    TAPINA: :D
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    TAPINA: teda takhle řečeno to... ehm... vyvolává velmi divné asociace :DDD
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SNELA: Ano, pracovní i osobní :o)
    SNELA
    SNELA --- ---
    Má tu někdo zkušenost s nechtěným nakrytím feny ?
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    INXS: dávkování pro děti
    INXS
    INXS --- ---
    kolik toho sirupu?
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    INXS: nám pomáhá vit.c a jitrocelový sirup
    INXS
    INXS --- ---
    ahoj,

    bony má už tejden kašlík a rýmu, nic hroznýho, ráno si zakašle nebo když tahá na vodítku zakašle si, teče mu nudlička

    můžu mu nějak ulevit? na veterinu se mi nechce, platila jsem ted nějakýho toho rozsápanýho psa a nechci dávat peníze navíc pokud to není nutný
    SUMMER
    SUMMER --- ---
    Děkuju moc za radu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam