• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...

    Lámete si hlavu, co schází nebo přebývá vašemu zvířátku?

    ŘEŠÍTE ZDRAVOTNÍ PROBLEMY VAŠICH MAZLÍČKŮ?

    Pátráte po chovatelských tricích, nebo jen řešíte drobné poranění či zdravotní neduh?
    Ptejte se místních "zkušených" na co jen chcete, od výběru vhodného steliva pro suchozemskou želvu přes plusy a minusy psích oblečků až po rozměry voliery pro kakadua..
    ... pole působnosti sahá tam, kde končí bohaté zkušenosti všech ostatních zúčastněných, tedy, kdo chce dnes poradit, zítra třeba sám přijde s dobrou radou někomu dalšímu..a rozhodně nezůstane jen u obligátních mazlíčků typu kočka či pes..



    koukněte sem...

    rozbalit záhlaví
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    CAMELLA: tak to je fajn že něco proti tomu existuje...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    HJURVAJS: stačí mít psa ošetřeného něčím, co odpuzuje pakomáry - třeba scalibor, advantix atd.
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    LU_UCA: MVDr. Duchek je super... I když levný není..
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    LA_PIOVRA: tak to je síla.. dá se s tím něco dělat nebo proti tomu očkovat?
    MAGDALENA
    MAGDALENA --- ---
    CAMELLA: v praci posilate i za Hnizdem. Na doporuceni od vas jsme jeli k nemu :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LU_UCA: v práci posíláme většinu věcí za mvdr.Musilem do českého brodu. Je to sice mimoprahu, ale je moc šikovný a ceny má výrazně lepší než třeba právě Hnízdo (který je taky skvělý, o tom žádná)
    MAGDALENA
    MAGDALENA --- ---
    LU_UCA: v Praze Animal Clinic, dr Hnizdo. Levny neni, ale je dobry
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    Královohradecký, nebo Praha
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LU_UCA: To by chtělo aspoň přibližně lokalitu :o)
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    Ahoj, chci se zeptat zda máte někdo zkušenost s luxací čéžky? Máme doma momen. štěňátka a jedna fenečka bude muset na operaci, tak chceme zjistit kde by se dalo za rozumný peníz operovat, samozřejmě kvalitně, díky moc
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    TAPINA: aha :) tak to nemuzu - je se mnou v praci a tady pocitam nikdo teplomer nema :(
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    NE7RA: Pravidlo č. 1 - podle teploty čumáku poznáš, jak má zvíře teplý čumák. Nic jiného ;o) Změřit ho můžeš i ve spaní.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    TAPINA: ted mi usnul - uz se neklepe - ale cumak nema studeny...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    NE7RA: Zvládneš mu změřit teplotu? Jestli má víc, než 39, šla bych na veterinu.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    muj krizenec - 45kg, 8 let - vcera vecer dostal trosku prorostlyho masa z zebirek a dneska rano vypada, ze mu je spatne. poblinkal se - vetsinou vodu a stavy. ale ted se mi cely dopoledne klepe jakoby mel zimnici... trosku jsem se ted prosli, tak se vykalel, vypil misku vody a snazi se usnout. nepanikaril bych, ale nelibi se mi ten tras...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SOWA_VYPALENA: veterinář asap...
    SOWA_VYPALENA
    SOWA_VYPALENA --- ---
    Ahoj, asi pred mesicem jsem nasla odlozene morcatko i s klaci..Byl v pohode, piskal a utikal...Ted se mu zakalila zornicka, takovym pravidelnym belavomodrym koleckem a nejspis se mu to dela i na druhym oku.Mam pocit, ze asi nevidi. Neporadite mi neco? dik
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    HJURVAJS: Leishmanióza - oskliva tropicka nemoc zpusobena prvoky - bicikovci
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    LA_PIOVRA: co to proboha je?
    WOSHIII
    WOSHIII --- ---
    TEEAK: Ok, moje chyba, přístě zkusim nejdřív hledat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam