• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    A dulezity je to, ze mate diagnozu... Ver mi, ze je to vzdycky lepsi, nez resit "duchy"...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TARGI: ja vim no:( je to na hovno, ale holt se neda nic delat, svinstva jsou vsude:(
    TARGI
    TARGI --- ---
    MATHEA: ne, jen me to stve, nechci do ni pumpovat ve ctyrech mesicich atb... a drzet ji 14 dni mimo psy....no, jeste si dnes pujdem zacvicit, to jdem nastesti samy a cvivitel bez psa a pak jedem na veterinu. Tam mi to takhle povolili, kdyz jsem se s nima o tom bavila...
    TARGI
    TARGI --- ---
    kdysi jsem si chtela vzit bostonku s giardiema a tady ste mi to rozmluvily a ted mam staffbullku a giardie si nekde uhnala taky... me jsou ty giardie asi souzeny.,...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TARGI: :( V tomhle teplym pocasi a v ramci kvanta psu v Praze bohuzel hrozne snadno - giardie jsou strasny svine drzacky.. Nicmene to neni nic zas tak hroznyho hele, jsem se bala vetsi tafky. Tak prejem uspesnou lecbu.
    TARGI
    TARGI --- ---
    MATHEA: nedokazu pochopit jak k tomu prisla :-( giardie
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TARGI: ech, co probuh??:(
    TARGI
    TARGI --- ---
    Tak se ani neptejte co se objevilo v testech :(
    GIO
    GIO --- ---
    nojo, ja to prave naposled resila se Sophinkou a bylo to hrozne zufaly..
    MAGDALENA
    MAGDALENA --- ---
    GIO: s tim, ze krev netece zas bojujeme my. Nastesti je Berca trpeliva a doktorka to nevzdava tak mame aspon par kapek.
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    GIO: tak to je jeste lepsi zprava, ze si kvuli tomu nikdo treti nebude muset cerpat zbytecne volno. diky moc! jdu rovnou zjistit moznosti
    GIO
    GIO --- ---
    nemusis ty bantovat nekoho dalsiho, urpimne lepsi je fakt kvalifikovany personal, sestra... druhy doktor, protoze jit tam jen tak s nekym taky neni zarukou uspechu. a dneska to myslim taky jeste lze stihnout..
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    tak dik. dlasi volno sice dostanu zase az za tyden, ale alespon jste me motivovali, ze pujdu k jinymu doktorovi s nekym tretim a budu doufat....diky, fakt jsem byla uplne zdeptana
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    TATEREZA: jasně, to by pravděpodobně bylo. škoda :/
    GIO
    GIO --- ---
    mnohem horsi je, kdyz odber jde provest, ale krev nikde:-( takze bojuj dal, urcite se to povede, asi jsi byla v nejake mensi ordinaci, kde doktorka nema k ruce vic personalu, tka zkus dojet nekam, kde je vic lidi, a urcite se to povede.
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    GIO: jo, asistence treti osoby by mohla pomoct, i kdyz mi v jednu chvili pripadalo, ze vic uz udelat proste nejde a ze ted je to na doktorce, jenze ona se ji podle me i trochu bala. kvuli tomu skoncil ten prvni dobre vypadajici pokus, ze se lekla...

    TEEAK: kocka je bohuzel segry, ktera je ted v zahranici, mama by to nedala, maji spolu spis neutralni vztah a navic mama neni moc razna a je spis hystericka, bojim se, ze by to bylo spis kontraproduktivni
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    čim hojit mokvajici - vyrazku, podrazdeni - nebo co to je? vet rikal, ze to mam nechat byt, ze jak čuba ma ATB, tak se to zahoji, ma chudak nahubek ,aby si to nelizala, ale nehoji se to...uz zacinam byt nastvana, zoufala, nic se nehoji, pes chradne, nezere uz ani maso!!!
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    TATEREZA: Šance vždycky je, každému zvířeti někdo někdy odebere krev :o)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    TATEREZA: a co třeba přítomnost mamky u odběru, nepomohlo by? moje kočka si ode mě nechá udělat prakticky cokoliv - vrčí a prská, ale nechá se sebou manipulovat bez problémů .. ale když se s ní pokouší udělat cokoliv třeba můj přítel (na kterého je normálně zvyklá a chodí se za ním sama mazlit) tak je hysterická .. ale každá kočka je jiná .. nevzdávala bych to
    GIO
    GIO --- ---
    jasne ze to jde, kdyz to tece.. a ty musis kvalitne fixovat, muze ti pomoci i sestra napriklad, dve uz kocku udrzite spolehlive.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam