• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: ale houby... seš schopen citovat nějaký zdroj, podle kterého by to tak šlo hodnotit ? :-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: to je ovsem dosti nepostmoderni pristup k veci, rekl bych ;)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: aby ses šel vycpat do některého ze svých liberálních klubů, a přestal tady mudrovat.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: cekam co z pana postmoderniho jeste vyleze :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: no, to je milé, že nemáš co říct. a co dál ?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: ze stejneho duvodu jako clovek, ktery nema co rict a presto musi svoje kecy cpat vsem okolo. asi me to bavi :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: pokud nejsem zábavný, tak proč jsi takový masochista, že neustále lezeš do mnou založených klubů ?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: ale ty taky nejsi ani ironicky, ani zabavny a hluboky jsi jako melky svatecni talir. meles tedy nesmysly, dle tve logiky?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: ne. (a proč ? zaprvé, většina postmodernistů by se nejspíš distancovala jak ode mě, tak i od Richarda Dawkinse, kterého jsem zneužil v záhlaví fóra; zadruhé, postmodernismus je dílem ironie a zábava, dílem docela hluboká filosofická záležitost, tedy ty si nepředvedl ani jedno: nejsi ani ironický, ani zábavný, ani hluboký. Stejně tak ani já ani Richard Dawkins nemeleme úplné nesmysly (když už si nakousl to mletí).

    _BENNY: na NYXu stěží napíšu něco soustavnějšího, jsou to jen takové výkřiky. ale myslím, že se zde hlasitě projevuje několik lidí, kteří jsou ještě daleko víc mimo mísu, než já. (když si už nakousl tu mísu).
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ema ma maso, mama sere misu... nanana, blablala, postmodernismus rulez...

    zapadl jsem co se tyce kontextu? :-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: a ostatne, tvi ctenari jsou lidi, kteri ty tvoje veci fakt zerou a obcas je pro zasmani ukazi i ostatnim... ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: možná. ale za právo vytvářet nové buzzwordy bojuju zcela nezávisle na nějaké alternativě: ostatně jsi ve fóru, který se zabývá definici meta-prostředí a meta-terminologie pro práci s buzzwordy...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: jasne, porad je potreba bojovat proti necemu a nekomu, jinak by ta alternativa ztratila to kouzlo :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: za práva je třeba bojovat !
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: ne :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: vidíš ? už zase mě obviňuješ, napadáš, stěžuješ si ! ("nedokazes slozit dohromady kloudnou myslenku" - tato věta je oviněním, osobním výpadem, zatáhnutím mé osoby do diskuze, a ještě stížností navrch !)

    anketa nic nevyvrací - pokud vyhlásíš anketu o tom, zda je tato krychle opravdu kulatá, také tím nic nevyvrátíš...

    diskuzi s tebou plně zvládám, ale intenzivně mě nebaví. proto asi skutečně dostaneš na týden R/O, když to takhle půjde dál. jediná šance že bys otevřel nějaké jiné téma, kromě osoby moderátora tohohle klubu (o ničem jiném se zjevně bavit nedokážeš hm.. zřejmě jakási fascinace moji osobností, to mě sice lichotí - ale protože já sám sebe nebavím, chci se bavit o něčem jiném, chápeš ?)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    pojďme radši řešit zajímavější témata:
    [ XCHAOS @ Globální finanční krize 2008 ]
    HASH
    HASH --- ---
    když ty jsi ochoten se bavit jen o mě
    na to si prisel jak ?
    ty se do toho furt zatahujes a nedokazes slozit dohromady kloudnou myslenku :)

    příklad: ty, kerý odmítáš připustit, že si furt stěžuješ - ale co jiného je žádost o omluvu jiného než stížnost
    ja myslim, ze anketa zcela jednoznacne vyvraci tvuj argument způsob jakým se ptáš, by 4 z 5 diskutérů určitě označili za stížnost., tak to zkus akceptovat, treba se potom zacnem bavit normalne ;)

    nevšiml jsem si jedné jediné lži, kterou bych tady napsal
    zase lzes :)
    -> HASH

    A kromě toho mě diskuze s tebou intenzivně nebaví.
    protoze to nezvladas ? ;)))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: ale jdi už do háje s těmi rádobyvtipnými urážkami.

    každopádně mám plné právo vytvářet nové buzzwordy, když je vytváří i svět kolem mě.. nemyslíš ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam