• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS:
    "Smyslem toho fóra je prosadit založení nového veřejného klubu "Diskuze o nesmrtelnosti chrousta" v kategorii Různé (nebo případně Společenské vědy)."
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: protože v záhlaví nemám nic jiného :-) pouze jsem to asi nenapsal dostatečně po lopatě, no.
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: "v zahlavi mas neco jineho"

    kde v tom vidis priznani toho, ze jsem nepochopil nastenku ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: no napsal si tam čtyři slova a jednu předložku, v tom příspěvku. tak asi v nich, že jo.
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: kde konkretne to v tom prispevku priznavam ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: nepochopil si co píšu v záhlaví, což přiznáváš v příspěvku
    [ HASH @ diskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení) ] - protože v záhlaví je (mým vlastním způsobem) řečené víceméně to, co píšu v [ XCHAOS @ diskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení) ]

    A jaký je tvůj názor na Richarda Dawkinse, když jsme to tu nakousli ? Taky něco jako Petr Cibulka, podle tebe ? :-)
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: s kym a co sis spletl ?

    XCHAOS: co jsem na nem nepochopil ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ALMAD: no teď už můžu sedět zadarmo na netu i doma nebo v práci... ale před 10 lety to nebylo tak samozřejmé...
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    XCHAOS: hmm, asi jo. já tam hlavně chodil sedět zadarmo na net :-)

    To vcelku vysvětluje, proč ti ta škola příjde zbytečná. Docela chápu ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: s čím má souvislost co ? v tomhle klubu se vede víceméně volná diskuze. asi se mi to asociovalo s tím, co někdo napsal...

    HASH: no, to si to záhlaví prostě moc nepochopil.
    HASH
    HASH --- ---
    tématem tohoto klubu je třeba to, že spousta lidí věří různým nesmyslům a dále tyto nesmysly šíří, někdy. a že tedy stojí za to přemýšlet o tom, čemu člověk vlastně věří. a aby se o tom bavil s ostatními tak je pro začátek třeba vhodné přehodnotit abstraktní pojmy, o kterých má člověk pocit, že jim rozumí... a zkusit se shodnout s ostatními na jejich definici předtím, než zuřivě začne propagovat ten či onen názor, pro nebo proti něčemu...

    v zahlavi mas neco jineho
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: v tech zcestnych nadpisech zbytecne plnych cizich slov ;)

    jednoduse - jsou tam tri body, zkus ten prvni...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: jak ti mám odpovědět na dotaz/příspěvek, který nechápu ? v čem ti připomínám Petra Cibulku ?

    hlásám snad nějakou konspirační teorii ? hlásám nějaké spiknutí ? mám vlastní (nevolitelnou) politickou stranu ? hraju na ulici na kytaru a zpívám protivládní písničky ? zveřejňuju seznamy agentů StB ? v čem ti sakra mohu připomínat Petra Cibulku ?

    tématem tohoto klubu je třeba to, že spousta lidí věří různým nesmyslům a dále tyto nesmysly šíří, někdy. a že tedy stojí za to přemýšlet o tom, čemu člověk vlastně věří. a aby se o tom bavil s ostatními tak je pro začátek třeba vhodné přehodnotit abstraktní pojmy, o kterých má člověk pocit, že jim rozumí... a zkusit se shodnout s ostatními na jejich definici předtím, než zuřivě začne propagovat ten či onen názor, pro nebo proti něčemu...
    HASH
    HASH --- ---
    rad bych, aby jsi mi odpovedel na to, na co jsem se ptal : HASH
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: já nevím, budiž. tak flame z db -1 tedy uzavřeme, budiž, ty si už tady na nic nestěžuješ. tak, hotovo. co dál ? (budeš se divit.. ale v tomto klubu je možné být offtopic... :-)
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: proc si myslis, ze se to sem presunulo ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: no protože se sem tahle debata o ničem přesunula odtamtud. měl jsem tedy na mysli konkrétní místo, kde sis stěžoval. (předpokládám, že si to byl ty, ne ? nebo jde o nějaký id-sharing ? :-). ptal ses, kde sis stěžoval, tak jsem ti našel místo, které si měl na mysli.

    (vzhledem k tomu, že sis stěžoval v klubu, kde víceméně probíhá volná diskuze, je to obzvlášť komické...)
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: proc do toho zatahujes db-1 ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: tys to neřekl, ty sis prostě stěžoval. navrhoval si pro mě v db -1 r/o přístup.
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: kde jsem rekl, ze si na neco stezuji ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam