• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    WILHELMINA_LOO
    WILHELMINA_LOO --- ---
    TAPINA: Tak ona tohle má trvale. Spíš jsem už paranoidní z hledání příčin a říkám si, jestli prostě nezkusit konzultovat dalšího veta.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    WILHELMINA_LOO: No jo, ono když to má takhle tendenci se vracet, tak často nezbývá než krmit udržovací dietou trvale.
    WILHELMINA_LOO
    WILHELMINA_LOO --- ---
    TAPINA: Nálezy různý (jednou struvity, jednou bakterie, někdy nic, většinou krev v moči), pH slabě kyselý, dieta Hill´s C/D s příkrmem kapsičkama (max. 1 denně). S dietou je to složitější, koček je dohromady 5 a oddělování stravy funguje omezeně.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    WILHELMINA_LOO: Co močový sediment, pH moči, dieta?
    WILHELMINA_LOO
    WILHELMINA_LOO --- ---
    Zdravím, chtěla bych poprosit o radu a zeptat se na reference ohledně potíží naší kočky.
    Poté, co se jí opakovaně cca 1x za rok, dva objevují potíže s močením a nereagují na žádnou zatím nasazenou léčbu (atb, snad i kortikoidy atd.) skončila nakonec s diagnózou idiopatického zánětu moč. měchýře. Má smysl zkoušet dalšího veterináře, jestli ano, kdo by se v Praze hodil? Díky.
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    Děkuju moc za doporučení, holky :) Někoho prubnu a uvidí se.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    BARUSSS: hnizdo je opravdu skvelej, staral se driv o arnosta, nez nas vzala Bicanova. jinak s arnostem sem byla ve vetcentru kvuli kyclim u mvdr. Musalek nebo Musilek, ted nevim. A teda toho jakozto ortopeda muzu taky vrele doporucit.
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    BARUSSS: někdo ti tu doporučil Musila, ten je taky super.. Akorát mimo Prahu.. Ale jinak jsou s Duchkem asi srovnatelný.. K nikomu jinýmu bych s ortopedickym problémem nešla..
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    TAPINA: To opravdu ne. Ach božebožebože, tyhle typy lidí hlavu na myšlení jistě nepoužívají...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Dneska zase klientka, která člověku připomene všechny ty Cornely teze o tom, jak se všechno musí nejdřív dokonale zdiagnostikovat :D Stará paní (téměř hluchá a nesnažící se slyšet nebo odezírat, ona přišla jen říct, co chce a nezajímají ji doktorské kydy) vyžadovala, abych kočce, která nežere, nejdřív píchla injekci, že vyšetřit ji přijde nechat až tak za týden, až jí bude líp (rozuměj na svatýho Dyndy). To nevymyslíte.
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    MAGDALENA: Tak moc díky za doporučení :) Zkusím možná oba :)
    MAGDALENA
    MAGDALENA --- ---
    BARUSSS: Je to Animal Clinic, Bila Hora http://veterinarni-ordinace-praha.cz/
    Ja jsem zaujata, protoze nam dost pomohl a slysim na nej same dobre veci. Doporucila nam ho nase veterinarka a docela hezky o nem mluvi i v AA Vetu kde predtim pracoval nez si otevrel to svoje.
    Ale Duchka neznam takze ti neporadim.
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    MAGDALENA: Tak teď babo raď. A ten Hnízdo pracuje na jaké klinice?
    MAGDALENA
    MAGDALENA --- ---
    BARUSSS: Za sebe: Hnizdo je sakra dobrej :-) A to ze je milej je prijemny bonus, ale nemaze med kolem pusy.
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    CAMELLA: jestli je milej/nemilej... to je mi celkem fuk :D Hlavně, aby byl SAKRA dobrý.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    já bych ještě řekla krom Duchka v Praze Hnízdo. Cenově to bude srovnatelné. Ale jinak doporučuji Musila, je levnější a celkově mi přijde milejší.
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    páni ten má CV :D
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    HJURVAJS: :D já tam přijdou s mým troubou ... Ok díky za odkaz, určo se k němu objednám .)
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    BARUSSS: tak to se nedivim.. každopádně v Praze rozhodně Duchek a mimo Prahu Musil.. neříkám že to bude nějak levný ale co se týče kvality tak určitě oni. A tohle se ti tam opravdu nestane.. http://www.vetcentrum.cz/stodulky/kolektiv3/861/ordinujici-veterinari tady ho máš :) hlavně se mi na něm líbí že nedělá rozdíly mezi plemeny jako spousta jiných veterinářů.. je jedno jestli tam přijdeš s pitbullem nebo čivavou..
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    HJURVAJS: No já to totiž doteď řešila v hradeckém HKvetu... pes měla jít na TTA...a včera mi volají (po tom,co tam by 4 hodiny hospitalizovaný) že operovat nebudou, že se mu to nezdá... Tak mě ten přístup dost nakrkl a radši vyzkouším jiného veta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam