• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    HASH
    HASH --- ---
    slusny clovek, by se za sve lzi aspon omluvil...
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: kde jsi ty nebo ja predtim mluvil o celem zahlavi ?

    ja bych se s tebou rad bavil normalne, ale ty to nedokazes - neustale lzes, mlzis popr. si vymejslis "nove" scenare co a jak jsi vlastne myslel tim, co jsi rekl. To neni o tom, ze by jsme si nerozumeli nebo ze by jsme meli jinak definovane "informacni zakladny", ty se neumis/nechces vyjadrit konkretne a k veci, coz je zakladni vlastnost kazdeho inteligentniho cloveka uz jen z principu definice lidske inteligence.

    jses jenom neuveritelne prumerny cucacek, co precetl mnoho nesouvisejicich clanku na internetu...

    gratuluji!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: to je jen začátek záhlaví - ne celé záhlaví :-) samozřejmě, konečným smyslem je prosadit se do kategorie Různé nebo do Společenské vědy, až tu bude diskutovat dost lidí. aspoň tedy rámcově "o nemstelnosti chrousta", že ano (proto mi tenhle pseudoflejm zvolna přestává bavit)
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS:
    "Smyslem toho fóra je prosadit založení nového veřejného klubu "Diskuze o nesmrtelnosti chrousta" v kategorii Různé (nebo případně Společenské vědy)."
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: protože v záhlaví nemám nic jiného :-) pouze jsem to asi nenapsal dostatečně po lopatě, no.
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: "v zahlavi mas neco jineho"

    kde v tom vidis priznani toho, ze jsem nepochopil nastenku ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: no napsal si tam čtyři slova a jednu předložku, v tom příspěvku. tak asi v nich, že jo.
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: kde konkretne to v tom prispevku priznavam ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: nepochopil si co píšu v záhlaví, což přiznáváš v příspěvku
    [ HASH @ diskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení) ] - protože v záhlaví je (mým vlastním způsobem) řečené víceméně to, co píšu v [ XCHAOS @ diskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení) ]

    A jaký je tvůj názor na Richarda Dawkinse, když jsme to tu nakousli ? Taky něco jako Petr Cibulka, podle tebe ? :-)
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: s kym a co sis spletl ?

    XCHAOS: co jsem na nem nepochopil ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ALMAD: no teď už můžu sedět zadarmo na netu i doma nebo v práci... ale před 10 lety to nebylo tak samozřejmé...
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    XCHAOS: hmm, asi jo. já tam hlavně chodil sedět zadarmo na net :-)

    To vcelku vysvětluje, proč ti ta škola příjde zbytečná. Docela chápu ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: s čím má souvislost co ? v tomhle klubu se vede víceméně volná diskuze. asi se mi to asociovalo s tím, co někdo napsal...

    HASH: no, to si to záhlaví prostě moc nepochopil.
    HASH
    HASH --- ---
    tématem tohoto klubu je třeba to, že spousta lidí věří různým nesmyslům a dále tyto nesmysly šíří, někdy. a že tedy stojí za to přemýšlet o tom, čemu člověk vlastně věří. a aby se o tom bavil s ostatními tak je pro začátek třeba vhodné přehodnotit abstraktní pojmy, o kterých má člověk pocit, že jim rozumí... a zkusit se shodnout s ostatními na jejich definici předtím, než zuřivě začne propagovat ten či onen názor, pro nebo proti něčemu...

    v zahlavi mas neco jineho
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: v tech zcestnych nadpisech zbytecne plnych cizich slov ;)

    jednoduse - jsou tam tri body, zkus ten prvni...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: jak ti mám odpovědět na dotaz/příspěvek, který nechápu ? v čem ti připomínám Petra Cibulku ?

    hlásám snad nějakou konspirační teorii ? hlásám nějaké spiknutí ? mám vlastní (nevolitelnou) politickou stranu ? hraju na ulici na kytaru a zpívám protivládní písničky ? zveřejňuju seznamy agentů StB ? v čem ti sakra mohu připomínat Petra Cibulku ?

    tématem tohoto klubu je třeba to, že spousta lidí věří různým nesmyslům a dále tyto nesmysly šíří, někdy. a že tedy stojí za to přemýšlet o tom, čemu člověk vlastně věří. a aby se o tom bavil s ostatními tak je pro začátek třeba vhodné přehodnotit abstraktní pojmy, o kterých má člověk pocit, že jim rozumí... a zkusit se shodnout s ostatními na jejich definici předtím, než zuřivě začne propagovat ten či onen názor, pro nebo proti něčemu...
    HASH
    HASH --- ---
    rad bych, aby jsi mi odpovedel na to, na co jsem se ptal : HASH
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: já nevím, budiž. tak flame z db -1 tedy uzavřeme, budiž, ty si už tady na nic nestěžuješ. tak, hotovo. co dál ? (budeš se divit.. ale v tomto klubu je možné být offtopic... :-)
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: proc si myslis, ze se to sem presunulo ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: no protože se sem tahle debata o ničem přesunula odtamtud. měl jsem tedy na mysli konkrétní místo, kde sis stěžoval. (předpokládám, že si to byl ty, ne ? nebo jde o nějaký id-sharing ? :-). ptal ses, kde sis stěžoval, tak jsem ti našel místo, které si měl na mysli.

    (vzhledem k tomu, že sis stěžoval v klubu, kde víceméně probíhá volná diskuze, je to obzvlášť komické...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam