• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZMYJKA: vím, jak dopadl pes po sežrání celého másla a imho tuk jako tuk. Zdravotně dobrý, ale byt zes**** až po strop :)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    HYSTERIA: nápodobně - kromě ošklivého průjmu by se náchylnějšímu psovi mohla sesypat slinivka třeba. Ale ani s tím se pes nenechává na kapačkách na veterině preventivně, co vím.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZMYJKA: mě by tam teda víc než THC děsilo to sádlo :)))
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    BARUSSS: mi teda trochu přijde že to fakt zbytečně přehání, možná protože prostě s něčím takovým nemají zkušenosti - to že je pod vlivem vážně není důvod k tomu, aby byla na kapačkách a pod stálým veterinárním dohledem, na otravu THC se neumírá (ale samozřejmě třeba sama doma by být neměla) a osobně bych u psa v situaci, kdy se s ním něco takhle děje a je z toho dost pravděpodobně zmatený a vystrašený preferovala přítomnost majitele, ale zas to bude na jistotu, no. Jinak pozitivní testy bude mít ještě nějakou dobu a flash backy možná taky, takže úplně "čistou" ji stejně propouštět nebudou.
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    LOVETHIEF: Mast byla domácí, z domácí trávy a sádla.. Dělala jí babička, asi ji tentokrát udělala silnějí :/ Na veterině si ji stále chtějí nechat, prý je ještě pod vlivem :( Díky :)
    ZMYJKA : děkujeme :)
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    BARUSSS: jen ze zvedavosti - to byla domaci mast? Jsem totiz nekde cetla, ze konopna kosmetika neni vyrabena z toho konopi, co se huli... tak me prekvapujou ty ucinky.
    Urcite uz je fit, ale stejne drzim palce!
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    BARUSSS: tak snad se z toho v klidu vyspí pod odborným dozorem :) Držím palce, aby byla brzo fit.
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    ZMYJKA: asi to nechtěli podcenit a vyhnat jí to z těla...byla fakt mimo :( hrozný pohled
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    BARUSSS: tyjo, to toho do sebe musela nacpat fakt hodně nebo jsou fakt hodně opatrní - obvykle se z toho fakt nechávají vyspat a jediné co se musí hlídat je právě to zvracení a případná zmatenost a ztráta koordinace (a někdy se teda může objevit agrese).
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    Už jsem s ní radši jela na veterinu. Nechají si jí tam přes noc a nasadí jí infuzi. Hlavně ať je v pořádku. bože!
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    BARUSSS: obvykle stačí počkat a hlídat, aby třeba odněkud neupadla, co vím tak se z toho vyspí (různé nehody typu sežraných koláčků a pod) - maximálně kontrolovat dech a kdyby zvracela aby se neudusila zvratkama. A pokud základ bylo sádlo, možná se pak potento.
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    Prosím o radu...fenka mi vylízala celý kelímek konopné masti ,když jsem nebyla doma a ted se se jakoby potácí, má zpomalené reflexy a je jakoby zhulená mi přijde. Mám jet na veterinu nebo ne ? docela o ni mám strach
    FESTER
    FESTER --- ---
    TAPINA: ber to jako pruvodce co je mozne v tom delat... prave proto nejsou uvedeny producty
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    FESTER: No, tam se toho člověk moc nedozví, protože jak ampulky tak obojky existujou dobré i špatné, je potřeba doporučovat konkrétní značku. A momentální účinnost se liší rok od roku a může se lišit i kraj od kraje, takže zahraniční zdroje vůbec nemají vypovídací hodnotu.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ACIDQA: Který obojky jsi měla? Momentálně je nejlepší asi Foresto, ale Scalibor taky pořád dobře funguje. Nebo jakoukoliv jinou vodičku, než Frontline.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    díky
    FESTER
    FESTER --- ---
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ahoj,
    potřebuji poradit, co vám u vašich psích kamarádů zabírá na klíšťata?
    Buldog, i 20 klíšťat denně. Obojky od veterináře, frontline vodička... nic.

    Díky za rady!
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    OPI: hledala jsem fakt dukladne, jeste se kouknu..
    OPI
    OPI --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: tak tam možná bude ještě něco dalšího, mě se to prohledává dobře, můj pes nemá skoro žádné chlupy a na packách vůbec žádné...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam