• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OMI: ten titulek byl HODNĚ debilní... co je to "spolupráce, za kterou ten druhý nebude nic chtít" ?? to jako když pro něco hlasují komunisti, tak mají ostatní strany povinnost okamžitě hlasovat proti, v ČEMKOLIV ? Hitler si čistil zuby, takže čištění zubů je špatné, neasi ?

    Vydali jsme k tomu TZ, no. Stejně Ústavní soud odložil volby...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: ale ty se tu prece vykecavas vic, pokrytce ;)
    OMI
    OMI --- ---
    á, vševěd Beny opět zachvácen touhou se vykecat.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    no jiste je, ze tyhle impotenty volit nebudu :-)
    OMI
    OMI --- ---
    Každopádně roznesla ho holka na kopytech naprosto do ztracena. Zlatá biomasa.

    Myslím, že za základní pozornost by stálo zmínit, že žijeme s presumcí viny a vokoliv krom celuzky, na co se hypoteticky dá uložit něco chráněného, je zatíženo povinným odvodem jedné z mnoha autorských organizací zastupujících jen některé autory, tedy nikoliv autorům!

    Je otázkou času, dky bude zpoplatněna dřevotříska, protože se z ní dá udělat regál na kopírované knihy.

    Vzhledem k tomu, že už ze zákona nelze zpoplatnit ani zdanit přestupek či tr.čin, NEEXISTUJE tedy nic jako "nelegální kopie": všechny kopie byly zpoplatněny hned několikrát: materiál, snímací a kopírovací zařízení, přenosové medium a přenášecí kanál...

    Pokud mám na stvrzence "AP," autorský poplatek, schraňuji si ji, protože podle mne dokazuje, že mnou vlastněná kopie dála byla řádně autorsky zdaněna. A není tedy nelegální kopií.
    OMI
    OMI --- ---
    Stojím, samozřejmě. Já dycky volím "pro" a né "proti tamtěm" a je mi srdečně jedno, jestli se "ti moji" nějak dostanou: nejsem sázkař :_)
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OMI:
    pracuje se na tom, vyvíjíme se. už máme i týpka co má mít pod palcem výstupy do médií... takovéto a obdobně nekonzistentní vyjádření se doufám proto už nikde neobjeví. stůjte při nás! :)
    OMI
    OMI --- ---
    XCHAOS: Čoveče, s tou pirátskou stranou by to chtělo trochu pořešit.
    Trochu hodně pořešit.
    Ten člověk má dost mezery ve vlastním přesvědčení...
    http://zpravy.idnes.cz/cesti-pirati-by-spolupracovali-i-s-komunisty-nebudou-li-za-to-nic-chtit-137-/domaci.asp?c=A090826_074402_domaci_lpo
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TečkaCZ - Radiohead jako nejekologičtější kapela světa
    http://www.teckacz.cz/index.php?clanekid=904
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TečkaCZ - Instalace Ubuntu Linuxu na Asus EEE 1000
    http://teckacz.cz/index.php?clanekid=903
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---

    IQ test kompletní

    Správně jste vyplnili IQ test. K získání vyhodnocení prosím postupujte dle instrukcí uvedených níže:

    Technický provozovatel SMS služby je AGMO CZ, s.r.o. Infolinka: +420 234 718 513. Cena SMS je: 79 CZK


    ... a v tento moment již (i bez odesílání SMS !!) nabeton víte, že jste BLBEC... :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    http://www.sokkomb.com/
    SOKKOMB is a new low-cost product designed specifically for all those citizens who are so interested in Do-It-Yourself Justice.
    Are you full of energy? Have you lots of things to do and too little time to do them? Are you increasingly annoyed by all those criminals, immigrants and petty people who should just be got rid of?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    POGPOG: no tady se spíš vede debata o tom, jestli to je dobře.

    já kopu za ty, kdo říkají, že ano - že toto je cesta k integraci některých myšlenek/nápadů/životních stylů, se kterými přišli squatteři, i do většinové městské společnosti. (ale ne... kontejnery před supermarkety fakt vybírat nechci... :-)
    POGPOG
    POGPOG --- ---
    jen tak pro zajímavost,pořád tady melete něco o házení molotovou a jak to nic nevyřeší.může mi někdo dát jedinej příklad kdy tady někdo házel molotovy kromě lidí z ja basta na mmf v roce 2000?jinak rozhodně spousta zajímavejchnázorů hodnejch k zamyšlení
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    XCHAOS: no a to je prave to, otazka je kdo se ma koho bat a kdo koho stale odnekud vyhani
    " nenásilné hnutí má širokou podporu občanské společnosti," kde si na to prisel, ja bych to definoval tak, ze nenasilne hnuti je siroke obcanske verejnosti tak nejak u prdele, protoze predevsim tady zadna siroka obcanska verejnost neexistuje
    teoreticky hnuti, ktere muze sahnout i k nasilnym projevum pouze dokaze vzbudit protireakci apaticky ceskych gaucofasistu
    ano trasformarmace na znepratelene kmeny je mozny vyvoj spolecnosti, ale urcite toho neni pricinou to, ze nekdo nekde hodi par molotovu
    je to spis o tom, ze stavajici moc systematicky potlacuje alternativy vyvoje spolecnosti coz samozrejme vede k antagonismum

    a opet ja chapu tvuj nesouhlas s nasilim, mas na to plne pravo, ale to neznamena, ze muzes v ramci prosazoavni sveho pohledu popirat realne skutecnosti
    a faktem je, ze prave pouziti radikalnich i nasilnych akci naopak nekdy dochazi k mobilizaci a posileni hnuti i k jasnym zmenam ve spolecnosti, to proste neokecas, jakokoli se ti to nemusi libit a nese to sebou spoustu negativnich veci, ktere se me osobne taky nezamlouvaji
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    S_TEJK: ve společnosti, ve které jde jen o to kdo se koho bojí a kdo koho zažene, nejspíš dříve nebo později někdo odněkud vyžene mě.

    víceméně v rámci České Pirátské Strany prosadím přímou demokracii a referendum a občané si pak odhlasují trest smrti a postaví mě ke zdi. jasné jak facka.

    JAZZZ: já nevidím dovnitř do scény,o které mluvíš ... ale mám pocit, že věci vidíš podobně jako já.

    S_TEJK: tak já taky nerad žebrám o dotace, což o to. ale společenský konsensus podle mě nemůže stát na tom, že uděláte bu bu bu, co se v půjčovně kostýmu převlíkli za robocopy a oni utečou.

    já nebudu nikoho soudit, ale prostě to vidím tak, že nenásilné hnutí má širokou podporu občanské společnosti, která chce v podstatě svobodu a zábavu. takové hnutí má šanci přijít s novou definicí konsensu. radikální hnutí podporu postupně ztrácí - a transformuje se na sektu, která nevyhnutelně směřuje ke konfliktu jakožto smyslu své existence a svému sebepotvrzení.

    neříkám ani tak, ani tak - ani dobře, ani špatně. možná, že pro některé lidi ani konsensus s touto společností nestojí za to hledat...

    nevím, jestli podporuju transformaci společnosti na znepřátelené kmeny, které se krátkodoběji či dlouhodoběji snaží zabrat nějaký prostor, pozemek, nemovitost, mediální prostor... ale je možné, že dohoda prostě neexistuje, a že dokud "zacláním", tak bude existovat tlak na to mě vytlačit z prostoru, který zabírám. ať se postavím na jakoukoliv stranu jakékoliv z mnoha barikád.
    FINSON
    FINSON --- ---
    S_TEJK: Hele a ty bys těma riotama chtěl dosáhnout čeho? Pochopení a sympatií u většinového stáda?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam