• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    F89 - do ty debaty vedle v klubu se zapojovat urcite nebudu, ale jen jsem ti chtela napsat, ze je super, ze jsi tak aktivni a moc nesouhlasim s nazory tech ID, ze to nema vyznam . nevim jestli se to tyka toho chlapa, jak mu asi pred dvoumi tydny kone sli do drazby, ale videla jsem reportaz, prijelo si pro ne hodne lidi a myslim, ze se dostali do mnohem lepsich rukou. a jak tam psal ten typek, ze je lepsi reseni toho chlapa donutit se o kone starat, i kdyby on sam nemel do huby - je utopie...to ho nikdo nedonuti.
    F89
    F89 --- ---
    KAMPA: ahoj:) trochu nestiham, mrkni na spriznenou diskuzi: Koně, jezdectví a všechno kolem těhle sqelejch zvířat ... nádherný, chytrý a VELIKÝ - tam uz jsem to trochu komentovala diky.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    F89 - ahoj, sice nejsem od fochu, ale jako ty koně jsou asi minimalne podvyživený ne???? šmarja co to má být???
    MYKO
    MYKO --- ---
    Nemate nekdo ke stazeni pdf Juliette Bairacli Levi: The Complete Herbal Handbook for Farm and Stable?

    pripadne dalsi od autorky
    Juliette of the Herbs
    http://vimeo.com/18952969#
    F89
    F89 --- ---
    Poprosim o Vas nazor na tyto kone. Diky!
    https://www.dropbox.com/sh/1l92pynv09sy8d8/MqZKeBHfvb
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    SAGEMA: tak treba nasi kone se zahnojujou sami :)))
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    VAMPY: he he, to už můžeme zvířata tedy i hnojit (krmit) :)))))
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    VAMPY: chovam nekolik rostlin rajcat a zahonek mrkvi? .)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Co se dá dělat s abscesem spojeným se slzným kanálkem u potkana?
    GIO
    GIO --- ---
    pakarna:)
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    GIO: Nam ve skole pred par lety rikali, ze podle nejakyho usneseni kdovikoho kdovikde uz neni pestovani zvirat chyba (ale jako kdyz muzeme vyrabet maso a mliko, misto chovu zvirat pro produkci, tak proc bychom ta zvirata nemohli rovnou pestovat...taky uz se nicemu nedivim) nicmene je zajimavy, ze polni plodiny chovat stale nelze, diskriminace :D
    INXS
    INXS --- ---
    TAPINA: tak asi.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    No, na jakoukoliv nechybnou vakcínu, jakýkoliv lék, vitamín, krmivo, VŠECHNO může mít zvíře/člověk, když má smůlu, individuální reakci s těžkými následky. Takže to spíš bude něco takového, než vadná várka vakcíny, to už by se o ní něco vědělo.
    INXS
    INXS --- ---
    TAPINA: to mi říkal vet. já jsem to na tý veterině kde byla vakcína podaná (na hrádku) ani nehlásila. nechce se mi v tom štourat, chci aby byl můj pes v pořádku a zbytek světa je mi jedno
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    INXS: To se jako objevilo víc takových případů, že to byla chybná várka? Nic se mi o žádné vakcíně nedoneslo.
    INXS
    INXS --- ---
    prošlá nebyla a jednalo se o standardní vakcínu (číslo šarže a název můžu napsat až se mi nabije mobil)

    jenže to prý mohla být chybná várka - psovi se ty stavy objevily tři dny po naočkování
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    INXS: jenom pro informaci, co na tý vakcíně bylo špatnýho? Vůbec netuším, co si pod tím mám představit ...
    A držím palce, ať to zvládnete.
    SISTA
    SISTA --- ---
    INXS: tyvole:( o jakou konkretni vakcinu se melo jednat?
    INXS
    INXS --- ---
    INXS: podezření na zánět mozkovejch blan ze špatný vakcíny. nasazeny dvoje širokospektrá atb plus kortikoidní sterodidy. Dohromady 8 prášků denně, slušnej kokteilek. Snad pomůže
    GIO
    GIO --- ---
    chovali, mui, chovali...,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam