• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: az nekdo zacne brojit za system ze na porizeni kone/nebo jineho zvirete musis mit papir, ktery ziskas jen po obsirnem prozkouseni z problematiky, absolvovani psychotestu a dolozeni prijmu, tak pak se budu angazovat na 100% :)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    KAMPA: tamni ID jsou povetsinou lide co jsou u koni x let a bohuzel uz vedi jak podobny kauzy dopadaj -nijak. Takze jsou v klidu, protoze svetem nepohnes. A treba me ukamenujte, ale v okamziku kdy pujde neco delat, tak klidne pujdu a budu bojovat, ale momentalne pri nefungovani statni spravy to je meaningless, ptz neni paka. A vselijaky drazby, prispevky, odkupy, sbirani prispevku na seno je ve vysledku nakonec jen podpora toho, ktery tyra.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    KAMPA: ne,to urcite ne, jen bych chtela videt ty lidi, kteri si je vezmou a budou piplat, v dnesni dobe, kdy se zdravi kone prodavaji za jatecni cenu, protoze jich je proste hodne a lidi nemaji penize... jen naprostej silenec (v dobrem) si uvaze na krk zvire, na jehoz zachranu bude muset vydat desetitisice za veterinarni peci... ale vsechna cest tem, kteri to pro ne udelaji, nicmene je docela dobre mozne, ze ti kone spis skonci na jatkach nebo pravdepodobneji v kafilerce
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Anabel - a za jaky prostredky si je poridi, kdyz je v exekuci? mu je hned vezmou....Rozhodne mi prijde lepsi mu tyrana zvirata odebrat nez mu je nechat. lidi si je vypiplaj ..
    prece nemuzeme nechavat tyrana zvirata chovateli jen kvůli tomu, ze by si stejne poridil pak dalsi.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    KAMPA: jenze on si poridi dalsi zvirata, ktera bude zase tyrat, nebyl by pvni ani posledni
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    F89 - do ty debaty vedle v klubu se zapojovat urcite nebudu, ale jen jsem ti chtela napsat, ze je super, ze jsi tak aktivni a moc nesouhlasim s nazory tech ID, ze to nema vyznam . nevim jestli se to tyka toho chlapa, jak mu asi pred dvoumi tydny kone sli do drazby, ale videla jsem reportaz, prijelo si pro ne hodne lidi a myslim, ze se dostali do mnohem lepsich rukou. a jak tam psal ten typek, ze je lepsi reseni toho chlapa donutit se o kone starat, i kdyby on sam nemel do huby - je utopie...to ho nikdo nedonuti.
    F89
    F89 --- ---
    KAMPA: ahoj:) trochu nestiham, mrkni na spriznenou diskuzi: Koně, jezdectví a všechno kolem těhle sqelejch zvířat ... nádherný, chytrý a VELIKÝ - tam uz jsem to trochu komentovala diky.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    F89 - ahoj, sice nejsem od fochu, ale jako ty koně jsou asi minimalne podvyživený ne???? šmarja co to má být???
    MYKO
    MYKO --- ---
    Nemate nekdo ke stazeni pdf Juliette Bairacli Levi: The Complete Herbal Handbook for Farm and Stable?

    pripadne dalsi od autorky
    Juliette of the Herbs
    http://vimeo.com/18952969#
    F89
    F89 --- ---
    Poprosim o Vas nazor na tyto kone. Diky!
    https://www.dropbox.com/sh/1l92pynv09sy8d8/MqZKeBHfvb
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    SAGEMA: tak treba nasi kone se zahnojujou sami :)))
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    VAMPY: he he, to už můžeme zvířata tedy i hnojit (krmit) :)))))
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    VAMPY: chovam nekolik rostlin rajcat a zahonek mrkvi? .)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Co se dá dělat s abscesem spojeným se slzným kanálkem u potkana?
    GIO
    GIO --- ---
    pakarna:)
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    GIO: Nam ve skole pred par lety rikali, ze podle nejakyho usneseni kdovikoho kdovikde uz neni pestovani zvirat chyba (ale jako kdyz muzeme vyrabet maso a mliko, misto chovu zvirat pro produkci, tak proc bychom ta zvirata nemohli rovnou pestovat...taky uz se nicemu nedivim) nicmene je zajimavy, ze polni plodiny chovat stale nelze, diskriminace :D
    INXS
    INXS --- ---
    TAPINA: tak asi.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    No, na jakoukoliv nechybnou vakcínu, jakýkoliv lék, vitamín, krmivo, VŠECHNO může mít zvíře/člověk, když má smůlu, individuální reakci s těžkými následky. Takže to spíš bude něco takového, než vadná várka vakcíny, to už by se o ní něco vědělo.
    INXS
    INXS --- ---
    TAPINA: to mi říkal vet. já jsem to na tý veterině kde byla vakcína podaná (na hrádku) ani nehlásila. nechce se mi v tom štourat, chci aby byl můj pes v pořádku a zbytek světa je mi jedno
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    INXS: To se jako objevilo víc takových případů, že to byla chybná várka? Nic se mi o žádné vakcíně nedoneslo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam